Horoskop


HOROSKOP

BARAN 21.03-20.04
Koniecznie korzystaj ze sprzyjających okazji w pracy lub podczas załatwiania spraw prywatnych. Twój silny charakter i zdecydowanie sprawią, że problemy, jakie możesz napotkać na swojej drodze, pokonasz bez większych trudności. W sprawach sercowych gorące lato!
BYK 21.04-21.05
Teraz możesz przeżywać trudne momenty. Uzbrój się w cierpliwość i nie rób nic więcej niż to potrzebne.Zachowaj przytomność umysłu i spokój. Spotkanie z pewną, miłą osobą na pewno poprawi ci nastrój i spojrzysz na otoczenie z większym optymizmem.
BLIŹNIĘTA 22.05-21.06
Sprzyjające chwile na podjęcie ważnej decyzji w sprawach zawodowych. Perspektywa podniesienia kwalifikacji i poznania nowych ludzi będzie dla ciebie dodatkowym bodźcem do dalszej pracy. W sprawach uczuć nie spotka cię większa niespodzianka. Natomiast pozostający w stałych związkach mogą liczyć na podniesienie temperatury swoich uczuć.
RAK 22.06-22.07
Niektóre Raki mogą liczyć na szczęśliwe rozwiązanie swoich zaległych problemów. Inne mogą mieć kłopoty z nawiązaniem kontaktów w sferze koleżeńskiej. Wszystko to może zależeć od psychicznego nastawienia do pewnych sytuacji. Nie warto się jednak zanadto przejmować, istnieje szansa na szczęśliwe zakończenie trudnych spraw za parę tygodni.
LEW 23.07-22.08
Nie daj się ponieść wiosennemu entuzjazmowi. Przed tobą trochę spraw do załatwienia, wydatków i nadrobienia zaległości. Nie wymiguj się również od pomocy w domowych porządkach i spraw swoim najbliższym miły prezent pod postacią wspólnego wypadu gdzieś na zieloną trawkę.
PANNA 23.08-22.09
Choć tempo twojego życia będzie spore, czerwcowe słońce nastawi cię optymistycznie do świata i sprawi, że będziesz w romantycznym nastroju. Nie będziesz mieć wątpliwości co do siły uczuć swoich i partnera. W sprawach finansowych łap okazje i wykorzystuj do końca.
WAGA 23.09-22.10
Najbliższe dni powinieneś wykorzystać w sposób bardziej twórczy. Będziesz mieć wiele możliwości. I wszystkie sprzyjające. Wzbudzić to może twój zachwyt, a jednocześnie pewien niepokój, że tyle spraw układa się zbyt łatwo. W sprawach sercowych możesz liczyć na uśmiech losu, w finansowych szykują się małe zmiany na lepsze.
SKORPION 23.10-21.11
Dobre dni na załatwienie kilku trudnych spraw – jesteś w bojowym nastroju i nie warto z tobą zadzierać. Ale powinieneś trochę przystopować i postarać się o więcej elastyczności i dyplomacji w kontaktach międzyludzkich. Jeśli chcesz gdzieś spożytkować swoją złość lub frustrację, zrób to przy domowych porządkach.
STRZELEC 22.11-21.12
Nieoczekiwana wizyta kogoś z rodziny lub wiadomość wprowadzi w twoim życiu trochę zamieszania. Trudno będzie pogodzić propozycję z wcześniejszymi zobowiązaniami. W najbliższych dniach inicjatywa w sprawach uczuciowych należeć będzie do ciebie. Postaraj się więc wybranej osobie pokazać, jak ci na niej zależy.
KOZIOROŻEC 22.12-19.01
Na twojej życiowej drodze pali się piękne, zielone światło. Może to dotyczyć twoich spraw domowych lub zawodowych. W twoim sercu zapanowała wiosna, będziesz w pogodnym nastroju, otwarty na ludzi, chętny do rozmowy i zabawy. I koniecznie zadbaj o zdrowie, twój organizm dopomina się o swoje prawa…
WODNIK 20.01-18.02
W nadchodzącym czasie na pewno nie będziesz się nudzić – nawiążesz interesujące znajomości lub wyjedziesz w podróż albo uda ci się załatwić ważną urzędową sprawę. Jeśli teraz zainwestujesz w swój rozwój lub zdrowie – efekty zadziwią nie tylko ciebie!
RYBY 19.02-20.03
Czeka cię jakieś fascynujące przeżycie w sferze uczuciowej. Może to prowadzić do stanu frustracji, poczujesz się jak na rozstaju dróg. Decydująca rozmowa z drugą osobą wyjaśni wiele trapiących cię wątpliwości. W sprawach zawodowych musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać na ewentualną podwyżkę pod koniec miesiąca.