Horoskop


HOROSKOP

BARAN 21.03-21.04
Wiosna wymusza czas zmian. Zdecyduj się, bo może być na nie za późno. Na pewno czeka cię mnóstwo świątecznych zajęć, ale w ferworze przygotowań nie zapomnij o swoim zdrowiu. Więcej uśmiechu i może ktoś miły u twego boku zostanie na dłużej.
BYK 22.04-21.05
Gra idzie o to, abyś odpowiednio spożytkował swoje siły. Budząca się do życia przyroda zachęca do zmian. Uważaj, żebyś w poszukiwaniu wolności nie zechciał zerwać dotychczasowych więzi. Szkoda byłoby stracić tak dobre dotychczas życie i zamienić je na wielką niewiadomą.
BLIŹNIĘTA 22.05-21.06
Twoje stosunki z otoczeniem ułożą się harmonijnie i bez trudu uporasz się z codziennymi obowiązkami. Przedświąteczny czas wykorzystaj rozsądnie. Niczego nie zaniedbuj i pamiętaj, że lepiej zrobić mniej, ale za to do końca. Nie bierz sobie na głowę dodatkowych obowiązków.
RAK 22.06-22.07
Wiosenne klimaty mogą odwrócić uwagę od pracy, ale ryzyko popełnienia błędu jest minimalne, a szybkie i energiczne działanie to najlepsza recepta na sukces. W uczuciach pojawi się szansa na rozpoczęcie wszystkiego od nowa.
LEW 23.07-23.08
Kiedy walczysz o coś, co lada moment może się spełnić, kiedy jesteś tuż, tuż, twoje życie nabiera sensu. Gwiazdy mówią, że będziesz miał sporo pracy, ale potem jej wyniki będą zachętą do dalszego działania. Pamiętaj, że sens życiu nadaje radość ukryta w drobiazgach.
PANNA 24.08-23.09
Może to wiosna sprawi, że przybędzie ci energii i życiowego entuzjazmu. Poradzisz sobie ze wszystkim, bez wysiłku będziesz łączyć obowiązki domowe i zawodowe, przy tym podejmiesz decyzje, które wcześniej wydawały się zbyt trudne.
WAGA 24.09-23.10
Niewykluczone, że ktoś, kogo znasz od dawna, teraz pokaże ci się w całkiem nowym świetle. I będzie to niezwykle interesujące doświadczenie, kto wie, może w ekspresowym tempie nadrobisz stracony czas. Kolor niebieski zapewni ci emocjonalną równowagę, odważnie wyjdziesz naprzeciw problemom.
SKORPION 24.10-23.11
Odważnie i stanowczo będziesz realizować swoje plany. Chociaż z pewnością pobujasz trochę w obłokach, twoje decyzje okażą się wyważone. Będziesz aktywny, pełen uroku i nowych pomysłów na życie. Nie lekceważ przepisów prawnych, bo możesz ściągnąć sobie na głowę kłopoty urzędowej natury.
STRZELEC 24.11-22.12
Życie zwolni tempo, ale to chyba dobrze – przecież nie można się codziennie ścigać z czasem, żyć na piątym biegu. Pora na regenerację sił. Nie będzie ci się chciało wykazać inicjatywy w planowaniu wolnego czasu, ale może twoja rodzina wymyśli coś interesującego.
KOZIOROŻEC 23.12-20.01
Zajrzyj w głąb swojej duszy. Może pora wyrzucić z niej negatywne emocje?! Ty sam odżyjesz, odmieni się świat wokół ciebie. Warto zaufać losowi oraz uwierzyć we własne siły. Przed tobą interesujący, a zarazem pomyślny okres. Jeśli wykorzystasz dane ci przez los szanse, twoje życie potoczy się w nowym kierunku.
WODNIK 21.01-19.02
Możliwe, że dostrzeżesz, iż w życiu istnieją też inne wartości niż pieniądze i dobra materialne. Pod koniec miesiąca staraj się nie podejmować ważnych decyzji, bo możesz się „sparzyć”. W sprawach uczuciowych pewien zastój, chociaż w twoim przypadku będzie to chwilowe.
RYBY 20.02-20.03
W twoim przypadku będzie okazja, abyś porządnie wypoczął. Ponieważ zanosi się, że święta spędzisz w małym gronie, postaraj się poświęcać drobnym przyjemnościom i myśleniu o miłych rzeczach. Jeśli urodziłeś się na początku marca, kluczyk od skarbonki schowaj w najgłębszej skrytce.