Pchli Targ na Porajów

Wszystko wskazuje na to, że to będzie jedyne takie wydarzenie w wakacje – garażówka na Białołęce.

4 sierpnia Ryneczek Poraje i Stowarzyszenie Razem dla Białołęki zapraszają na Pchli Targ – Sąsiedzka Wyprzedaż. Już ruszyły zapisy więc nie czekajcie, rezerwujcie czas właśnie na półmetku wakacji. To doskonała okazja, by po urlopowych przeglądach szaf, pozbyć się niepotrzebnych rzeczy.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo. Do 23 lipca możecie pisać na: ryneczek_poraje@op.pl

W czasie akcji „Pchli Targ” będziecie mogli też spotkać się z przedstawicielami Stowarzyszenia Razem dla Białołęki, którzy chcą poznać zdanie mieszkańców na ważne dla nich tematy dotyczące życia na Białołęce. Będzie specjalna ankieta społeczna dotycząca potrzeb mieszkańców dzielnicy, której inicjatorami są Anna Dragan-Babraj i Marcin Korowaj.

Zaplanowano też niespodziankę! Już 4 sierpnia będzie można spróbować na pchlim targu niezwykłych wypieków znanego na Białołęce „Programisty po godzinach”, uczestnika kulinarnego show „Bake off ale ciacho, Kamila Hajduka.

Pchli Targ na Porajów 4 sierpnia o godzinie 10 na Ryneczku Poraje (ul. Porajów 1).

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content