Letnie Koncerty na Grochowskiej

 

Orkiestra Sinfonia Varsovia zaprasza na cykl Letnich Koncertów na Grochowskiej. Muzyka w wykonaniu znakomitych artystów po raz pierwszy zabrzmi w nowym Pawilonie Koncertowym przy ulicy Grochowskiej 272.

Popołudniowe koncerty kameralne są częścią Lata w Sinfonii Varsovii. Od 12 maja do 26 sierpnia w Pawilonie Koncertowym odbywać się będą także inne wydarzenia artystyczne, wśród nich koncerty i symfoniczne i potańcówki.

O komfortowy odbiór muzyki zatroszczą się prowadzący (wśród nich dziennikarze i muzykolodzy), którzy podczas każdego koncertu przybliżą prezentowane utwory i zarysują ich kontekst. Dzięki szerokiemu repertuarowi Letnie Koncerty od lat cieszą się powodzeniem wśród znawców, okazjonalnych bywalców oraz osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z muzyką. Letnie Koncerty na Grochowskiej to w sumie 30 spotkań, od 12 maja do 26 sierpnia, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Z myślą o słuchaczach powstały specjalne foldery programowe, w których zebrano najważniejsze informacje o tym, co będzie działo się tego lata na Grochowskiej. W związku z rozwojem instytucji i pracami nad nową salą koncertową, zostały wprowadzone bilety w symbolicznych cenach, a także program lojalnościowy – Karta Słuchacza dla najwierniejszej publiczności. Informacje o biletach i wydarzeniach są dostępne na stronie: www.sinfoniavarsovia.org. Bilety na Letnie Koncerty na Grochowskiej (2 zł) do nabycia za pośrednictwem strony orkiestry, aplikacji Going oraz w kasach na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia. um