XXIV Bieg Niepodległości na Białołęce – A jednak się odbędzie!

Foto: Profil wiceburmistrz dzielnicy Białołęka, Izabeli Ziątek

Ruszyły zapisy do XXIV Biegu Niepodległości na Białołęce! Wbrew niedawnym zapowiedziom Stołecznego Centrum Sportu „Aktywna Warszawa” to doroczne wydarzenie jednak się odbędzie! Impreza już 11 listopada!

Biegajmy razem na Białołęce!

Bieg z okazji Dnia Niepodległości odbywa się na warszawskiej Białołęce już od 24 lat! Z początku impreza ta skierowana była do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Z czasem jednak zaczęła cieszyć się tak dużą popularnością, że organizatorzy postanowili udostępnić ją również dla dorosłych. Dlatego obecnie w biegu startować mogą wszyscy, niezależnie od wieku, w tym także osoby niepełnosprawne.

Tegoroczny Bieg Niepodległości wystartuje o godzinie 12,00 z terenu klubu „Dziki Zakątek”, zlokalizowanego przy ulicy Chlubnej 1A na Białołęce. Impreza odbywać się będzie w 12 kategoriach i na różnych dystansach, zależnie od wieku i kondycji fizycznej. Nagrodami będą statuetki i dyplomy.

Dzieci, młodzież szkolna, uczestnicy Nordic Walking oraz seniorzy powyżej 70 lat biorą udział w wyścigu za darmo. Dla pozostałych uczestników opłata startowa wynosi 20 złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Warszawa – Białołęka.

Aby wziąć udział w wyścigu, należy wejść na stronę internetową XXIV Bieg Niepodległości Warszawa – Białołęka 2021 i zapisać się do odpowiedniej kategorii. Na stronie tej znajdziemy również regulamin biegu. 

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 17 (833) ROK XXXII
Następne wydanie 28.09.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content