Z OSTATNIEJ CHWILI
MIASTO: Kolizja trzech aut z udziałem radiowozuZ Lubelskiej tylko w prawoPGE Narodowy o piątkowych hałasachWłaścicielowi kóz hodowanych na wyspie grożą trzy lata więzieniaBiletomaty we wszystkich tramwajach – już są!MIASTO: Zderzenie pięciu samochodów

Horoskop


HOROSKOP

Baran
Nawet niesprzyjające okoliczności możesz obrócić na swoją korzyść. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, z pewnością ci się to uda. A może zdecydujesz się na własny biznes i odniesiesz sukces? Wykorzystuj wszystkie szanse, bo po raz kolejny mogą się nie pojawić. Nie wdawaj się w niepotrzebne konflikty, które mogą odwrócić twoją uwagę od tego, co istotne.
Byk
Przed tobą ciężka praca i choć chwilowo nie będzie ci dane stanąć na najwyższym podium, z pewnością nie ominie cię satysfakcja finansowa. Sprawy materialne mogą okazać się dla ciebie najważniejsze, więc sercowe chwilowo się oddalą. Na razie zadbaj o swój organizm, zrób kontrolne badania i zacznij zdrowo się odżywiać.
Bliźnięta
Przed tobą pomyślne dni na nawiązanie nowych znajomości. Będziesz miał łatwość przyciągania ludzi i zjednywania sobie sympatii. Będziesz robił dobre wrażenie na rozmówcach i partnerach w interesach. Twoje szare komórki będą w bardzo dobrej formie, a czas będzie sprzyjał podróżom i pracy umysłowej.
Rak
Możesz potrzebować życiowej przestrzeni, gdyż wkrótce będziesz miał szansę pchnąć swoje życie na nowe tory. Życiowym porządkom powinny towarzyszyć jesienne porządki w domu, w szafach. Zacznij upiększać swój świat! Z niczym się nie śpiesz, bo możesz popełnić błąd.
Lew
Jeśli masz przed sobą określony cel, skup się na nim maksymalnie i nie zwracaj uwagi na drobiazgi. Nie przejmuj się nieporozumieniami z otoczeniem – to nie będzie nic poważnego. Możesz mieć małe problemy z koncentracją, idź na spacer – jesienna pogoda jest najlepsza, aby przewietrzyć głowę.
Panna
Tempo życia może być spore, ale śpiesz się powoli, bo łatwo możesz coś przeoczyć. Masz szanse na kompletną odmianę i wiele z twoich pomysłów wartych jest realizacji, ale też wiele wymaga ponownego przemyślenia. Najbliższe dni możesz przeznaczyć na przemeblowania w pracy i w domu. Energię wykorzystaj z pożytkiem dla siebie i bliźnich.
Waga
Staniesz się bardziej uczynny i koleżeński. Nastąpi ożywienie w twoim życiu towarzyskim i intelektualnym. Twój dom będzie otwarty dla wszystkich, którzy mają innym coś ciekawego do zaoferowania, mądrego do przekazania. W uczuciach nie daj się zwieść pozorom, nie ulegaj pokusie przelotnych zauroczeń, powierzchownych uczuć.
Skorpion
Przypływ energii, który nadejdzie będzie początkiem zwiększonej aktywności w twoim życiu. Nabierzesz chęci do działania i weźmiesz się za sprawy, które dotąd czekały na swoją kolej. Na początku może być trudno, ale dasz sobie radę ze wszystkim. I postaraj się być konsekwentnym w działaniu, wtedy wiele osiągniesz.
Strzelec
Jeżeli zdarzyło ci się wziąć na siebie zbyt wiele, możesz dostać zadyszki. W pośpiechu możesz popełniać błędy. Postaraj się ograniczyć do spraw najważniejszych. Odwzajemniaj zainteresowanie ludzi – nie tylko bliskich. Zawieraj znajomości, nawiązuj kontakty, staraj się osiągnąć jak najwięcej. A stać cię na wiele.
Koziorożec
W tym okresie możesz mieć chwile zwątpienia w sens tego, co robisz. Twoja sprawność intelektualna może być niższa, ale za to warto bardziej zawierzyć swojej intuicji. Postaraj się na razie nie angażować w nowe projekty. Staraj się dużo wypoczywać i wysypiać – uczucie zmęczenia powoli minie.
Wodnik
Czas będzie sprzyjał realizacji długofalowych planów, więc śmiało możesz sobie wytknąć cel. Masz też szansę na czyjeś poparcie i objęcie odpowiedzialnego stanowiska. Nie zastanawiaj się tylko w nieskończoność, bo okazja może ci przejść koło nosa! Możesz mieć również szczęście w grach losowych, wypełnij kupon i wychodź szczęściu naprzeciw.
Ryby
W tym miesiącu choć odczujesz przypływ sił witalnych, nie daj się całkowicie ponieść „hurra entuzjazmowi”. Przed tobą trochę zamieszania, wydatków i spraw do załatwienia na wczoraj, zwłaszcza gdy w ostatnich tygodniach narobiłeś zaległości. Nie warto ufać nowym znajomościom – ich przyszłość nie zapowiada się różowo.

Merlin