Powrót do normalności sprzed pandemii

Od 1 lipca 2021 roku ZUS przywraca godziny obsługi klientów we wszystkich placówkach. Urząd wznawia rozwiązanie, które obowiązywało przed pojawieniem się COVID-19.

– Począwszy od najbliższego poniedziałku sale obsługi ZUS będą czynne do 18:00. Wracamy tym samym do rozwiązania sprzed pandemii – poinformował Piotr Olewiński, Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS województwa mazowieckiego.

Od wtorku do piątku placówki będą przyjmowały klientów w standardowych godzinach, tj. od 8:00 do 15:00, ale w poniedziałki aż do 18:00. We wszystkich placówkach nadal pozostają skrzynki na dokumenty, do których można samodzielnie składać wnioski i pisma.

ZUS zachęca do załatwiania spraw bez wychodzenia z domu i skorzystania z e-wizyt, a za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE) jest również dostępny przez Internet. Do dyspozycji obsługi klienta jest także ogólnopolska infolinia pod numerem telefonu 22 560 16 00.

Źródło ZUS

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 17 (833) ROK XXXII
Następne wydanie 28.09.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content