Paczka z wąglikiem i bomba w Urzędzie Dzielnicy Praga-Południe

 
13 października ok. godz. 12.00 kancelaria Urzędu Dzielnicy Praga-Południe otrzymała informację o podłożeniu ładunku wybuchowego w budynku oraz przesłaniu trującej substancji w jednej z przesyłek (wąglika).
 
Natychmiast powiadomiono odpowiednie służby i ewakuowano budynek urzędu. Ewakuacja przebiegła bardzo sprawnie. Zarówno interesanci, jak i urzędnicy wykazali się dyscypliną i zrozumieniem – informuje Urząd Dzielnicy.
 
Po przybyciu straży pożarnej i policji dokonano przeszukania budynku. Alarm okazał się na szczęście fałszywy. Substancja w przesyłce okazała się mąką, a ładunku nie znaleziono. Policjanci zapewnili, że zrobią wszystko, by ująć sprawcę tego nieodpowiedzialnego żartu, którego skutki dotknęły zarówno wielu interesantów, umówionych na konkretną godzinę, jak i urzędników, narażając wszystkich na olbrzymi stres.
 
 


 

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content