Horoskop

BARAN 21.03-21.04  Będziesz mieć teraz sporo szczęścia w pracy, w uczuciach i finansach. Jak długo ci się będzie wiodło, zależy tylko od twoich poczynań. Nie zmarnuj teraz kilku okazji do pomnożenia majątku, a sprawy uczuciowe wymagają też odpowiedniej oprawy i czasu. 

BYK 22.04-21.05  Nadchodzą sprzyjające dni dla inteligentnego działania, które może przynieść pewne korzyści. W sprawach sercowych nie wszystko ułoży się po twojej myśli. Nadmiar wymagań i egoizm mogą sprawić, że wystraszysz nimi partnera. 

BLIŹNIĘTA 22.05-21.06  Ze wszystkim trudnościami poradzisz sobie doskonale – otoczenie życzliwych osób dodaje ci skrzydeł. To będzie też dobry czas na zawieranie nowych znajomości. Wykorzystaj wolne chwile na załatwienie zaległych spraw.

RAK 22.06-22.07  Możesz cierpieć z powodu chwilowych niedoborów finansowych. Nie martw się, wszystko powoli się ułoży. Kłopoty w sprawach materialnych zrekompensuje ci ciepła, miła atmosfera domowego zacisza – możesz liczyć na swoich bliskich.

LEW 23.07-23.08  Mimo rozlicznych obowiązków jesteś w dobrej formie i nastroju. Wykorzystaj więc pożytecznie te dni na załatwienie zaległych spraw. Dobra passa w sprawach zawodowych i prywatnych nie będzie zagrożona przez dłuższy czas. 

PANNA 24.08-23.09  W najbliższych dniach sprawy zawodowe przysporzą ci więcej obowiązków, ale poradzisz sobie na pewno! Czeka cię miłe, niespodziewane spotkanie, które może przerodzić się w coś… ciekawego. Zafunduj sobie parę dni wolnego i ciesz się urokami lata.

WAGA 24.09-23.10  Więcej uwagi i czasu poświęć swojemu zdrowiu. Twoja energia może być troszkę przytłumiona i możesz wolniej reagować na niektóre wydarzenia. Bądź bardziej serdeczny dla swojego partnera. Możliwe, że czeka cię spora niespodzianka w sprawach finansowych.

SKORPION 24.10-23.11  Za bardzo zajmuje cię praca. Czyż nie tracisz okazji do nawiązania ciekawych znajomości? Niepotrzebnie zawracasz sobie głowę przelotnymi wakacyjnymi flirtami, może czas na stabilne uczucie? Nie zapominaj o zdrowiu, które ostatnio dosyć mocno eksploatowałeś.

STRZELEC 24.11-22.12  Twój poziom adrenaliny może wzrosnąć w najbliższym tygodniu. Możesz otrzymać wiadomość, na którą czekałeś, a która może zakończyć się interesującym wyjazdem. Przygotuj się do niego dokładnie. Przyda ci się mały relaks z dala od domowych obowiązków.

KOZIOROŻEC 23.12-20.01  Czas najwyższy pomyśleć o miłych sprawach. Samotni mają szansę na pewną i szczęśliwą miłość. Powinieneś teraz nastawić się pozytywnie do wielu spraw i spróbować wyjść szczęściu naprzeciw. Korzystaj więc z nadarzających się okazji.

WODNIK 21.01-19.02  Zapał i energia aż cię roznoszą, może warto spróbować poprawić swoją kondycję na świeżym powietrzu. Nie oczekuj jednak zbyt wiele w sprawach zawodowych. W pracy musisz uzbroić się w cierpliwość, a zostaniesz nagrodzony.

RYBY 20.02-20.03  Chociaż w sprawach zawodowych odczujesz przypływ gotówki i zdobędziesz uznanie otoczenia, w uczuciach możesz się pogubić. Wakacyjny czas wykorzystaj nie tylko na wypoczynek, ale też poświęć go na odnowienie dawnych znajomości lub remont mieszkania.