Fala na stacji. Stacja na Fali

Już w maju na ul. Lucerny 3/11 zostanie otwarta stacja paliw Circle K – gwarancja jakości w dobrej cenie. Czy można chcieć więcej? Można i wiedzą o tym wszyscy ci, którzy od kilku lat tankują samochody u zbiegu ul. Ochoczej i Patriotów, bo tam działa pierwsza ze stacji otwarta przez Warszawską Spółdzielnię Handlową „Fala”, również pod szyldem Circle K. I właśnie to miejsce pokazało, że stacja paliw to coś więcej niż same dystrybutory z paliwem.

Otwarcie nowej stacji planowane jest w maju. Dokładnej daty jeszcze nie znamy, ale na pewno będzie to w najbliższym czasie. W czasie epidemii trudno przewidzieć atrakcje, jakie uda się zapewnić z tej okazji, na pewno będzie darmowa kawa, z której sieć słynie, dodawana do każdego tankowania. Będą też specjalne upusty.

Przygotowania idą pełną parą i to dobra wiadomość dla kierowców, którzy w końcu w drodze do pracy w Centrum, będą mogli wygodnie nalać paliwo do swoich samochodów.

Stację Circle K otwiera Warszawska Spółdzielnia Handlowa „Fala”. Dlaczego właśnie pod tym szyldem?

W 2011 roku otworzyliśmy pierwszą stację, wówczas jeszcze Statoil. Wybór był oczywisty, bo chodziło przede wszystkim o jakość paliwa, na tym zależało nam najbardziej. I to był dokonały pomysł, co teraz z perspektywy lat możemy potwierdzić. Dlatego przy drugiej stacji nawet się nie zastanawialiśmy – będzie Circle K (jak wiadomo, w 2017 roku stacje Statoil zmieniły nazwę na Circle K) – mówi Michał J. Nejfeld, kierownik Wydziału Marketingu Warszawskiej Spółdzielni Handlowej „Fala” i dodaje, że w planach jest trzecia stacja na terenie Wawra, ale o jej lokalizacji Spółdzielnia poinformuje w późniejszym terminie.

Paliwo tankować trzeba, więc punkty oferujące jego sprzedaż, lepiej lub gorzej na rynku sobie radzą. Czym jednak wyróżniają się miejsca popularne wśród kierowców, takie jak to, działające już 9 lat w Wawrze u zbiegu Ochoczej i Patriotów? Miejsca, w których powiedzenie „jadę na stację paliw” wielokrotnie oznacza więcej, niż tylko nalanie paliwa do zbiornika?

Zacznijmy od samego tankowania. Jakość na Circle K jest niepodważalnym atutem, tym bardziej, że w zależności od potrzeb mamy wybór różnych paliw. Zaczynając od podstawowej benzyny miles95 po milesPLUS 95 benzyna, czyli paliwo uszlachetnione pakietem dodatków, przeznaczonych do poprawy wydajności i sprawności silnika. W opcji PLUS jest również olej napędowy. Oczywiście nie może zabraknąć LPG SupraGaz (PN-EN 589), jest to produkt przeznaczony do zasilania pojazdów z instalacją LPG, przystosowanych do spalania tego typu paliwa. Klienci tankujący SupraGaz LPG na stacjach Circle K mają pewność zakupu najwyższej jakości autogazu umożliwiającego ekonomiczną i bezpieczną eksploatację pojazdu w każdych warunkach (szczegóły dotyczące paliw w ramce obok).

Poza tankowaniem, na stacji możemy odkurzyć auto, sprawdzić ciśnienie w kołach i je uzupełnić. Zrobimy również zakupy, bo sklep jest wyjątkowo dobrze zaopatrzony. Mało tego, jest tu kolektura Toto Lotka. Jednym z atutów Circle K, o którym mówią wszyscy stali bywalcy, jest kawa. Takiej nie znajdzie się na żadnej innej stacji. A jak do tego wszystkiego dołożymy jeszcze przemiłą obsługę, to czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce to zatankowania samochodu?

Jakość obsługi jest bardzo ważna i nie są to puste słowa tak często w dzisiejszych czasach nadużywane. Kilka lat temu nasza stacja była druga w Europie właśnie pod kątem jakości obsługi. To bardzo duże wyróżnienie, z którego jesteśmy dumni i robimy wszystko, by wciąż utrzymywać ten poziom – podkreśla Michał J. Nejfeld. AS


PALIWA CIRCLE K

Benzyna miles® 95 – zawiera pakiet dodatków uszlachetniających, które zabezpieczają silnik Twojego samochodu przed tworzeniem się osadów oraz pomagają w bardziej wydajnym spalaniu paliwa. Używane regularnie, wpływają w sposób bezpośredni na obniżenie zużycia paliwa i spadek emisji dwutlenku węgla, jak również innych, szkodliwych produktów spalania.

Benzyna milesPLUS® 95 zawiera modyfikator tarcia, który pozwala wydobyć z silnika większą moc, a także detergenty utrzymujące silnik w czystości. Inhibitory korozji dodawane do paliwa, chronią silnik przed korozją i zużyciem, przedłużając jego żywotność. Czystszy i bardziej wydajny silnik to więcej energii do jazdy, a jednocześnie obniżone do 3% zużycie paliwa.

Olej napędowy miles® diesel– zawiera pakiet dodatków uszlachetniających, które zabezpieczają silnik Twojego samochodu przed tworzeniem się osadów oraz pomagają w bardziej wydajnym spalaniu paliwa. Używane regularnie, wpływają w sposób bezpośredni na obniżenie zużycia paliwa i spadek emisji dwutlenku węgla, jak również innych, szkodliwych produktów spalania.

Olej napędowy milesPLUS® diesel zawiera detergenty i środek poprawiający liczbę cetanową. Paliwo o większej liczbie cetanowej, z każdym skokiem tłoka w cylindrze, spala się lepiej i dokładniej, co przekłada się na lepsze osiągi i szybszą reakcję na wciśnięcie pedału gazu. Dzięki inhibitorom korozji dodawanym do paliwa milesPlus® diesel, silnik jest lepiej chroniony przed korozją i żużyciem. Czystszy i bardziej wydajny silnik to więcej energii do jazdy przy obniżonym zużyciu paliwa i ograniczonej emisji spalin.

LPG SupraGaz (PN-EN 589) jest to produkt przeznaczony do zasilania pojazdów z instalacją LPG, przystosowanych do spalania tego typu paliwa. Głównymi składnikami autogazu są węglowodory alifatyczne – propan i butan. Jako pierwsza firma paliwowa na polskim rynku Circle K wprowadził samoobsługę przy tankowaniu autogazu. Samodzielne tankowanie LPG jest już możliwe na ponad 240 przygotowanych technicznie stacjach Circle K w całym kraju. AS

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content