“Aplikacja Google przestała działać” – jak usunąć problem?

„Aplikacja przestała działać”, „Google wciąż przestaje działać” – na wielu smartfonach od rana pojawiał się komunikat informujący o… no właśnie. O czym?

O problemach z aplikacją Google, która jest niemal nieodłącznym elementem wielu telefonów komórkowych. Komunikat pojawiał się pomimo prób zatrzymania aplikacji utrudniając normalne korzystanie użytkownikom ze smartfonów. „Usterka” spowodowana została najnowszą aktualizacją aplikacji.

Po kilku godzinach sytuacja powoli wraca do normy, ale komunikaty wciąż jeszcze sporadycznie się pojawiają, dlatego za innpoland.pl, podpowiadamy jak sobie poradzić z problemem, bo można go rozwiązać w prosty sposób.

Krótka instrukcja krok po kroku, według innpoland.pl: 

– Wchodzimy do Sklepu Play

– Klikamy w ikonkę swojego profilu

– Wchodzimy w zarządzanie aplikacja

– Znajdujemy aplikację Google

-Odinstalowujemy aplikację Google (nie da się jej usunąć, bo stałe jest w telefonie, więc dzięki temu odinstalujemy tylko felerną, nową aktualizację)

  

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content