Z OSTATNIEJ CHWILI

Horoskop


HOROSKOP

Baran
W twoich sprawach nastąpią pewne zmiany. Nie będą trwały długo, bo na to nie pozwolisz. Lubisz zresztą mieć wszystko pod kontrolą. W sprawach prywatnych odezwą się starzy znajomi. Może warto więc umówić się na spotkanie po latach? Zawodowo może ponosić cię fantazja, ale w tym biznesie warto zachować ostrożność i rozsądek, dlatego wskazane jest umiarkowane „szaleństwo”.

Byk
Twoje nadzieje na nową znajomość mogą okazać się złudne. Zastanów się, czy warto ryzykować wszystko dla niepewnych planów. Jesienne, deszczowe dni mogą cię nastrajać pesymistycznie, ale najbliższe tygodnie mogą przynieść nowe i zaskakujące niespodzianki. Od nich będą mogły zależeć twoje dalsze plany sylwestrowe.

Bliźnięta
Nie daj się ponieść emocjom i zachowaj zimną krew. Pewne zmiany, jakie mogą zajść w twoim życiu mogą cię kosztować trochę zdrowia i wysiłku. Dlatego działaj rozważnie i decyzje podejmuj z namysłem. Nie zaniedbuj swojej kondycji fizycznej – nawet spacer w deszczu, w miłym towarzystwie może ukoić twoje nerwy.

Rak
Dopisywać ci będzie dobre samopoczucie i ten pogodny nastrój będzie pozytywnie odbierany przez otoczenie. W chwilach kryzysu możesz liczyć na pomoc bliskich lub przyjaciół. Ich pomoc i życzliwość będą podporą w trudnych sprawach, których w życiu nie brakuje.

Lew
Ostatnio niewiele ci potrzeba do szczęścia. Większe kłopoty powinny cię omijać z daleka. Masz na wszystko dobrą receptę – nie martwić się zawczasu. Nie zaniedbuj spraw zawodowych, tutaj czekają cię zmiany – na korzyść. Twoje koncepcje roszad organizacyjnych mogą spotkać się z przychylnym przyjęciem współpracowników i chęcią kooperacji.

Panna
Ostatnio mogłeś się czuć zmęczony i zniechęcony, w najbliższym czasie twoje samopoczucie się polepszy. W pracy chwila małego oddechu, w sprawach osobistych – twoja druga połowa będzie czekała na dobre słowo i radę. Jeśli planujesz wyjazd – sprawdź prognozę pogody i… lepiej zostań w domu.

Waga
Pomimo wahania, dokonasz właściwych wyborów i przestaniesz oglądać się wstecz. Nie spodziewaj się astronomicznych zysków, ale w przyszłym miesiącu powinieneś zobaczyć owoce swojego wysiłku. Szczęście może dopisać ci w miłości. A może otrzymasz propozycję, która cię uskrzydli i sprawi, że świat zobaczysz w weselszych barwach.

Skorpion
Dobry czas na nadawanie realnych kształtów swoim marzeniom. Nie przejmuj się nieporozumieniami z otoczeniem – to nie będzie nic poważnego. Odczujesz spadek formy fizycznej i pogorszenie nastroju, ale przecież potrafisz zadbać o siebie. Jedz witaminy, zajmij się sportem i szukaj towarzystwa wesołych ludzi, to najlepsze lekarstwo na chandrę.

Strzelec
To dobry czas dla osób pełnych inwencji. Pojawi się okazja do spożytkowania rozpierającej cię energii. Jakieś ważne dla ciebie sprawy mogą się zbliżać do szczęśliwego końca, więc miej oczy szeroko otwarte. Wystarczy niewielki wysiłek i będziesz mógł świętować zwycięstwo. Oczywiście, pod warunkiem że nie zaśpisz i niczego nie przegapisz.

Koziorożec
Coś, co do niedawna było dla ciebie sprawą ważną, raptem straci na znaczeniu. Może właśnie skończysz jakieś bardzo angażujące cię zadanie i wreszcie będziesz mógł trochę poleniuchować. Niewykluczone, że zmiękną ci różki, przestaniesz być taki wymagający i twoje relacje z otoczeniem poprawią się. Jakiś zmysłowy Byk zawładnie twoją wyobraźnią i chwilowo zburzy twój spokój ducha.

Wodnik
Nie bądź w takiej gorącej wodzie kąpany, gdy ktoś wpadnie ci w oko. Miłość bywa ślepa – pamiętaj o tym, gdy wplączesz się w trudny związek. Kiedy nadejdzie kryzys, nie wrzeszcz i nie tup, bo poza tym, że serwis do kawy będzie się nadawał do wymiany, niewiele zdziałasz. Warto się poważnie odnieść do partnerskich nieporozumień, nim nie będzie za późno.

Ryby
Nie zajmuj się bzdurami i błahostkami. Niech nic nie odwraca twojej uwagi od bliskiego celu. Pieniądze będą do ciebie płynąć, ale pamiętaj, że kto „wiele ściga, mało dogoni”. Nie każda okazja jest warta, aby ją łapać. Jeśli masz skłonności do hazardu – powinieneś być ostrożniejszy.