Horoskop


HOROSKOP

BARAN 21.03-21.04
W najbliższym czasie masz zakaz wybierania się w dalszą podróż, bo może spotkać cię niemiła niespodzianka. Teraz zajmij się sprawami zawodowymi i osobistymi, a największy nacisk połóż na swoją pracę – tutaj sukces może być murowany. W sprawach osobistych wszystko ułoży się po Twojej myśli i poczujesz, że mogą się spełnić najskrytsze marzenia.

BYK 22.04-21.05
Kontakty z ludźmi będą się układać wspaniale. Przeżywasz dobre chwile i postaraj się skupić teraz na sprawach najważniejszych dla Ciebie. Koło fortuny obraca się na Twoją korzyść, a w sprawach uczuć jesteś na dobrej drodze do zdobycia wybranej osoby. Jest lepiej niż przewidywałeś. Korzystaj z każdej wolnej chwili i ciesz się życiem.

BLIŹNIĘTA 22.05-21.06
Zacznie się dla Ciebie czas sprzyjający mnożeniu finansów, ale najbardziej skuteczna będzie metoda „drobnych kroków”. Jeżeli będziesz skakać po dwa stopnie, możesz się w końcu potknąć. Nie wyznaczaj sobie zbyt odległych celów, bądź realistą. Drogą spokojnych negocjacji osiągniesz to, co zechcesz. W sprawach uczuciowych pełne zaangażowanie z twojej strony sprawi, że latem w związku będzie bardzo gorąco…

RAK 22.06-22.07
W najbliższym czasie czeka cię ciekawe spotkanie. Może ono mieć duży wpływ na dalsze Twoje plany. Nie zapominaj także o sprawach bieżących i zaszłych, które wymagają trzymania ręki na pulsie. Koniecznie wybierz się na zakupy i spraw sobie nowy ciuch dla poprawienia humoru, a wypad z przyjaciółmi potraktuj jak dobrą zabawę.

LEW 23.07-23.08
Miałeś ostatnio sporo zajęć, ale jest szansa, że wreszcie będziesz mógł odpocząć. W ramach tego „odpoczynku” spotkaj się z przyjaciółmi. Duża dawka humoru i śmiechu jest zawsze potrzebna, a tobie obecnie przyda się bardzo. Sprawy zawodowe mają się dobrze, podobnie jak twoje finanse, o które dbasz.

PANNA 24.08-23.09
Nieoczekiwana propozycja od pewnej tajemniczej osoby wprawi cię w stan lekkiego oszołomienia. Będziesz czuł się zdopingowany do dalszych działań i uda ci się załatwić wiele spraw, które wydawały się „nie do przeskoczenia”. Możesz wyjść z propozycją romantycznego weekendu we dwoje, twój duży urok osobisty i zaangażowanie sprawi, że wybrana osoba długo pozostanie pod jego wpływem.

WAGA 24.09-23.10
W sposób magiczny będziesz przyciągał pieniądze. W pracy może cię spotkać miła niespodzianka pod postacią podwyżki, a w sprawach sercowych małe zawirowania, ale w dobrym znaczeniu. Będzie to dla ciebie szczęśliwy czas i staraj się wykorzystać każdą okazję, aby dbać o swoje sprawy. Nie zapominaj o najbliższych i korzystając z każdej wolnej chwili szukaj z nimi nowych wrażeń w ciekawych miejscach.

SKORPION
Możesz chcieć porywać się „z motyką na słońce”, drzemie w tobie żądza przygód, czynów i dalekich podróży. Jednak pohamuj trochę te zapędy i staraj się wyciszyć. Nie podejmuj żadnych pochopnych decyzji, których mógłbyś później żałować. W sprawach sercowych miłe chwile mogą cię spotkać z osobą spod znaku Koziorożca lub Ryb. Niewykluczone, że to może być początkiem dłuższego, pełnego pasji związku lub ciekawej przyjaźni.

STRZELEC
Twoje pogodne usposobienie i wrodzony optymizm będą pomocne w przezwyciężaniu trudności, które mogą się zdarzyć na początku przyszłego miesiąca. Będzie to czas przejściowy, bo już niedługo możesz mieć możliwość zdobycia większej gotówki i dalszego awansu w pracy. Wspaniałe chwile dla samotnych Strzelców na znalezienie partnera lub zawarcie nowego związku.

KOZIOROŻEC
Pomimo różnych przeciwności, twój nastrój będzie pełen optymizmu i romantycznego nastawienia. Postaraj się jednak, aby twoje codzienne obowiązki zanadto nie ucierpiały z tego powodu. W sprawach zawodowych wykaż więcej taktu i staraj się słuchać tego, co mówią inni. W sprawach uczuć zdajesz się jak zwykle na żywioł, a tutaj pomysłowości nie powinno ci zabraknąć.

WODNIK
Nastrój ci się poprawi i będziesz z nadzieją patrzył w przyszłość. Dobry czas na działanie! Trudna sprawa, na której zakończeniu bardzo ci zależy będzie miała szanse na szczęśliwy finał. Poczucie humoru i dystans do swojej osoby nie będzie cię opuszczać przez kilka tygodni i może się okazać, że jesteś duszą towarzystwa, którą stać na „szalone pomysły”.

RYBY
Możliwe, że pod koniec miesiąca zawrzesz ciekawą znajomość, która odmieni twoje życie. Staraj się nie przeoczyć niczego. Uważaj także, aby nie pogrążyć się w chaosie. Zaplanuj swoje zajęcia i obowiązki tak, aby nie tracić niepotrzebnie czasu. Ale ogólnie powinno być miło i nie zapominaj, że letnie wieczory sprzyjają romantycznym spacerom i kolacji we dwoje.