Horoskop


HOROSKOP

Baran
Szczęście się do ciebie uśmiechnie, a ktoś ważny okaże ci swoją przychylność. Bądź ostrożny przy zawieraniu transakcji, a osiągniesz sukces. A może na dodatek otrzymasz interesującą propozycję? Jeśli wykorzystasz dane ci przez los szanse, twoje życie potoczy się w nowym kierunku. Jeśli masz jakieś ambitne plany, nie zwlekaj z wcielaniem ich w życie.

Byk
Wiosenna aura zachęca do nieco spokojniejszego, a nawet trochę leniwego spędzania czasu. Miałeś w tym miesiącu sporo atrakcji, ale może warto zwolnić tempo, cieszyć się  spokojną chwilą. Czasami nie zaszkodzi posłuchać dobrej muzyki i oddać się rozmyślaniom. Szykują się większe wydatki, ale nie musisz się ograniczać, bo zakupy i inwestycje okażą się udane.

Bliźnięta
Zajmij się swoim życiem, ale nie nastawiaj się na większe osiągnięcia. Będziesz musiał nadrobić zaległości i uporządkować kilka spraw. Nie wpadaj w panikę, bo zaczniesz popełniać błędy. Nie spóźniaj się na spotkania, nie przekręcaj nazwisk i nazw, bo to robi fatalne wrażenie. Jeśli wybierasz się na egzamin, nie licz na fart i swój urok osobisty. Rzetelnej wiedzy nic nie zastąpi.

Rak
Zrób sobie rozsądny plan działania i trzymaj się go. Nie okazuj irytacji nawet w trudnych chwilach. Niczego w ten sposób nie zyskasz. Niewykluczone również, że przed zbliżającym się sezonem wakacyjnym zechcesz ubezpieczyć swój majątek lub pomyślisz o zabezpieczeniu własnej oraz najbliższych przyszłości. To będzie wymagało trochę biegania i kompletowania odpowiednich dokumentów.

Lew
W najbliższych dniach nie musisz obawiać się nudy. Dzięki szansom i korzystnym sytuacjom, twoje życie będzie teraz pasmem sukcesów. W uczuciach stawiaj na swoją inteligencję i poczucie humoru, które docenią Bliźnięta i Strzelce. Zacznij oszczędzać, ale nie ufaj tym, którzy obiecują ci kokosowy interes. Tutaj zachowaj umiar. 

Panna
Staraj się skoncentrować przede wszystkim na uporządkowaniu bieżących spraw. Przejrzyj szuflady i notes, sprawdź, czy w ostatnich tygodniach czegoś ważnego nie przeoczyłeś. Warto pokusić się o parę chwil refleksji. Pamiętaj, że jeśli pozwolisz problemom narastać, w twoim życiu powstanie bałagan i zamieszanie, a wtedy możesz nie uwolnić się od poczucia zagubienia i wrażenia, że kręcisz się w kółko. W razie potrzeby zasięgaj fachowej porady.

Waga
Powitasz wiosnę pełen energii. Odważnie i stanowczo zaczniesz realizować swoje plany. Jeśli masz wytknięty cel, gwiazdy będą ci sprzyjać, a twoje decyzje okażą się wyważone. Nie staraj się za wszelką cenę grać pierwszych skrzypiec i nie narzucaj nikomu swojego zdania. Gotówki ci nie zabraknie, staraj się jednak nie zgubić wypchanego portfela i na razie nie pożyczaj nikomu pieniędzy.

Skorpion
Pora zatroszczyć się o swoje zdrowie, zrobić badania kontrolne i zacząć się trochę oszczędzać. Nie można wciąż żyć na przyspieszonych obrotach, bo żaden organizm tego nie wytrzyma. Jeśli los postawi na twojej drodze jakieś przeszkody, nie lekceważ ich, ale też nie rzucaj się głową naprzód. Najpierw pomyśl, a dopiero potem działaj! 

Strzelec
Będziesz wprost kipiał pomysłami genialnymi w swej prostocie, a także promieniował energią i zapałem. Niestety, to tylko wrażenie, że świat stoi przed tobą otworem i wszystko jest do załatwienia! Czeka cię czas spokojnej pracy, rozwijanie kariery w obranym wcześniej kierunku oraz stabilizacji pod względem finansowym.

Koziorożec
Nadal masz spore pole do popisu. Warto być otwartym na nowe propozycje. Szykują się interesujące kontakty z otoczeniem – rodziną lub znajomymi z pracy. Jeśli otrzymasz zaproszenie na imprezę, koniecznie z niego skorzystaj. Będziesz się dobrze bawił i nawiązywał ciekawe znajomości. W trudnych chwilach możesz zawsze liczyć na pomoc przyjaciół.

Wodnik
Wpływ planet obdarzy cię zdolnością przekonywania, więc masz szansę nawiązać pożyteczne kontakty służbowe, znaleźć źródło dochodów i mądrze zainwestować pieniądze. Możliwy jest awans, nagroda lub szansa na lepszą pracę. Wiosna cię uskrzydli, możesz wpaść w sidła Amora. Szykują się gwałtowne wybuchy namiętności. Twoje serce może zabić dla kogoś spod znaku Wagi.

Ryby
Powinieneś odpowiednio spożytkować swoje siły. Słońce udziela ci dużo dobroczynnej energii, a budząca się do życia przyroda zachęca do wprowadzania wokół siebie zmian. Możesz podejmować teraz błędne decyzje i wysnuwać fałszywe wnioski. Niestety, nieprzewidziane okoliczności nie pozwolą ci na przemeblowanie życia. W sprawach sercowych – podchodź z rezerwą do nowych znajomości.  


Merlin

 

Newsletter Mieszkańca

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 6 (680) ROK XXVII
Następne wydanie 6.04.2017

Archiwum wydań od nr 1/2006

Najnowsze artykuły

REKLAMA

Najczęściej czytane