Horoskop


HOROSKOP

Baran
W sprawach sercowych nie spodziewaj się teraz większych zmian. Musisz się liczyć z tym, że przed tobą kolejne problemy do rozwiązania, które będą wymagały zwiększonej uwagi i osobistego zaangażowania. Przestrzegaj przepisów prawa i nie daj się sprowokować. Unikaj też używek, alkoholu i testowania na sobie nieznanych leków lub kosmetyków.
Byk
Niewykluczone, że bliskość drugiej osoby będzie ci teraz niezbędna. Ale zdawkowych słów i uwag nie odczytuj jako dowodów sympatii lub zaufania. W przeciwnym wypadku możesz źle ulokować uczucia. Pomyśl też o zachowaniu umiaru w konsumpcji, bo niedługo sam się przekonasz, o ile kilogramów do przodu ruszy wskazówka na twojej wadze.
Bliźnięta
W pracy może cię czekać typowo letni przestój. Trudniej może być o dodatkowy zarobek. Na szczęście w najbliższym czasie nie powinny ci grozić niespodziewane wydatki. W sferze uczuciowej każda pora roku jest dobra na zakochanie się. Rozejrzyj się wokół, może ktoś z twojego otoczenia szuka pretekstu, aby poznać cię bliżej. Wykaż się większą spostrzegawczością i zacznij działać.
Rak
W najbliższym miesiącu możesz stanąć przed szansą realizacji swoich planów, jeżeli wcześniej dopniesz wszystko na ostatni guzik. Potrzebne ci będzie fachowe przygotowanie i pomoc życzliwych doradców. Najważniejsze jest, aby powiodło ci się w podstawowych sprawach. Pod koniec przyszłego miesiąca możesz otrzymać ważną wiadomość dotyczącą stanu finansów. Postaraj się okazywać więcej czułości i życzliwości swojemu partnerowi. 
Lew
Ryzyko jest wpisane w każde nasze działanie, a szczególnie w momencie podejmowania ważnych decyzji. W najbliższych tygodniach możesz stanąć przed trudną decyzją, aby postawić wiele spraw na jedną kartę. To wszystko może lekko nadszarpnąć twój system nerwowy, więc powinieneś bardziej dbać o siebie – relaksować się, wysypiać, a wysokoprocentowe napoje spożywać tylko w rozsądnych dawkach.
Panna
Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, mogą cię czekać nowe, odpowiedzialne zadania, przy których musisz wykazać się kreatywnością. Zabraknie ci jej chwilowo w sprawach osobistych, więc zdaj się na cierpliwość i intuicję. Dopisze ci szczęście w sprawach finansowych, koniecznie wykorzystaj ten fart i postaraj się pomnożyć swoje dochody.
Waga
Małe radości i smutki – przez najbliższe dni na przemian będą gościć w twoim życiu. Nie martw się, że ominie cię coś wspaniałego. Na wielkie wydarzenia przyjdzie jeszcze czas. Możliwe, że zdarzy ci się jakaś niespodziewana wygrana na loterii, która wprawi cię w dobry nastrój i sprawi, że na świat spojrzysz weselszymi oczyma. Możesz wykazać się większą inicjatywą w sprawach sercowych.
Skorpion
Czeka cię sporo zajęć, ale też trochę przyjemności. Nie zajmuj się tylko pracą. Postaraj się wybrać gdzieś z przyjaciółmi, baw się i ciesz życiem. W sprawach osobistych nie powinno być większych zawirowań. W natłoku zajęć zawodowych nie zapominaj o podtrzymywaniu kondycji fizycznej.
Strzelec
Nadchodzi sprzyjająca pora na załatwienie spraw, a tych możesz mieć kilka naraz do załatwienia. Skoncentruj się na najważniejszych. Będziesz miał okazję do spotkań, brylowania w towarzystwie. Możliwe, że samotne Strzelce mogą poznać kogoś, kto będzie bardzo zainteresowany nawiązaniem bliższej znajomości. Nie zmarnuj takiej okazji i postaraj się i roztocz pełnię swojego uroku.
Koziorożec
Wszystko wskazuje na to, że masz szansę trochę odpocząć. Pogimnastykuj swoje zastałe kości, pobiegaj trochę, a może pojeździsz na rowerze? Może dojść trochę spraw do załatwienia, ale mając nad wszystkim kontrolę masz szansę to opanować. Sporo zamieszania, ale miłego, w sprawach uczuć. Wykaż się aktywnością, a korzyść będzie dla obu stron.
Wodnik
Twoje sprawy zawodowe mają się jak najlepiej, wykażesz się sporym wyczuciem i inteligencją. W najbliższym czasie może zakończyć się to sukcesem finansowym. W sprawach domowych nie powinno być większych komplikacji i twoje kontakty z najbliższymi będą się układały jak najlepiej. A twój partner wykaże się sporą dozą zrozumienia dla twoich małych zmian nastrojów.
Ryby
W sprawach zawodowych postaraj się trzymać swoich wcześniejszych ustaleń. Pomogą ci – konsekwencja, upór i wytrzymałość. Szykuje się przypływ niespodziewanej gotówki, ale niestety potrzeby też mogą wzrosnąć. Będziesz chciał zaimponować bliskiej osobie. Błyśniesz inteligencją i pomysłami, co zostanie zauważone, więc „kuj żelazo póki gorące”.


 

Merlin

Newsletter Mieszkańca

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 15 (689) ROK XXVII
Następne wydanie 21.08.2017

Archiwum wydań od nr 1/2006

Najnowsze artykuły

REKLAMA

Najczęściej czytane