Z OSTATNIEJ CHWILI
Sprawdź imprezy w Twojej okolicy.Czytaj nowy HOROSKOPZaginął kot, zgubiłeś psa, portal „Mieszkańca” bezpłatnie info o tym da!* www.facebook.com/gazetamieszkaniec * ilość informacji ograniczona; osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 22 810-64-12

Zimą …

radyszczególnie paskudną i mokrą, dbaj o siebie, dbaj o bliskich. Ubieraj się na cebulkę, nie przegrzewaj, pilnuj zawsze, by stopy były suche i ciepłe.

Wietrz pomieszczenia i dbaj o ich odpowiednie nawilżenie. Przed wyjściem z domu wyłączaj kaloryfery, by nie przepłacać za ogrzewanie. Wietrz pokój przed snem, nie zaniedbuj ruchu! Stosuj kremy ochronne (raczej tłuste i półtłuste, niż nawilżające) przed wyjściem na dwór – dotyczy to także dzieci i osób starszych! Twarz, dłonie, nie powinny być wystawiane bez zabezpieczenia na ziąb, a zwłaszcza mróz.

Jadaj regularnie, pamiętaj o ciepłych, pożywnych posiłkach – tym bardziej, im zimniej na dworze. Zawsze w nie włączaj bogate w witaminy i mikroelementy kiszonki – kapustę, ogórki. Używaj imbiru, cynamonu i kurkumy, a także czosnku i chrzanu. Na zdrowie!

 

 

 

 

Newsletter Mieszkańca

Najnowsze artykuły

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 7 (705) ROK XXVIII
Następne wydanie 26.04.2018

Archiwum wydań od nr 1/2006

REKLAMA

Najczęściej czytane