Horoskop


HOROSKOP

BARAN 21.03-21.04
To może być jeden z przyjemniejszych tygodni w twoim życiu. Pomimo przedświątecznej gorączki w sklepach, zakupy będą dla ciebie przyjemnością. Również przedświąteczne domowe porządki nie pozbawią cię dobrego humoru. Kontakty z otoczeniem nie są twoją mocną stroną, ale trochę wysiłku sprawi, że wszystko powoli się ułoży.
BYK 22.04-21.05
Miłość bywa ślepa – pamiętaj o tym, zanim wpakujesz się w kłopotliwy romans. Natomiast w sprawach zawodowych zacznie się sprzyjający czas na korzystne zarabianie pieniędzy. W tych sprawach nie wyznaczaj sobie jednak zbyt odległych celów, niech ambicje nie przesłonią ci prawdziwego życia.
BLIŹNIĘTA 22.05-21.06
Kwietniowe słońce obudziło w tobie ciekawość świata i zapragnąłeś zmian w swoim życiu. Najmilej ułoży ci się z Lwem lub Wagą, ale nie ufaj zbytnio porywom serca, daj sobie czas do dłuższego namysłu, zanim się z kimś zwiążesz. Święta mogą być czasem radości, odpoczynku i cieszenia się urokami wiosny, pod warunkiem że spędzisz je z kimś sympatycznym.
RAK 22.06-22.07
Możliwe, że będziesz musiał się przekwalifikować lub opanować jakieś nowe umiejętności. Najważniejsza będzie wiara w siebie. Nie słuchaj więc rad osób, które wiecznie narzekają. Nawet w dobie kryzysu ludzie się dorabiają, może i ty masz swoją szansę? Świąteczny czas wykorzystaj na odpoczynek i zajęcia poprawiające kondycję.
LEW 23.07-23.08
Tej wiosny powinieneś zadbać o swoją przyszłość. Jeśli twoje oczekiwania i ambicje nie będą wygórowane i uda ci się dostosować do istniejących warunków, osiągniesz to, co zamierzasz. Umiejętne wydawanie pieniędzy uchroni twój portfel przed nieuchronnymi zakusami, jakie czyhają wśród sklepowych półek.
PANNA 24.08-23.09
Postaraj się unikać ryzykownych posunięć, a w kwestiach finansowych graj na zwłokę. Aby przyciągnąć szczęście, może warto coś zmienić w swoim otoczeniu lub w planach na przyszłość? Jeśli chcesz zerwać z rutyną pomyśl o wyjeździe na parę dni w ciekawe miejsce.
WAGA 24.09-23.10
Wiosna może odwracać twoją uwagę od spraw związanych z pracą. Postaraj się jednak nie ulegać całkowitemu rozprężeniu, bo we współpracy z ludźmi może cię czekać sporo satysfakcji. Odrzucenie negatywnych emocji, pozytywne nastawienie i dobra energia mogą ci przynieść wiele dobrego i sprawić, że marzenia przeobrażą się w rzeczywistość.
SKORPION 24.10-23.11
Pilnuj, aby twoje sprawy cię nie przerosły, bo w twoim życiu może powstać bałagan, a wtedy nie uwolnisz się od poczucia zagubienia i wrażenia, że ciągle kręcisz się w kółko. W święta nie odmawiaj sobie smakołyków przy stole, bo dobre jedzenie i miły nastrój wydatnie poprawią twoje samopoczucie.
STRZELEC 24.11-22.12
Nadchodzące dni będą sprzyjały załatwieniu spraw finansowych. W pracy możesz mieć sporo zajęć, ale lubisz wyzwania. W życiu osobistym może nie być większych zmian, ale wiosenna pogoda nastraja cię optymistycznie i snujesz różne marzenia. W święta na poprawę nastroju polecany wesoły uśmiech dla każdego i optymistyczne nastawienie.
KOZIOROŻEC 23.12-20.01
Spróbuj spędzić najbliższe dni w sposób zorganizowany. W sprawach porządkowych zdaj się na innych, a ty zwróć się ku rzeczom sympatycznym, które sprawią ci radość. Razem z wiosną spróbuj zmienić swoje życie, naprawić zaległe sprawy i rozejrzeć się dookoła w poszukiwaniu sympatycznej połówki.
WODNIK 21.01-19.02
Spotkaj się z ciekawymi ludźmi, zrób plany na przyszłość, np. obmyśl trasy wakacyjnych podróży. Warto się zmobilizować i zrobić coś ważnego. W okresie świąt możliwe zawirowania, wybuchy namiętności. Ten czas może być pełen niespodzianek. Warto zadbać o siebie, rozwijać swoje pasje i zainteresowania.
RYBY 20.02-20.03
Wspaniały nastrój mogą ci popsuć wizje generalnego sprzątania mieszkania. A więc do dzieła! Możesz poprawić swoją podupadłą kondycję trzepiąc dywany, myjąc okna i nosząc zakupy. Przy tym pamiętaj, że nic tak nie poprawia humoru, jak pozytywne nastawienie do wszystkiego.