Z OSTATNIEJ CHWILI
Sprawdź imprezy w Twojej okolicy.Czytaj nowy HOROSKOPZaginął kot, zgubiłeś psa, portal „Mieszkańca” bezpłatnie info o tym da!* www.facebook.com/gazetamieszkaniec * ilość informacji ograniczona; osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 22 810-64-12

Bazar Zabawek Używanych

Wyprzedaże garażowe w naszym mieście już na stałe goszczą w kalendarzach dzielnicowych wydarzeń. I nic w tym dziwnego, bo każdy z nas ma w piwnicy czy szafie niepotrzebne rzeczy, które szkoda wyrzucić. Dlatego właśnie warto je odsprzedać i dać im drugie życie.

Takiego wydarzenia jednak jak to, które odbędzie się 27 maja w Parku Picassa na Białołęce, tutaj jeszcze nie było – I Białołęcki Bazar Zabawek Używanych realizowany we współpracy z Białołęckim Ośrodkiem Kultury w ramach projektu „Zrealizuj swój pomysł w BOK-u”. Autorem projektu  i organizatorem jest mieszkaniec Białołęki Dariusz Staciwa.

To pierwsze takie wydarzenie organizowane na Białołęce. Jego głównym założeniem, w przeciwieństwie do wyprzedaży garażowych, jest sprzedaż lub wymiana wyłącznie zabawek (w tym również gier, książek, sprzętu sportowego itp.) używanych i przeznaczonych dla dzieci. Projekt jest skierowany do dzieci i młodzieży oraz ich rodziców i opiekunów, i jest dla wszystkich bezpłatny – mówi Dariusz Staciwa.

W czasie wydarzenia będą funkcjonować dwie strefy – jedna dla osób kupujących i sprzedających, w drugiej strefie natomiast bezpłatne atrakcje dla dzieci i młodzieży zapewnią partnerzy wydarzenia. 

Partnerami wydarzenia są:

Media: Gazeta Mieszkaniec, Internetowa Białołęka – ibialoleka.pl

Podmioty współpracujące: OSP RM Warszawa – Białołęka, Matematyka MathRiders Białołęka, GoDan Strefa Uśmiechu Warszawa-Białołęka, Sala Zabaw Białołęka New Age KIDS, New Age Fitness Białołęka, Park Trampolin New Age Jump Białołęka, Stowarzyszenie Razem dla Białołęki

foto ilustracyjne: lomianki.pl

Newsletter Mieszkańca

Najnowsze artykuły

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 7 (705) ROK XXVIII
Następne wydanie 26.04.2018

Archiwum wydań od nr 1/2006

REKLAMA

Najczęściej czytane