Z OSTATNIEJ CHWILI
Sprawdź imprezy w Twojej okolicy.Czytaj nowy HOROSKOPZaginął kot, zgubiłeś psa, portal „Mieszkańca” bezpłatnie info o tym da!* www.facebook.com/gazetamieszkaniec * ilość informacji ograniczona; osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 22 810-64-12

Horoskop


HOROSKOP

Baran
Choć „okoliczności przyrody” będą obfitowały w towarzyskie wydarzenia i imprezy, to stan finansów nie pozwoli ci na wiele. Duże pieniądze dopiero przed tobą. Za to w miłości nie musisz się ograniczać. Jeśli tylko poprosisz – dostaniesz… co chcesz! Uważaj tylko w urzędach przy podpisywaniu dokumentów – szczególnie uważnie czytaj to, co napisane małym drukiem.

Byk
Na razie ogranicz działania na rzecz innych i skup się na sobie i swoich sprawach. W pracy czekają cię trudne decyzje, dlatego będzie potrzebna maksymalna koncentracja. Pomyłka może zaszkodzić komuś absolutnie niewinnemu. Wiosenne słoneczko wykorzystaj na „naładowanie akumulatorów”, bo niedługo czeka cię małe trzęsienie ziemi.

Bliźnięta
Już niedługo skończy się twoja huśtawka nastroju. Pewne sprawy ostatecznie się wyjaśnią i będziesz wiedział, na czym stoisz. Warto teraz ruszyć z planowaną inwestycją, gwiazdy są po twojej stronie. Nie zapominaj tylko o potrzebach serca. Jednym przyda się wizyta u kardiologa, innym zmiany żywieniowe, a niektórym gorąca randka…

Rak
Świąteczne rozkosze stołu dodały ci kilku kilogramów? Trzeba będzie troszkę ograniczyć podjadanie albo zmienić garderobę na większą… Oprócz dodatkowych kilogramów w tych dniach będą lgnęły do ciebie pieniądze. Szczęśliwa hossa niestety nie potrwa długo, dlatego jeśli chcesz zainwestować, zrób to teraz. Możliwą propozycję wspólnego biznesu rozważ bardzo dokładnie.

Lew
Ułańska fantazja i głowa w chmurach – to może być mieszanka piorunująca w dniach, które będą wymagały olbrzymiej koncentracji. Pamiętaj też, że niektóre znajomości mogą zrobić więcej szkód niż pożytku, dlatego wskazana jest zasada ograniczonego zaufania. Zasada ta przyda ci się nie tylko na drodze. Za to w miłości – żadnych ograniczeń. Dostaniesz dużo więcej niż oczekujesz.

Panna
Nie skupiaj się teraz na drobiazgach, bo przesłonią ci zagadnienia fundamentalne.
A na twojej głowie teraz będzie dużo spraw. Jeśli zdobędziesz się na dystans poparty dużą pracowitością – możesz być spokojny – sukces murowany. Staraj się tylko trzymać język za zębami – czasami lepiej udawać niezorientowanego niż potem mieć masę kłopotów.

Waga
Jeśli planujesz dla zachowania uczucia poświęcić wszystko, to gwiazdy radzą – wybierz rozsądek! Miłość jest najważniejsza, ale tylko, jeśli obie strony są równie mocno zaangażowane. Pieniądze już czekają, żeby być z tobą – konkursy, gry liczbowe albo podwyżka. Możesz być pewny, że portfel nie będzie pusty. Uwaga tylko podczas zakupów, bo kasa może za szybko zmienić właściciela …

Skorpion
Jeśli szybko nie pójdziesz do lekarza to jakaś drobna dolegliwość może ci zatruć najbliższe miesiące. Po co cierpieć? W pracy trudne decyzje odłóż na potem. Problem sam się wyjaśni. Chwilowo ogranicz wydatki, ale już niedługo deszcz pieniędzy po prostu cię zaleje i będziesz się czuł jak Rockefeller
 
Strzelec
Może nie warto było stawiać wszystkiego na jedną kartę – kompromisy są czasami nieodzowne. Jeśli będziesz głuchy na argumenty innych, licz się z porażką na wszystkich frontach. Twoja lojalność może być wystawiona na wielką próbę. Zrób remanent ludzi ze swojego otoczenia i pomyśl, czy każdy znajomy jest taki życzliwy, jak to deklaruje.

Koziorożec
Jesteś odporny na wszelkie pokusy, ale na niektóre daj się skusić. Oprócz pracy, życie oferuje też pełny pakiet innych przyjemności. Spotkania rodzinne i ze znajomymi, nieoczekiwane odwiedziny dawno niewidzianych osób – przygotuj się na to, że będziesz w centrum uwagi. W końcu może usłyszysz słowa, na które tak czekałeś.

Wodnik
Lata płyną, a twoje podejście do niektórych spraw jest dalej dziecięco naiwne. Zmień trochę stosunek do życia, bo możesz być odbierany jako potencjalny „jeleń”. Twoje projekty zarobienia pieniędzy są jak najbardziej realne. Wspaniałe zdrowie, przyjazna atmosfera w pracy – nadchodzące dni zapowiadają się bardzo ciekawie.

Ryby
Nie jesteś uważany za duszę towarzystwa, ale tempo najbliższych dni może przyprawić o zawrót głowy. Wiele spraw, mnogość spotkań – możesz mieć wrażenie, że powinieneś być w dwóch miejscach naraz. Uzbrój się w spokój i cierpliwość, a sukces murowany. Za rogiem już czekają jakieś pieniądze, zadbaj tylko o kondycję – psychiczną i fizyczną.
Merlin

Merlin

 

 

 

Newsletter Mieszkańca

Najnowsze artykuły

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 7 (705) ROK XXVIII
Następne wydanie 26.04.2018

Archiwum wydań od nr 1/2006

REKLAMA

Najczęściej czytane