Z OSTATNIEJ CHWILI
Sprawdź imprezy w Twojej okolicy.Czytaj nowy HOROSKOPZaginął kot, zgubiłeś psa, portal „Mieszkańca” bezpłatnie info o tym da!* www.facebook.com/gazetamieszkaniec * ilość informacji ograniczona; osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 22 810-64-12

„Warszawskie kolędowanie” na pl. Zamkowym

W sobotę, 13 stycznia, o godz. 17.00, stołeczny ratusz zaprasza warszawiaków na wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek w scenerii świątecznej iluminacji i w klimacie niedawno obchodzonych świąt Bożego Narodzenia.

Nieopodal kolumny Zygmunta razem z Dorotą Miśkiewicz oraz Kapelą Ze Wsi Warszawa będzie można zaśpiewać najpiękniejsze kolędy i pastorałki, a pomogą w tym dostępne na miejscu bezpłatne śpiewniki.

Zmarznięci uczestnicy wspólnego kolędowania rozgrzeją się darmową gorącą herbatą.

Piosenki świąteczne w Parku Fontann

Do taktów znanych i lubianych melodii świątecznych i filmowych tańczą w tym roku świetlne strumienie w Multimedialnym Parku Fontann. Główna parkowa fontanna przemienia się w mieniącą się kolorami tęczy animowaną rzeźbę z 30 tysiącami ledowych punktów.

Piętnastominutowe świetlno-muzyczne pokazy są w każdy piątek, sobotę i niedzielę o godz. 16, 17 i 18 do 28 stycznia 2018 roku.

Do Parku Fontann prowadzi świetlny tunel nad schodami ułatwiającymi zejście po skarpie z ul. Kościelnej, tak więc dotarcie na pokaz jest wygodne i bezpieczne. um

Newsletter Mieszkańca

Najnowsze artykuły

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 1 (699) ROK XXVIII
Następne wydanie 25.01.2018

Archiwum wydań od nr 1/2006

REKLAMA

Najczęściej czytane