Czas na prezenty!

Nie masz pomysłu na prezent? Okaż bliskim swoją miłość i troskę, dając pod choinką bon na dowolnie wybrane zabiegi w BORAMEDzie! Bon na dowolną kwotę i dowolne usługi z szerokiej oferty usług lekarzy specjalistów w Centrum Medycznym Boramed to znakomity pomysł na prezent, zamiast kapci, kolejnej gry czy czekoladek. Oddaj to, co kochasz – rodziców, twoje dziecko czy żonę albo męża – w ręce najlepszych, zaufanych specjalistów. Będą ci za to wdzięczni!

Jak mawiał pewien stary profesor nauk medycznych – nie ma ludzi całkiem zdrowych. Są tylko jeszcze nieprzebadani! Warto śledzić na stronie internetowej BORAMEDu www.boramed.pl , jakie jeszcze przygotowano dla nas prezenty. Chodzi nie tylko o niekończące się i zawsze sympatycznie witane przez pacjentów rozmaite zniżki – a to dla seniorów, a to na pakiety wizyt czy zabiegów, a to jeszcze inne. Do końca grudnia – 30% zniżki na masaże lecznicze, a nie brak innych rabatów, nawet 20%!

BORAMED to nie tylko rehabilitacja. To kompleksowa, z wyjątkowym pakietem usług, opieka nad ciężarnymi, począwszy od USG przez przygotowanie organizmu do porodu, z wielką troską o kondycję przyszłej mami i jej dziecka oraz opiekę podczas połogu, by zapewnić jak najszybszy powrót do doskonałej formy. Wiadomo, że dzięki badaniu ultrasonograficznemu można stwierdzić m.in. czy u dziecka wystąpiła wada genetyczna w postaci zespołu Downa, Edwardsa, Turnera, wada rozwoju cewy nerwowej czy rozszczep podniebienia. Po 20. tygodniu ciąży można zdiagnozować wystąpienie wrodzonej wady serca. Ale, by ta diagnoza była wiarygodna, potrzebny jest bardzo doświadczony lekarz oraz – to ważne – ultranowoczesny sprzęt, aparatura bezpieczna i niezawodna. BORAMED, w trosce o jakość świadczonych usług, dysponuje m.in. aparatami Voluson E8, Voluson E6, Voluson Expert 730, dzięki którym można osiągnąć niezwykłą precyzję badań prenatalnych, ginekologicznych, położniczych, jak również neonatologicznych czy radiologicznych. Dostępna aparatura wykorzystuje technologię obrazowania 3D i 4D, a nieinwazyjną diagnostykę oparto na budowaniu baz danych do porównywania wyników (m.in. także piersi, tarczyca, jama brzuszna). Daje to zdecydowanie pełniejszy obraz diagnostyczny niż sama analiza danych uzyskanych z pomiarów płodu. Poza diagnostyką płodu, pacjentki mogą także liczyć na pomoc we wszelkich chorobach kobiecych.

Inny obszar działań, to okulistyka. Wiadomo, że po 60. roku życia, co najmniej raz w roku, należy kontrolować wzrok, nawet gdy z pozoru nie dzieje się nic niepokojącego. Zaćma, jaskra czy zwyrodnienie plamki żółtej, związane z wiekiem, nie muszą dawać wyraźnych sygnałów, że coś jest nie tak. Dbanie o wzrok powinno być na stałe wpisane do kalendarza medycznego każdego z nas, także dzieci. Pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego, badanie przedniego odcinka gałki ocznej czy badanie dna oka dzięki wysokospecjalistycznej aparaturze i bardzo dobrym okulistom doskonale określą kondycję naszego wzroku, a w przypadku problemów wskażą, jak skutecznie można pacjentowi pomóc, także w dobraniu okularów czy soczewek kontaktowych.

Ważną dziedziną jest stomatologia. Lecznicza czy estetyczna, obejmuje specjalizację m.in. w endodoncji, ortodoncji, protetyce, wybielaniu zębów, chirurgii stomatologicznej, a także najważniejszej ze wszystkich – profilaktyce opartej o najnowszą wiedzę medyczną. Najważniejszej, ponieważ dzięki niej można uniknąć bardzo wielu problemów zdrowotnych w obrębie jamy ustnej.

To tylko kilka obszarów spośród bogatej oferty BORAMEDu. Tu znajdzie pomoc pacjent potrzebujący dobrego, kompetentnego lekarza endokrynologa, dermatologa, kardiologa, gastrologa, ortopedy (dorośli i dzieci), pediatry, w tym neonatologa, urologa, pulmonologa, neurologa, reumatologa, hepatologa, hematologa, psychologa czy dietetyka. Tu czeka na pacjentów nowoczesna, wysokiej jakości aparatura diagnostyczna i laboratoryjna.

Ale BORAMED słynie w Warszawie i daleko poza jej granicami z osteopatii i rehabilitacji.

Zwłaszcza teraz, podczas zimy, gdy ruszamy się mniej, gdy czasem zmarzniemy, gdy łatwo o pośliźnięcie, wywrotkę czy nadwyrężenie podczas domowych porządków, warto pamiętać, że tu cierpiący pacjent znajdzie niezawodną pomoc. Ale to nie wszystko!

Przed nami czas zabaw i zimowych urlopów. Jak zyskać elastyczność i niezawodną kondycję i do tańca, i na narty, by móc w pełni cieszyć się przyjemnościami, nie martwiąc się o to, że umęczony organizm będzie cierpiał następnego dnia po tych przyjemnościach? To proste: wśród rehabilitantów BORAMEDu są specjaliści i od kontuzji, i od sportowców, także – amatorów. Pomogą usunąć ból, lecz nie usuwając objawu, tylko lecząc jego przyczynę, dając wskazówki, jak w przyszłości uniknąć podobnych problemów. To oni potrafią właściwie i profesjonalnie przygotować organizm do wysiłku fizycznego, co pozwoli czerpać z niego przyjemność i znacząco ograniczyć ryzyko ewentualnej kontuzji.

Pamiętajmy przy tym, że BORAMED to jeden z bardzo nielicznych ośrodków, proponujących usługi osteopatów, czyli specjalistów od kompleksowej analizy problemów pacjenta, nieraz zdziwionego, że przyczyną np. wieloletnich migren jest… dawny uraz kości ogonowej! Dzięki bezbłędnemu zdiagnozowaniu przyczyny, opartemu o badania i wywiad, sama terapia wymaga nieraz ledwie 3-5 zabiegów, by migrena minęła bezpowrotnie. Ten sam zespół może pomóc w tak zwanych wstydliwych dolegliwościach, jak brudzenie bielizny czy nietrzymanie moczu – zamiast ryzykownych operacji chirurgicznych czy łykania tabletek, które jednemu pomogą, a drugiemu – niezupełnie, warto szukać pomocy tu. To nieraz 2-3 zabiegi i – po problemie!

Myśląc o sobie i o tym, że warto poszukać pomocy w BORAMEDzie, zwłaszcza korzystając z upustów, rabatów i zniżek, nie zapominaj o swoich bliskich!

bon_2

* Voucher podarunkowy jest dostępny wyłącznie po zakupie usługi w Centrum Medycznym Boramed. Voucher zamieszczony w gazecie „Mieszkaniec” nie jest voucherem podarunkowym i nie może być zrealizowany.


  • BORAMED
  • Bora-Komorowskiego 21, lok. 307 wejście w pasaż handlowy przy Rossmannie
  • tel. (22) 250-15-77, www.boramed.pl
  • czynne: pon.-pt. 7.00-21.00 sob. 8.00-14.00
error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content