Z OSTATNIEJ CHWILI
Sprawdź imprezy w Twojej okolicy.Czytaj nowy HOROSKOPZaginął kot, zgubiłeś psa, portal „Mieszkańca” bezpłatnie info o tym da!* www.facebook.com/gazetamieszkaniec * ilość informacji ograniczona; osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 22 810-64-12

Aranżacje w TBS

W stołecznym TBS Warszawa Południe rozstrzygnięto konkurs „Balkonowe aranżacje”. To był pierwszy taki konkurs w historii spółki.

Kilka lat temu południowopraskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego przekształciło się w TBS Warszawa Południe. Zmiana nazwy była całkowicie zasadna, gdyż budynki spółki znajdują się w wielu dzielnicach Warszawy. I właśnie do mieszkańców tych zasobów skierowany był konkurs „Balkonowe aranżacje”.

Barbara Wieleba sama osadza i dekoruje swoje balkony

Aby wziąć w nim udział trzeba było nadesłać wykonane przez siebie zdjęcia aranżacji balkonu, tarasu lub loggii. Konkurs trwał od połowy czerwca. We wrześniu nastąpiło jego rozstrzygnięcie. Warto było wziąć udział, gdyż główna nagroda opiewała na kwotę 500 zł.

Wręczenie nagrody było dla zwyciężczyni wzruszającą chwilą.

Zwyciężczynią konkursu została Barbara Wieleba z ul. Domaniewskiej. – Jedenaście lat marzyłam, aby ktoś, kiedyś, przyszedł na to piąte piętro mojego budynku i zobaczył jak wyglądają moje dwa balkony… Marzenia się spełniają! – cieszyła się zwyciężczyni, która po nagrodę przyjechała do siedziby TBS-u przy ul. Mińskiej.

Słodki poczęstunek od pani Barbary był miłym zaskoczeniem dla pracowników TBS Warszawa Południe.

Trzeba zaznaczyć, że nie przyjechała z pustymi rękami – upiekła pyszne ciasto, którym poczęstowała pracowników administracji.

Druga nagroda – taras Agaty Paszyńskiej.

– Pierwszy raz zrobiliśmy taki konkurs – mówił Waldemar Wardziński z Zarządu TBS Warszawa Południe. – Chodziło o to, aby zauważyć, że znaczna część naszych mieszkańców stara się, aby mieszkać w przyjemniejszym otoczeniu, a po drugie chcemy w ten sposób zachęcić do takich działań tych, którzy się trochę mniej starają.

Karolina Kosmala zdęciem swojego tarasu wywalczyła trzecie miejsce.

Drugą miejsce w konkursie zajęła Agata Paszyńska, osiedlowa sąsiadka zwyciężczyni, a trzecie Karolina Kosmala z ul. Mińskiej 56. Komisja konkursowa, której szefowała Ewa Nartonowicz, przyznała też wyróżnienie Annie Zakrzewskiej z ul. Domaniewskiej.

Wyróżnienie – balkon Anny Zakrzewskiej

 

Newsletter Mieszkańca

Najnowsze artykuły

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 5 (703) ROK XXVIII
Następne wydanie 22.03.2018

Archiwum wydań od nr 1/2006

REKLAMA

Najczęściej czytane