Z OSTATNIEJ CHWILI
Sprawdź imprezy w Twojej okolicy.Czytaj nowy HOROSKOPZaginął kot, zgubiłeś psa, portal „Mieszkańca” bezpłatnie info o tym da!* www.facebook.com/gazetamieszkaniec * ilość informacji ograniczona; osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 22 810-64-12

Dzień Kobiet na sportowo

3 marca br. od godz. 11.00 OSiR Praga-Południe zaprasza wszystkie panie do hali sportowej przy ul. Siennickiej 30 na sportową sobotę z okazji Dnia Kobiet.

Czeka na nie moc atrakcji sportowych: fitness (fit jump), zumba, nauka tańca, pokaz gimnastyczny, nauka samoobrony, zajęcia na siłowni oraz na ściance wspinaczkowej.

Dla najmłodszych zostaną zorganizowane animacje, malowanie buziek, skręcanie balonów, przygotowywanie kolorowych laurek i pokaz sumo.

Opiekę dzieciom w trakcie zajęć zapewnią animatorzy i instruktorzy z So Berry i UKS Niedźwiadek.

Będą również bezpłatne wejściówki na basen i kręgielnię (od OSiR) oraz na siłownię (od Corefitness), które będzie można wykorzystać w dowolnym dniu!

Po zajęciach i wysiłku sportowym będzie można spotkać się z twórcami ceramiki i biżuterii oraz wypróbować kosmetyki NU SKIN, Forever oraz wziąć udział w pokazie satynowych ust MARY KAY.

Na spotkaniu z Praskim Stowarzyszeniem Kobiet po Mastektomii odbędą się wykłady i porady, jak się badać, i jaką dobierać bieliznę po mastektomii.

Newsletter Mieszkańca

Najnowsze artykuły

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 6 (704) ROK XXVIII
Następne wydanie 12.04.2018

Archiwum wydań od nr 1/2006

REKLAMA

Najczęściej czytane