Z OSTATNIEJ CHWILI
Sprawdź imprezy w Twojej okolicy.Czytaj nowy HOROSKOPZaginął kot, zgubiłeś psa, portal „Mieszkańca” bezpłatnie info o tym da!* www.facebook.com/gazetamieszkaniec * ilość informacji ograniczona; osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 22 810-64-12

Wianki nad Wisłą – Wielki Piknik Świętojański

W sobotę, 24 czerwca, o godz. 14.00 na Podzamczu rozpoczną się obchody nocy świętojańskiej. Będzie aleja wróżb, jarmark rzemiosł historycznych, wycieczki łodziami po Wiśle, uczta świętojańska oraz wiele innych atrakcji.

Foto INFINITY

Z przystani przy Bulwarze Karskiego wyruszą w rejsy po Wiśle tradycyjne łodzie, a także duże łodzie pasażerskie „Inna Bajka” i „Aquatica”. Odbędzie się otwarcie i zwiedzanie e-barki – pływającego centrum promocji i informacji o Wiśle.

Foto INFINITY

W Multimedialnym Parku Fontann powstanie świętojańskie miasteczko, gdzie każdy będzie mógł kreatywnie i relaksująco spędzić dzień, a wieczorem… obejrzeć spektakularny koncert gwiazd i pokaz sztucznych ogni. Kulminacyjnym momentem podniebnego spektaklu będzie wystrzelenie przygotowanego na tę okazję napisu: „I <3 Warsaw”.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

 

Newsletter Mieszkańca

Najnowsze artykuły

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 5 (703) ROK XXVIII
Następne wydanie 22.03.2018

Archiwum wydań od nr 1/2006

REKLAMA

Najczęściej czytane