Wyburzanie wiaduktu na Marcelinie

W piątkowy wieczór, 21 października, rozpocznie się wyburzanie zachodniej części wiaduktu w ciągu ul. Marywilskiej. Ze względów bezpieczeństwa ruch na wiadukcie zostanie całkowicie wstrzymany w weekend. 

Prywatny inwestor kończy prace na łączniku jezdni ul. Marywilskiej, w rejonie Marcelina. Roboty w tym miejscu potrwają do piątku, 21 października. Po ich zakończeniu, o godz. 22:00, mostowcy przystąpią do wyburzania zachodniej części wiaduktu w ciągu ul. Marywilskiej, położnego pomiędzy ul. Smugową a ul. Kupiecką. Z uwagi na wiek oraz konstrukcję wiaduktu, na czas rozbiórki zamknięty zostanie nim przejazd w obu kierunkach. Z tego powodu autobusy linii 176 i N64 będą kończyć trasę po południowej stronie przebudowywanego obiektu, a po północnej zostanie uruchomiona linia zastępcza Z76. Zamknięty odcinek kierowcy będą mogli objechać ulicami: Płochocińską, Modlińską, Klasyków i Czołową.


Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronach: infoulice.um.warszawa.pl oraz facebook.com/infoulice. Komunikaty dotyczące tras pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego dostępne są na stronie: wtp.waw.pl. Dodatkowo na stronie Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115 można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS o utrudnieniach w ruchu w stolicy.

/UM, fot. ZDM/ 

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 17 (833) ROK XXXII
Następne wydanie 28.09.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content