Z OSTATNIEJ CHWILI
Sprawdź imprezy w Twojej okolicy.Czytaj nowy HOROSKOPZaginął kot, zgubiłeś psa, portal „Mieszkańca” bezpłatnie info o tym da!* www.facebook.com/gazetamieszkaniec * ilość informacji ograniczona; osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 22 810-64-12

To warto przeczytać

Bardzo osobista opowieść o życiu, miłości, rodzinie, latach spędzonych w Polsce i podróżach w różne zakątki świata. Autor nie próbuje gloryfikować minionego ustroju, ale z nostalgią wspomina specyficzny klimat czasów PRL-u, dzieli się też doświadczeniami z nowej rzeczywistości. Szczerze, bez owijania w bawełnę, przekonująco i ciekawie.

Krzysztof Turowski (ur. 1948) – dziennikarz i reporter Polskiego Radia. Współpracował z redakcjami „Kultury”, „Kontaktu” i Radia France Internationale w Paryżu, „Dziennika Polskiego” w Londynie, „Pomostu” w Chicago i Radia Wolna Europa w Monachium. Korespondent Polskiego Radia, TVP i „Rzeczpospolitej” w Paryżu i Brukseli. Korespondent warszawski francuskiego dziennika „Le Figaro”. Dziennikarz Telewizji Polskiej, autor w TVP talk-show „Godzina szczerości”. Publicysta TV Biznes i Polsatu. Twórca słynnej kampanii z „Polskim hydraulikiem”. Wykładowca akademicki i dyplomata,.Działacz „Solidarności”, internowany w Sieradzu i Łowiczu. Organizator konwojów z pomocą do Polski. Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Newsletter Mieszkańca

Najnowsze artykuły

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 6 (704) ROK XXVIII
Następne wydanie 12.04.2018

Archiwum wydań od nr 1/2006

REKLAMA

Najczęściej czytane