Z OSTATNIEJ CHWILI
Sprawdź imprezy w Twojej okolicy.Czytaj nowy HOROSKOPZaginął kot, zgubiłeś psa, portal „Mieszkańca” bezpłatnie info o tym da!* www.facebook.com/gazetamieszkaniec * ilość informacji ograniczona; osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 22 810-64-12

„Mieszkaniec” w TVP

W oczekiwaniu na nowy numer „Mieszkańca” (to już jutro! 😉 przypomnijmy, jak wydarzenia ubiegłego tygodnia komentowali wspólnie Adam Rosiński z „Mieszkańca” i Natalia Karcz-Kaczkowska z „Gazety Polskiej Codziennie” w programie “I wszystko jasne” red. Celiny Witas w TVP 3 Warszawa (od 33:30 minuty programu).

Redaktorzy komentowali konieczność wykwaterowań na Pradze Północ w związku z budową metra, potrzebę utworzenia oddziału pediatrycznego w budowanym Szpitalu Południowym oraz niestawiennictwa prezydent Warszawy przed Komisją Weryfikacyjną.

W pierwszej części programu o tych zagadnieniach dyskutowali radna Warszawy Ewa Janczar (Platforma Obywatelska), szef warszawskiej Nowoczesnej Sławomir Potapowicz, wiceburmistrz Bielan Grzegorz Pietruczuk (Inicjatywa Polska) oraz radny Ursynowa Michał Szpądrowski  (Prawo i Sprawiedliwość).

 

Newsletter Mieszkańca

Najnowsze artykuły

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 3 (701) ROK XXVIII
Następne wydanie 22.02.2018

Archiwum wydań od nr 1/2006

REKLAMA

Najczęściej czytane