Marihuana, haszysz i amfetamina między kapustą a marchewką

Marihuana, haszysz i amfetamina między kapustą a marchewką

Policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę prowadzącego warzywniak na Pradze Południe. Zatrzymany miał bowiem na swoim stoisku nie tylko pomidory, ogórki, banany i inne zdrowe warzywa i owoce, ale też narkotyki. Dzielnicowi zabezpieczyli marihuanę, haszysz i amfetaminę. 29-latek odpowie za posiadanie środków odurzających.

Stało się to zaraz po tym, jak do południowopraskich funkcjonariuszy policji dotarła informacja, że prowadzący warzywniak mężczyzna przechowuje w swoim sklepie nielegalne środki odurzające. Mundurowi niezwłocznie odwiedzili sprzedawcę na wskazanym bazarze.

Na widok dzielnicowych 29-latek zaczął się wyraźnie denerwować. Był tak zestresowany, że nie potrafił logicznie odpowiadać na zadawane mu pytania. Oczywiście wzbudziło to czujność policjantów. Dlatego przeszukali stoisko. Ich działania zaowocowały znalezieniem kilku zawiniątek z różnymi substancjami. Zostały one zabezpieczone, a sprzedawca zatrzymany. Po przeprowadzeniu stosownych testów okazało się, że 29-latek posiadał marihuanę, amfetaminę i haszysz.

Śledczy z dochodzeniówki zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających. /jpn/

Źródło i Foto: KRP VIIerror: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content