Szukamy kierownika serwisu!

Jesteś urodzonym organizatorem? Zarządzanie ludźmi to Twoja pasja? Szukasz nowych wyzwań? Czekamy właśnie na kogoś takiego jak Ty!

Gdzie? W firmie Pyrylandia, niedaleko – w Wawrze na ul. Poprawnej 46a. Czeka ciekawa praca, doświadczony zespół, zaplecze socjalne oraz dobra atmosfera.

Wymagania?

Szukamy osoby, która pokieruje pracą kilkunastoosobowego zespołu, doświadczenie elektrotechniczne nie jest niezbędne. Jesteśmy otwarci na ludzi w każdym wieku, w naszej firmie szczególnie docenia się doświadczonych pracowników i zachęca osoby dojrzałe do kontynuowania obranej wcześniej ścieżki zawodowej. Pyrylandia proponuje im szkolenia, które mają za zadanie poszerzenie posiadanych dotychczas kompetencji, a także nabycie zupełnie nowych umiejętności – mówi Bartosz Szymański, prezes działającej od ponad 25 lat Pyrylandii.

  Szerokie spektrum działań firmy powoduje, że choć praca na miejscu niezwykle rzadko wymaga zostawania „po godzinach”, to w serwisie wyjazdy do klientów są koniecznością – mówi prezes Szymański. – Nie trwają one długo, to zazwyczaj jeden dzień. Kierownik serwisu w Pyrylandii musi umieć to sprawnie i efektywnie zorganizować, a czasami w nich uczestniczyć.

Warto podkreślić, że zespół pracowników Pyrylandii to ludzie z pasją, ale przede wszystkim znakomici specjaliści. Zespół jest zżyty, z bardzo dobrymi relacjami międzyludzkimi.

W zamian za solidną pracę, pracownicy otrzymują pakiet ubezpieczeniowy w prywatnej przychodni, dla siebie lub dla rodziny – o jego wariancie decyduje pracownik.

Zapraszamy! Tej szansy nie możesz przegapić.


  • Pyrylandia sp. z o.o.,
  • Warszawa, ul. Poprawna 46a,
  • tel. 22 64 43 635, 22 64 43 469, 22 64 43 650
  • www.pyrylandia.com.pl