Z OSTATNIEJ CHWILI
Sprawdź imprezy w Twojej okolicy.Zaginął kot, zgubiłeś psa, portal „Mieszkańca” bezpłatnie info o tym da!* www.facebook.com/gazetamieszkaniec * ilość informacji ograniczona; osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 22 810-64-12

Horoskop


HOROSKOP

Baran
W najbliższym czasie najwięcej będzie się działo w życiu Baranków urodzonych w marcu. Rzucisz się w wir różnych spraw, będziesz bardziej chętny do prowadzenia aktywnego trybu życia. Twoje życie nabierze tempa, będzie więcej pilnych spraw do załatwienia. Ale znajdź czas dla najbliższych, którzy są spragnieni twojego towarzystwa.

Byk
Twoje marzenia o super karierze na razie się nie spełnią. Rzeczywistość może okazać się mniej kolorowa, więc trzeba się liczyć z przeszkodami. Swoje plany powinieneś budować na solidnych, materialnych podstawach. Nie możesz sobie mówić, że jakoś to będzie. Wiara w dobry los na pewno pomaga, ale teraz byłoby lepiej, gdyby była wsparta zasobnym portfelem. Twoim dobrym przyjacielem jest teraz Panna z Koziorożcem.

Bliźnięta
Postaraj się przełamać swoją nieśmiałość i wyrzuć z serca złe wspomnienia. Jesienna pogoda jest przeznaczona specjalnie dla ciebie – czujesz, że oddychasz pełną piersią, a to sprawia, że masz w sobie dużo wdzięku, który przyciąga płeć przeciwną. Planety ci sprzyjają, niewinny romans może się przekształcić w trwały związek, zwłaszcza gdy na swojej drodze spotkasz Wagę lub Wodnika. Omijaj szerokim łukiem Skorpiona.

Rak
Dbaj o zdrowie, szczególnie teraz. Jesienne chłody mogą ci nie wyjść na zdrowie. W życiu uczuciowym możesz się miotać między radością a smutkiem. Zwłaszcza jeśli na twoim palcu lśni obrączka, zachowuj się taktownie i unikaj niepotrzebnych kłótni. Powoli wszystko wróci do normy.

Lew
W najbliższym czasie na pewno nie będziesz się nudzić. Czeka cię wiele spotkań towarzyskich, zawodowych i wypadów w miasto. Ujemną stroną takiego urozmaiconego trybu życia będzie konieczność wydawania pieniędzy. W pracy bez większych wyzwań i nawału obowiązków. Natomiast w uczuciach czeka cię wiele miłych i romantycznych wrażeń.

Panna
Październik zapowiada wielkie zmiany w twoim życiu: przede wszystkim rozwiążą się różne problemy rodzinno-domowe. Przekonasz się, że możliwa jest realizacja tych planów, które odkładałeś na „lepsze czasy” – bo te lepsze właśnie się zaczynają! W pracy też korzystne zmiany, więcej będzie zależało od ciebie i twoich decyzji. 

Waga
Humor na pewno poprawią ci drobne zastrzyki finansowe, np. premia lub nagroda. A może zostaniesz obdarowany jakimś miłym prezentem? W pracy wszystko może ułożyć się jak na zamówienie. Będziesz się cieszyć sympatią współpracowników i otoczenia. Zaczniesz otrzymywać nęcące propozycje, a jeśli dążysz do jakiegoś celu,  na pewno zdołasz się do niego przybliżyć.

Skorpion
W najbliższym czasie będzie trochę zamieszania, pośpiechu. Jak zwykle, gdy zwalają się na głowę niechciane obowiązki. Może ci to napsuć krwi, ale raczej nie ma większych powodów do obaw. Bardziej wciągające okażą się sprawy pozazawodowe. W połowie października możliwy szczęśliwy traf: wygrana lub dodatkowe pieniądze… z nieoczekiwanego źródła.

Strzelec
Nie licz, że uda ci się wymigać od poważnych obowiązków. Czeka cię sporo pracy. Postaraj się zaprezentować z jak najlepszej strony, by doceniono twoje kwalifikacje zawodowe i poczucie odpowiedzialności. Musisz ograniczyć swoje wydatki, bo mogą ci się one wymknąć spod kontroli i sam nie będziesz wiedział, na co poszły ciężko zarobione pieniądze.

Koziorożec
Dopisze ci szczęście do ludzi. Dzięki ich życzliwości uda ci się osiągnąć więcej i łatwiej, niż gdybyś sam musiał przedzierać się przez gąszcz przeszkód. Dobry moment na kupowanie rzeczy trwałego użytku lub inwestowanie w siebie. Może zapisz się na jakiś kurs językowy lub do fitness klubu.

Wodnik
Musisz mieć teraz trochę czasu, aby zająć się sobą. Z pewnością się nie przepracujesz. Nie wpadaj z jednej skrajności w drugą. Miganie się od pracy raczej nie popłaca, chyba że będzie to tzw. „twórcze lenistwo”, w trakcie którego wymyślisz jakąś strategię działania lub przemyślisz sobie kilka interesujących pomysłów.

Ryby
Czeka cię wiele przyjemności i rozrywek. Będzie ci – ku uciesze najbliższych – dopisywał dobry humor. Mimo że pogoda wpływa destabilizująco na wszystkich, pamiętaj, że nie możesz pozwolić sobie na zbyt dużo luzu. Samotne Rybki mogą liczyć na ciekawą znajomość. Wykaż się tolerancją – to pomoże ci zjednać sobie przyjaciela.


Merlin

Newsletter Mieszkańca

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 19 (693) ROK XXVII
Następne wydanie 26.10.2017

Archiwum wydań od nr 1/2006

Najnowsze artykuły

REKLAMA

Najczęściej czytane