Z OSTATNIEJ CHWILI
Sprawdź imprezy w Twojej okolicy.Czytaj nowy HOROSKOPZaginął kot, zgubiłeś psa, portal „Mieszkańca” bezpłatnie info o tym da!* www.facebook.com/gazetamieszkaniec * ilość informacji ograniczona; osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 22 810-64-12

Amp Futbol Cup 2017

Już 24 i 25 czerwca w Warszawie odbędzie się VI edycja międzynarodowego ampfutbolowego turnieju Amp Futbol Cup! Na stadionie przy ul. Kawęczyńskiej 44 tym razem zmierzą się ze sobą reprezentacje Anglii, Francji, Japonii, Grecji, Irlandii i oczywiście Polski.

W zeszłym roku Polska po świetnej i widowiskowej grze dopiero w wielkim finale uległa po dogrywce aktualnym Mistrzom Świata. W tym przy wsparciu kibiców może być tylko lepiej!

Jak biało-czerwoni półfinaliści ostatnich Mistrzostw Świata poradzą sobie z egzotyczną Japonią i czterema reprezentacjami szykującymi się do październikowych Mistrzostw Europy w Turcji? Przyjdźcie przekonać się na własne oczy już w czerwcu na warszawskiej Pradze Północ!

Jak co roku na kibiców czekać będzie moc atrakcji. Mini-turnieje piłkarskie, konkursy z nagrodami, spotkania ze słynnymi piłkarzami i trenerami, znani z największych sportowych imprez Crowd Supporters i DJ Ucho, malowanie twarzy, animacje dla dzieci oraz mecz piłkarskich gwiazd rozegrany tuż przed finałem turnieju.

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Newsletter Mieszkańca

Najnowsze artykuły

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 5 (703) ROK XXVIII
Następne wydanie 22.03.2018

Archiwum wydań od nr 1/2006

REKLAMA

Najczęściej czytane