Świadczenia na najwyższym poziomie – CMP Gocław

Od września mieszkańcy mogą korzystać z nowej przychodni na Gocławiu. Placówka przy ul. Nagórskiego 1 jest 13 oddziałem Centrum Medycznego CMP w Warszawie. A to gwarancja szybkiego dostępu do świadczeń medycznych na najwyższym poziomie.

W CMP Gocław pacjenci mają do dyspozycji 12 przestronnych, w pełni wyposażonych gabinetów lekarskich w budynku, który przeszedł generalny remont.

Placówka oferuje świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne i badania diagnostyczne. Dostępne są w niej pakiety dla firm oraz osób indywidualnych. Ze świadczeń mogą korzystać także pacjenci posiadający pakiety medyczne firm współpracujących z CMP oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Co istotne – tutaj uzyskamy również podstawowe świadczenia w ramach NFZ – wystarczy złożyć deklarację do poradni podstawowej opieki zdrowotnej.

Sieć CMP jako jedna z nielicznych  posiada tak dużo oddziałów własnych. To ważne chociażby wtedy, kiedy potrzebujemy mieć dostęp do dokumentacji medycznej – historii choroby; uzyskamy go w każdej z placówek. Poza tym pacjenci abonamentowi CMP oraz ci, którzy złożyli deklarację do POZ w jednej z placówek, mogą korzystać z wielu usług w promocyjnych cenach, oferowanych przez wszystkie przychodnie sieci.

Centrum Medyczne CMP to dynamicznie rozwijająca się sieć placówek. W ciągu 17 lat, od 2002 do 2019 roku otwartych zostało 13 oddziałów. Jako pierwsze, Centrum Medyczne CMP w Piasecznie przy ulicy Puławskiej. To tam znajduje się siedziba główna. Jest największą placówką sieci i oferuje największy zakres usług, m.in. specjalistyczne operacje zaćmy, zabiegi laryngologiczne, urologiczne, zabiegi małej chirurgii czy pełną gamę badań i zabiegów endoskopowych.

Od 2015 roku w Piasecznie działa także drugi oddział – przy ulicy Pawiej. Od grudnia 2016 funkcjonuje placówka w Józefosławiu, a od stycznia 2019 – w Łomiankach.

W Warszawie CMP prowadzi dziewięć przychodni: CMP Chmielna (w centrum przy ulicy Chmielnej), CMP Białołęka (przy ulicy Berensona 11), CMP Ochota (przy ulicy Grójeckiej 132), CMP Ursynów (przy ulicy Ciszewskiego 15), CMP Wola (przy ulicy Jana Kazimierza 64), CMP Mariańska (przy ulicy Mariańskiej), CMP Żoliborz (przy ulicy Elbląskiej) CMP Wilanów (przy Al. Rzeczypospolitej 1) oraz CMP Gocław oddział otwarty we wrześniu – przy ul. Nagórskiego 1.

Wszystkie placówki CMP oferują: podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, medycynę pracy, medycynę podróży, rehabilitację, diagnostykę, a także szeroki zakres usług stomatologicznych.

Przychodnie systematycznie rozszerzają zakres usług, otwierane są nowe gabinety specjalistów, na przykład w zakresie pediatrii oraz specjalności dziecięcych, wprowadzane są nowe zabiegi i badania, między innymi w zakresie ginekologii. Zakres usług wzbogacany jest o poszukiwane specjalności, takie jak dietetyka czy rehabilitacja.

W oddziale CMP Gocław pacjenci mogą skorzystać z konsultacji specjalistów: pediatra, internista, kardiolog, dermatolog, ginekolog, urolog, chirurg, okulista, reumatolog, a także badań laboratoryjnych i diagnostycznych, w tym badania USG. Przychodnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 20.00