Z OSTATNIEJ CHWILI

Horoskop


HOROSKOP

Baran
Gwiazdy ci sprzyjają, właśnie teraz możliwy jest nagły przypływ gotówki i realizacja skrytego marzenia. Lato to idealny moment na spotkanie prawdziwej miłości, więc nie ociągaj się, tylko bierz sprawy w swoje ręce. Jeśli zastanawiasz się nad wyjazdem z ukochaną osobą lub z przyjaciółmi, to spakuj się i jedź – to jest dobry moment na wypoczynek. Uważaj jednak na zawistne osoby w twoim otoczeniu.

Byk
Twój temperament może spowodować kłótnie z drugą połówką, a od samotnych Byków odciągnie potencjalnych partnerów, więc trzymaj nerwy na wodzy. Mimo to w pracy czekają na ciebie nowe wyzwania, staw im czoło, a zaowocują one w finansach oraz wdzięcznością pracodawców, co może otworzyć ci drogę do szybkiego awansu. Jeśli chodzi o wyjazd, to nie przejmuj się pogodą, kiedy pada również można wypocząć.

Bliźnięta
Planowany wyjazd okaże się zbawieniem dla twojego zdrowia. Uważaj jednak na dokumenty i portfel – nieuwaga może cię słono kosztować. W pracy przez jakiś czas nie będzie najłatwiej, ale to tylko cię wzmocni i dzięki temu dostaniesz to, na co czekasz. Wypoczynek ukoi twoje nerwy i dzięki temu uda ci się zauważyć w kimś bliskim kogoś więcej niż tylko przyjaciela.

Rak
Nowo poznana osoba wniesie wiele pozytywnej energii do twojego życia. W życiu zawodowym wszystko zacznie iść po twojej myśli, zauważą twoje starania i zostaniesz odpowiednio wynagrodzony. W miłości nie bój się podejmować odważnych decyzji, czasami warto zaryzykować, jeśli wynik końcowy ma być pozytywny.

Lew
Latem spadnie na ciebie ogrom pracy, co spowoduje zmęczenie i niechęć do jakichkolwiek wyjazdów, ale nie daj się pochłonąć tym uczuciom i zaplanuj krótki wyjazd. Dodatkowy zastrzyk gotówki pozwoli ci zainwestować w swoje potrzeby. Początek sierpnia będzie owocował w dobre decyzje dotyczące związku oraz relacji z przyjaciółmi, a ryzyko w sferze finansowej się opłaci.

Panna
Czeka cię bardzo dobry okres. Sukcesy w pracy spowodują polepszenie sytuacji finansowej oraz możliwy awans. Panny w związkach odkryją swoje uczucie na nowo, a single będą się cieszyć powodzeniem u płci przeciwnej. Uważaj jednak na kłótnie w gronie przyjaciół, gdyż mogą one skutkować dużym nieporozumieniem.

Waga
Dla ciebie to nie będzie najlepszy okres finansowy, ale wystarczy tylko odrobinę cierpliwości i czasu, a wszystko ułoży się samo. Znajoma osoba z dawnych lat znów zawita w twoim otoczeniu i odrodzi intensywne uczucia, których lepiej nie bagatelizować. Podjęcie ważnej decyzji warto jednak dobrze przemyśleć.

Skorpion
Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem ważnej decyzji nie czekaj dłużej, to na pewno będzie dobra zmiana. W związku uczucia rozkwitną na nowo i wszystko będzie się układało jak należy, w otoczeniu singli już czeka na nich druga połówka, wystarczy się dobrze rozejrzeć. Pracodawca zacznie zauważać twój wkład w pracę i należycie cię wynagrodzi.

Strzelec
Twoja niepewność może spowodować problemy w pracy, dlatego pora wziąć się w garść i iść po swoje. W okresie letnim twój związek czeka krótkotrwały kryzys, ale nie ma się czym przejmować, wyjdziecie na prostą i pomoże ci to podjąć ważną, życiową decyzję. Warto się zastanowić nad kierunkiem wyjazdu, nie zawsze musi to być morze.

Koziorożec
Nadchodzą pozytywne zmiany. Mimo małych nieporozumień w pracy, zostaniesz w końcu doceniony. Z wyjazdem warto poczekać do drugiej połowy sierpnia, aby w pełni wypocząć. W niedawno poznanej osobie odnajdziesz bliźniaczą duszę, nie bój się uczuć i idź za głosem serca, a na pewno nie będziesz żałować.

Wodnik
Wakacyjne wyjazdy będą dla ciebie doskonałą odskocznią od życia codziennego, jednak uważaj, ponieważ na wyjeździe mogą się pojawić kłótnie z twoją drugą połówką, ale nie będzie to nic poważnego. W pracy będzie na ciebie czekało parę niespodzianek, które zaowocują możliwością awansu oraz dużym zastrzykiem gotówki.

Ryby
Wakacje sprzyjają podróżom, a tobie przyda się odpoczynek, więc pakuj się i spędź weekend poza miastem, rezultat będzie obłędny. Staniesz się bardziej produktywny, dzięki temu twoja sytuacja finansowa znacznie się poprawi. W związku warto by było zadbać o potrzeby partnera i postarać się poświęcić więcej czasu rodzinie i osobom bliskim sercu.