Z OSTATNIEJ CHWILI
Sprawdź imprezy w Twojej okolicy.Czytaj nowy HOROSKOPZaginął kot, zgubiłeś psa, portal „Mieszkańca” bezpłatnie info o tym da!* www.facebook.com/gazetamieszkaniec * ilość informacji ograniczona; osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 22 810-64-12

Dziewiąta w Warszawie, pierwsza na Grochowie – Jadłodzielnia!

Takich miejsc jest wciąż zdecydowanie za mało. Jadłodzielnia, czyli sposób na dzielenie się zbędną żywnością, od poniedziałku 16 października zacznie działać na Grochowie! Centrum Społeczne Paca 40 postanowiło otworzyć dziewiątą w mieście. Dzięki temu przynajmniej część produktów zamiast na śmietniki trafi do osób, które ich potrzebują. Żywność będzie przechowywana w szafkach i lodówce.

Jadłodzielnia na Grochowie będzie działać w godzinach otwarcia Centrum, czyli od poniedziałku do piątku w godz. 10-20 oraz w soboty w godzinach 10-18.

Podczas otwarcia będzie można skosztować dań przygotowanych z uratowanej żywności, zobaczyć samo miejsce i dowiedzieć się więcej o samej idei Jadłodzielni (Foodsharing Warszawa) oraz działaniach Kooperatywy (Kooperatywa Grochowska).

Jeśli macie coś smacznego do podzielenia się, też przynieście! – zachęca na Facebook-u Centrum Społeczne Paca 40.

 

Newsletter Mieszkańca

Najnowsze artykuły

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 3 (701) ROK XXVIII
Następne wydanie 22.02.2018

Archiwum wydań od nr 1/2006

REKLAMA

Najczęściej czytane