25-lecie Bractwa Strzelców Kurkowych

Pod takim hasłem zebrali się 18 czerwca na strzelnicy w Rembertowie Bracia Kurkowi z Okręgu Centralnego, aby  uczcić 25-lecie działalności Bractwa Strzelców Kurkowych im. Jana Kilińskiego w Warszawie. Najważniejszym momentem dnia był turniej o tytuł Króla Kurkowego Okręg Centralny Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich RP . Najlepszym strzelcem, a zarazem Królem Kurkowym, został Robert Gajewski z Łódzkiego Bractwa, 1. Rycerzem została Katarzyna Gajewska, 2. Rycerzem – […]

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Przejdź do treści