Czy to prawda, że w wyniku zmiany przepisów, nabywca auta nie będzie już musiał zmieniać numerów tablic rejestracyjnych, nawet gdy samochód ma tzw. „blachy” z innego powiatu?

Czytelnicy pytają – radca prawny Marcin Kluś odpowiada Tak, ale nastąpi to za pewien, bliżej nieokreślony czas. W ustawie o zmianie ustawy – Prawo o ruchu drogowym i zmianie niektórych innych ustaw z dnia 14 sierpnia 2020 roku, wprowadzono do ustawy Prawo o ruchu drogowym art. 73 ust. 1a, zgodnie z którym, składający wniosek o rejestrację pojazdu […]


Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 12 (780) ROK XXX
Następne wydanie 1.07.2021

Najczęściej czytane