Z OSTATNIEJ CHWILI

Horoskop


HOROSKOP

Baran
Jeśli chcesz zacząć myśleć o realizacji marzeń, negocjuj podwyżkę u szefa, a jeśli nie dojdziesz do porozumienia może trzeba poszukać nowej pracy – nieraz warto zacząć wszystko od nowa. Ale nie rób tego pochopnie, bo możesz wiele stracić… Prywatnie więcej czasu poświęć najbliższym.
BYK
W pracy znajdziesz się w tyglu przeróżnych spraw, z którymi dasz sobie świetnie radę, w kontaktach towarzyskich nie zabraknie okazji do dobrej zabawy i poznania ciekawych ludzi. Dla ciebie, drogi Byczku, ten rok wbrew pozorom zapowiada się w różowych barwach…
BLIŹNIĘTA
Zapowiada się rok pełen wydarzeń – będziesz podejmować decyzje, robić plany i spotykać się z ludźmi, a wszystko w optymistycznym nastroju. Los będzie Ci sprzyjał. Twoje upodobania do podróżowania już teraz zaowocują planowaniem wakacyjnych wojaży. Warto teraz odnaleźć swoją drogę w życiu, rozwinąć swoje zainteresowania i pasje.
RAK
Tempo życia zawodowego będzie duże, tylko uważaj, bo coś możesz przeoczyć. Jeśli będziesz konsekwentny, masz szansę na odmianę, która sprawi, że twoje życie będzie lepsze. Do trudności podchodź spokojnie, one niedługo miną. Ciepłe i twórcze relacje będą cię łączyć ze Skorpionem i Rybami.
LEW
Przed tobą atrakcyjny i pomyślny okres. Zrealizujesz to, co sobie zaplanowałeś. Jeśli wykorzystasz umiejętnie dane ci przez los szanse, to Twoje życie potoczy się w nowym kierunku. Gwiazdy zachęcają też do zmiany wystroju mieszkania i skompletowania nowej garderoby.
Panna
Warto zaszaleć towarzysko w tym karnawale, ale zachowaj rozsądek i umiar. Skoncentruj się na sprawach najważniejszych i podejdź do nich na serio. W sprawach zawodowych szukaj nowych rozwiązań. W nowym roku nie bój się zmian, nawet jeśli miałyby przewrócić twoje życie do góry nogami.
Waga
Będziesz w znakomitym nastroju. Przed tobą doskonały czas dla spraw sercowych, chociaż strzała Amora na poważnie może cię trafić dopiero wiosną. Mroźne, zimowe dni są dosyć trudne do przetrwania dla kogoś tak „ciepłolubnego”, dlatego humor poprawiaj sobie łakociami i drobnymi prezentami.
Skorpion
Przed tobą wspaniałe dni – poprawisz swoją sytuację finansową, wiele miłych chwil czeka cię w życiu osobistym. Radość i spokój zagoszczą w stałych związkach, a samotni będą mieli okazję do zawarcia interesujących znajomości. Wybierz się do fryzjera lub kosmetyczki, od razu poprawi ci się nastrój.
Strzelec
To, co się wydarzy w twoim życiu uczuciowym może cię przyprawić o zawrót głowy. Warto wyjść miłości na spotkanie i nie obawiać się konsekwencji. Będzie to dla ciebie cenna życiowa lekcja. Uwierz w siebie, zobaczysz jak na wiele spraw będzie miało wpływ na twoje pozytywne myślenie.
Koziorożec
Skup się na sobie i swoich w sprawach osobistych. Wiele z nich, które do tej pory wydawały się zbyt trudne lub których końca nie było widać, nabiorą realnych kształtów i być może zakończą się pomyślnie. Twój optymizm jest wręcz zaraźliwy, sprawi, że będziesz przyciągać uwagę otoczenia.
Wodnik
Początek roku spędź na luzie i ulgowo. Dodatkowo zarobione pieniądze przeznacz na drobne przyjemności. Dobre samopoczucie poprawią ci niezastąpieni przyjaciele, wśród których czujesz się doskonale. Zmiany w twoim życiu będą na razie subtelne, ale zacznij rozglądać się za nowymi możliwościami.
Ryby
Na początku roku zabierz się ostro do dzieła. Jeśli nie masz pracy, nie ustawaj w jej poszukiwaniach, bądź bardziej przebojowy. Umil swoje życie spotkaniami ze znajomymi, kolacją przy świecach i wesołą pogawędką – znakomicie poprawiają twój nastrój.