Z OSTATNIEJ CHWILI
Sprawdź imprezy w Twojej okolicy.Czytaj nowy HOROSKOPZaginął kot, zgubiłeś psa, portal „Mieszkańca” bezpłatnie info o tym da!* www.facebook.com/gazetamieszkaniec * ilość informacji ograniczona; osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 22 810-64-12

Wielki lód na PGE Narodowym…

Tysiące metrów kwadratowych lodu – przez najbliższe miesiące tak będzie wyglądała główna płyta polskiej areny sportu. Powrócił Zimowy Narodowy!

Lodowy sezon rozpoczął się w tę sobotę i będzie trwał do 11 marca.

– To już piata, jubileuszowa edycja Zimowego Narodowego. W ramach poprzednich edycjach odwiedziło nas blisko dwa miliony osób – mówi „Mieszkańcowi” rzecznik spółki PL.2012+ Monika Borzdyńska, która razem z córkami śmigała po lodzie w czasie inauguracji Zimowego. – W czasie tej pory roku brakuje nam endorfin i każdy może znaleźć pozytywne emocje na PGE Narodowym, bo to właśnie miejsce pozytywnych emocji…

– Ale super! Jeszcze raz! – czteroletni Dawid, który właśnie zaczął edukację w otwartym niedawno w Wesołej nowym przedszkolu, zachwycony był rodzinną wizytą na Zimowym Narodowym. Szczególnie podobały mu się zjazdy z Górki Lodowej Actimela.

Prócz wspomnianej górki na płycie PGE Narodowego można skorzystać m.in. z dwóch torów curlingowych i trzech lodowisk o łącznej powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych. Na części z nich dzieci mogą stawiać pierwsze kroki na łyżwach, a na innej tafli odbywają się weekendowe dyskoteki dla dorosłych – Disco Lodowiska z 4FUN TV.

Jedną z nowości są rowero-narty. Nie zabraknie też tzw. bumper cars’ów, animacji i konkursów dla dzieci. – Śmiało możemy powiedzieć, że Zimowy Narodowy stał się największą zimową atrakcją Warszawy. – cieszy się Katarzyna Ziemska z CEO Testa Communications, organizatora akcji. Prócz atrakcji dla bardzo aktywnych Zimowy Narodowy oferuje też dorosłym spokojniejsze spędzanie czasu w rozbudowanej części gastronomicznej.

 

Newsletter Mieszkańca

Najnowsze artykuły

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 24 (698) ROK XXVII
Następne wydanie 11.01.2018

Archiwum wydań od nr 1/2006

REKLAMA

Najczęściej czytane