BORAMED – po obu stronach Wisły

Z przychodni BORAMED można korzystać i na Ursynowie (ul. Beli Bartoka 8), i na Pradze Południe (ul. Bora-Komorowskiego 21), ale to nie wszystko! Placówka rozwija się, dbając o nowoczesność, komfort pacjentów i jak najlepszy poziom usług. Dlatego właśnie niebawem otworzy nowe gabinety nieopodal tych, które świetnie znamy: to około 50 m wzdłuż ul. Fieldorfa, nie można nie trafić. Bardzo wygodny dojazd tymi samymi autobusami, jest też gdzie zostawić samochód.

fotkaDziś rozmawiamy z Panią Moniką Ciak – Dyrektorem Centrum Medycznego Boramed, którą zarządza od 4 lat, dba o rozwój wszystkich placówek i o jak najwyższy poziom świadczonych usług. Wszystko dla pacjentów!

– Niecierpliwie czekamy na otwarcie nowej placówki! Prosimy uchylić nieco rąbek tajemnicy i opowiedzieć nam o niej, bo w grudniu mamy otwarcie?

Nowe miejsce jest podyktowane przede wszystkim komfortowi pacjenta. Przenosimy tam naszą rehabilitację. Gabinety będą przestronne, znakomicie wyposażone i będzie ich dwa razy więcej, niż tu, w dotychczasowej siedzibie w pasażu handlowym przy ul. Bora Komorowskiego 21. Część gabinetów przystosowaliśmy na potrzeby osteopatii, terapii manualnej, inne do terapii dla kobiet i kobiet w ciąży czy terapii dla dzieci z odpowiednim do tego wyposażeniem. Sale wyposażyliśmy w drabinki, lustra, leżanki, odpowiednie stoły i sprzęt. Gabinety są tak wyposażone, aby w każdym była możliwość samodzielnego ćwiczenia, lecz ściśle według wskazań rehabilitanta i pod jego stałą kontrolą. Jest tam też osobna rejestracja z bardzo miłą obsługą, a o świetnej skuteczności i profesjonalnym podejściu do pacjenta w każdym wieku przez naszych osteopatów i rehabilitantów nie trzeba nikogo przekonywać. To właśnie ich praca sprawia, że coraz więcej zadowolonych pacjentów poleca nas innym, też potrzebującym pomocy. Jest grupa dzieci (pomagamy nawet noworodkom), jest spora grupa osób starszych, czasem z krępującymi schorzeniami, lecz dobrze wiedzą, że u nas będą potraktowani z wielką delikatnością i szacunkiem, a co najważniejsze – otrzymają upragnioną pomoc. Pozbędą się bólu, niesprawności, wstydliwych czasem przypadłości. No i – oczywiście – osoby w pełni sił, z rozmaitymi dolegliwościami, od problemów z układem kostno-stawowym, przez przykurcze mięśni, niedowłady i inne problemy neurologiczne, aż po migreny. Chorujemy z różnych przyczyn – napięcia, stres, kontuzje, niewłaściwa postawa, zbyt mało ruchu – lecz zawsze, zamiast automatycznie sięgać po pigułkę i likwidować w ten sposób skutek, lepiej przyjść do nas i postarać się usunąć przyczynę, by odczuć ulgę i powrócić do sprawności.

– Nowa placówka dedykowana jest tylko rehabilitacji i fizjoterapii. Czy to jest potrzebne?

Zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi w naszej placówce gwałtownie rośnie. Ta dobra renoma cieszy, ale – nie chcąc przyjmować pacjentów „na ścisk” w dotychczasowych gabinetach, postanowiliśmy zadbać o ich wygodę, a także, co bardzo ważne, o komfort pracy naszych znakomitych terapeutów. W październiku minął rok, od kiedy otworzyliśmy pierwszy gabinet fizjoterapii, ale zapotrzebowanie jest tak ogromne (zwłaszcza na osteopatię), że musieliśmy dokonać zmian. Nie chcieliśmy zmieniać miejsca, bo wielu pacjentów jest przyzwyczajonych, że ma nas blisko i to z tak komfortowym dojazdem z wielu stron dzielnicy, ale i całej Warszawy, Wesołej, Rembertowa, Wawra, Sulejówka czy Mińska. Dlatego nowe, przestronne gabinety ulokowaliśmy w sąsiednim bloku, naprawdę bardzo blisko – przejście z obecnej placówki do oddziału rehabilitacji zajmie 3-4 minuty niespiesznego spaceru.

– Czy zgłoszenia będzie przyjmować także rejestracja w dotychczasowym miejscu?

– Tak, zapisać można się wszędzie, co istotne nie zmienia się również numer telefonu pod którym można się zapisywać, dla obydwu placówek mieszczących się na Gocławiu obowiązuje niezmiennie numer 22 250-15-77. Jednakże na umówione wizyty chętnie pokierujemy zainteresowanych do nowej placówki. Zapisywać się można na wiele sposobów: osobiście na miejscu, telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszej strony www.boramed.pl korzystając z zakładki zamow_wizyte_on_line Na stronie znajdą państwo komplet wiedzy o naszych placówkach, usługach, cenach, badaniach i usługach specjalistycznych, a także o naszych specjalistach. Każdego z nich prezentujemy ze zdjęciem, oraz kompletem informacji o wykształceniu, kursach specjalistycznych, doświadczeniu zawodowym i jego ukierunkowaniu. Pacjenci cenią takie informacje, bo jeszcze przed wizytą mogą dokładnie sprawdzić, komu powierzą troskę o swoje zdrowie.

– Więcej miejsca w nowej siedzibie oznacza rozbudowanie zespołu?

– Tak, będą nowi osteopaci, między innymi zatrudnimy jedną lub dwie specjalistki od dzieci, które zajmą się szerokim spektrum, od wad postawy po problemy neurologiczne (masaże metodą Bobath, Shantala – znakomite w terapii dzieci, nawet bardzo małych niemowląt). Zatrudnimy także dodatkowych specjalistów od osteopatii, ponieważ zapotrzebowanie na te usługi jest ogromne, pacjenci już poznali skuteczność i niezwykłą efektywność tego rodzaju działań. Planujemy zatrudnienie dodatkowych osób, wyspecjalizowanych w terapii kobiet w ciąży i połogu, bo świadomość przyszłych mam rośnie a te, które były pod naszą opieką, miały niezwykły komfortowe samopoczucie i po porodzie bardzo szybko zregenerowały organizm i fizycznie, i psychicznie, zadowolone ze swojej sprawności i odzyskanej figury. Myślę, że zespół zwiększy się przynajmniej dwukrotnie. Bardzo ważnym priorytetem przy zatrudnianiu jest wysoki poziom kompetencji, doświadczenie i dobre wykształcenie specjalistyczne. Chcemy, żeby pacjenci mogli w pełni ufać naszym pracownikom. Jesteśmy czynni od godziny 8 rano do 21oraz pracujemy w soboty, lecz nieco krócej. Chodzi o jak najlepszą dostępność dla pacjentów i jak najskuteczniejszą troskę o ich zdrowie, z poszanowaniem intymności i w miłych wnętrzach. Przypominany o atrakcyjnych zniżkach, nie tylko dla seniorów, a na otwarcie szykujemy specjalne zniżki! Szczegóły na stronie internetowej oraz na Facebooku. (AS 2016)


BORAMED

Bora-Komorowskiego 21, lok 307, wejście w pasaż handlowy przy Rossmannie

tel. (22) 250-15-77

czynne: pon.-pt. 7.00-21.00, sob. 8.00-14.00

www.boramed.pl

 

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content