MIASTO: Pijany obcokrajowiec spowodował kolizję

Do kolizji drogowej dacii z chevroletem doszło dzisiaj (17 czerwca) na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Żelazną. Na miejsce przyjechała drogówka, ponieważ uczestnik kolizji wyczuł, że sprawca jest pod wpływem alkoholu. Jak relacjonuje Jakub Borowiecki z Luka&Maro, funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Stołecznej Policji przebadali kierującego dacią na zawartość alkoholu, badanie wykazało, że mężczyzna jest nietrzeźwy, wydmuchał 2,7 promila. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Podziel się informacjami
error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Przejdź do treści