Spał na chodniku blisko torów tramwajowych, okradł go starszy mężczyzna

Pewien młody mężczyzna upił się do tego stopnia, że za miejsce wieczornego wypoczynku wybrał chodnik przy przystanku tramwajowym na Pradze Południe. Alkohol znieczulił młodzieńca do tego stopnia, że nie zorientował się, że ktoś go okradł. Złodzieja ujęli strażnicy miejscy.

Patrolujący wieczorem 25 czerwca Saską Kępę strażnicy miejscy, otrzymali zgłoszenie, że na przystanku tramwajowym przy rondzie Waszyngtona leży młody człowiek. Patrol natychmiast podjął interwencję. Mężczyzna okazał się 21-letnim mieszkańcem stolicy. Był kompletnie pijany i leżał w niebezpiecznym miejscu – blisko torów tramwajowych.

W czasie interwencji ze strażnikami skontaktował się operator monitoringu miejskiego, który poinformował ich, że młody człowiek chwilę wcześniej został okradziony przez starszego mężczyznę z plecakiem. Złodziej z łupem skierował się do przejścia podziemnego.

Jeden z funkcjonariuszy pozostał z nietrzeźwym, dwaj pozostali ruszyli za amatorem cudzej własności. Został on ujęty w przejściu podziemnym. Ujawniono przy nim skradziony telefon komórkowy. Na miejsce został wezwany patrol policji, któremu strażnicy przekazali ujętego. Nietrzeźwego przewieziono do SOdON.

 

Foto: Mati/Wikipedia

Info: Straż Miejska 

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content