Z OSTATNIEJ CHWILI

ONICO Warszawa vs Jastrzebski Węgiel – 11 kolejka PlusLigi

Przed nami prawdziwy hit pierwszej połowy rundy zasadniczej! W niedzielę 26 listopada w meczu 11. kolejki PlusLigi w stołecznej hali COS Torwar ONICO Warszawa zmierzy się z Jastrzębskim Węglem.

W listopadzie drużyna Stephane’a Antigi po raz pierwszy w tym sezonie zagra przez własną publicznością z medalistą ubiegłego sezonu PlusLigi. W kwietniu to właśnie jastrzębianie pod wodzą Marka Lebedewa zdobyli brązowy medal siatkarskiej ekstraklasy 2016/2017. Do ostatniego starcia między obiema drużynami doszło 18 marca w warszawskiej hali Torwar. Po pięciosetowej walce górą byli warszawianie.

Aktualnie drużyna Stephane’a Antigi z czternastoma punktami na koncie plasuje się na 4. pozycji plusligowej tabeli. Warszawiacy odnieśli do tej pory cztery zwycięstwa ― z Łuczniczką Bydgoszcz, GKS-em Katowice, Dafi Społem Kielce oraz BBTS-em Bielsko-Biała. W listopadzie ONICO Warszawa rozegra jeszcze trzy mecze wyjazdowe ― z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, PGE Skrą Bełchatów oraz Aluronem Virtu Warta Zawiercie.

Po siedmiu kolejkach jastrzębianie zajmują natomiast 8. miejsce w tabeli PlusLigi. Podopieczni trenera Lebedewa mają na koncie trzy zwycięstwa oraz cztery porażki. Zanim jednak dojdzie do spotkania w Warszawie zawodnicy Jastrzębskiego Węgla zmierzą się z Cuprum Lubin, Cerrad Czarnymi Radom oraz Łuczniczką Bydgoszcz.

Źródłó: http://www.onicowarszawa.pl/