Nowoczesna kulturoteka w Radości

Nowoczesna kulturoteka powstanie w wawerskiej Radości.  

Umowę z wykonawcą na zaprojektowanie i budowę obiektu podpisali zastępcy burmistrza dzielnicy Wawer Leszek Baraniewski i Zdzisław Gójski w towarzystwie wiceprzewodniczącego Rady Dzielnicy Janusza Barcińskiego.

Wizualizacja obiektu w Radości.

Do budynku przy ul. Panny Wodnej i Powojowej przeniosą swoje siedziby filie Wawerskiego Centrum Kultury i wawerskiej Biblioteki Publicznej w Radości. W kulturotece  znajdzie się sala prób muzycznych, czytelnia, kącik internetowy, kawiarenka i sale wielofunkcyjne, w których będą organizowane zajęcia muzyczne i plastyczne dla najmłodszych. Budynek ma być gotowy do października 2018 r.

Kulturoteka powstaje także w osiedlu Wawer przy ul. Błękitnej (trwa przygotowywanie projektu), planowana jest także w Falenicy przy ul Patriotów/Walcowniczej w ramach koncepcji modernizacji centrum Falenicy.

Wizualizacja obiektu w Falenicy.

 

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content