Horoskop


HOROSKOP

BARAN 21.03-21.04
Powinieneś kontynuować to, czym zajmowałeś się ostatnio i raczej nie wyrywaj się z niczym nowym. Twoje obecne priorytety to dokładność i systematyczność. Nie trać optymizmu i poczucia realizmu i jeśli pojawią się problemy, postaraj się nadać im właściwy wymiar.
BYK 22.04-21.05
Przypływ energii, który teraz odczuwasz będzie początkiem zwiększonej aktywności w twoim życiu. Będziesz miał większe chęci do działania i zabierzesz się za sprawy, które do tej pory leżały gdzieś w ukryciu. Chociaż z początku może nie być łatwo, to dasz sobie radę ze wszystkim.
BLIŹNIĘTA 22.05-21.06
Masz spore szanse na to, aby tej wiosny poprawić swoją sytuację zawodową, zacząć lepiej zarabiać. Możesz śmiało zacząć planować pewne posunięcia, zamiast dbać tylko o to, jak wytrwać od pierwszego do pierwszego. Planety zachęcają do sensownego lokowania oszczędności.
RAK 22.06-22.07
Tempo, w jakim zaczniesz robić karierę, jest imponujące. Teraz zostaniesz doceniony. Wszystkie okoliczności będą ci sprzyjać, nie powinieneś zmarnować ani chwili. Pieniądze zaczną do ciebie płynąć, ale pamiętaj, że „kto wiele ściga, mało dogoni”.
LEW 23.07-23.08
Staraj się zawsze słuchać swego rozmówcy, nawet gdy nie podzielasz jego poglądów. W pracy doskonałe dni na szukanie wyjścia z trudnych sytuacji oraz na burzę mózgów. Nie dąż zbyt szybko do celu, bo możesz się potknąć o mały kamyk.
PANNA 24.08-23.09
Odczujesz przyjemny przypływ energii. To dobry czas na rodzinne wyprawy, ale nie do supermarketu, tylko za miasto. Pamiętaj, że znaki żywiołu ziemskiego bardzo potrzebują kontaktu z naturą. Rób to, co potrafisz najlepiej i zbytnio się nie wychylaj.
WAGA 24.09-23.10
Propozycje dodatkowego zarobku i różne finansowe okazje będą teraz płynąć do ciebie ze wszystkich stron. Wybieraj te najlepsze! W cenie będzie teraz konsekwencja, dlatego jeśli już się na coś zdecydujesz, to się tego trzymaj. Życiowym porządkom powinny towarzyszyć wiosenne porządki w domu, w szafach.
SKORPION 24.10-23.11
Możesz teraz nawiązać ciekawe, nowe kontakty zawodowe oraz odświeżyć stare znajomości, które obecnie mogą się okazać przydatne dla twoich interesów. Może dzięki nim jakieś twoje sprawy potoczą się szybciej albo uzyskasz potrzebne ci informacje.
STRZELEC 24.11-22.12
Może być nieco zamieszania, pośpiechu i irytacji, gdy zwalą się na twoją głowę niechciane obowiązki. Może ci to napsuć trochę krwi, ale raczej nie masz większych powodów do obaw. Ale weekendy przyniosą relaks i odprężenie.
KOZIOROŻEC 23.12-20.01
Skoncentruj się na sprawach, które trzeba załatwiać w jedwabnych rękawiczkach. Najtrudniejsze negocjacje pójdą ci teraz jak z płatka. Możesz uczestniczyć w pertraktacjach, zażegnywać spory. Głowę będziesz miał pełną ciekawych pomysłów, a przy tym prostych i praktycznych, które od razu dają się wcielić w życie.
WODNIK 21.01-19.02
Uniesie cię fala powodzenia. Zrzucisz z siebie ciężary, pozbędziesz się zmartwień. Życie nabierze rumieńców, otworzą się przed tobą nowe perspektywy. Powodzenie będzie sprzyjać prawie wszystkim Wodnikom, ale najsmaczniejsze kąski dostaną się tym urodzonym w pierwszej dekadzie.
RYBY 20.02-20.03
Drugą połowę miesiąca spędzisz ulgowo i na luzie. Skorzystaj z uroków tej sytuacji. Dodatkowe pieniądze przeznacz na przyjemności. Możesz mieć drobne kłopoty ze zdrowiem: twoim czułym punktem są stawy i żołądek, więc nie dźwigaj ciężarów i nie jedz tego, co ci szkodzi!