Horoskop


HOROSKOP

BARAN
W twoim życiu wszystko powoli się ułoży. W domu dzięki przyjaznej atmosferze opanuje cię błogi spokój, nie będziesz musiał się zbytnio niczym martwić, ale za to w miłości będziesz musiał się wysilić na oryginalność… Bez wielkich emocji i życiowych zakrętów masz szansę na przeprowadzenie bardzo poważnych inwestycji lub zmian.

BYK
Przed tobą trudne zadanie, bo wszystko może ci się zwalić na głowę w jednym momencie. Nie martw się, bo to, co wydaje się sprawą nie do załatwienia, okaże się błahostką, o której niedługo zapomnisz. Pomyśl o majówce, może ta propozycja wyjazdu ze znajomymi nie jest taka zła?! 

BLIŹNIĘTA
Zaplanuj majowy weekend, to już ostatnia chwila. Zainteresuj się swoim zdrowiem, lekki kaszel czy ból gardła nie jest niepokojący, ale nie możesz pozwolić sobie na chorowanie. Tym bardziej, że nasilą się naciski, żebyś podjął się nowych obowiązków. Jeśli dobrze przeprowadzisz rozmowy może ci się to opłacić.

RAK
Majowe dni wprawiają cię w dobry humor, będziesz miał dużo energii i przyjazne spojrzenie na świat. Jednak postaraj się nie zapominać o obowiązkach i nie przerzucaj swojej pracy na kogoś innego. Spróbuj porozumieć się z najbliższymi, nie atakuj ich, bo oni chcą dla ciebie jak najlepiej. Chimeryczne nastroje zostaw za drzwiami.

LEW
Dopadnie cię lekkie rozleniwienie, marzenia o wypoczynku, zmianie otoczenia i kimś nowym do poznania. Porozmawiaj z najbliższymi i podejmijcie wspólną decyzję o wyjeździe. Przy tej okazji może cię czekać wędrówka po urzędach i twoja cierpliwość może być wystawiona na ciężką próbę, ale co tam – gdy rykniesz jak rasowy lew, ustawisz wszystkich do pionu i sprawa będzie załatwiona.

PANNA
Nie myśl już o pracy, ani obowiązkach. Jeżeli w najbliższych dniach masz w planach jakiś szalony wypad po sklepach lub nocną imprezę – to rzuć wszystko i ich nie przegap. Czasami trzeba się zabawić, poprawić sobie humor i cieszyć się każdą chwilą. Dzięki temu naładujesz swoje akumulatory do dalszych działań. Początek maja będzie obfitował w różnorodne spotkania towarzyskie i biznesowe.

WAGA
Nie trzeba martwić się na zapas. Spróbuj oderwać się od problemów, dobrym pomysłem byłby wyjazd – nadchodzi majówka. Spróbuj dać szansę losowi, czasami pomaga w rozwiązaniu zmartwień. Odpręż się i zrelaksuj, oczarowany pięknem przyrody możesz dostrzec w okolicy jakąś powabną osobę, chętną do dotrzymywania ci towarzystwa.

SKORPION
Lubisz być w centrum zainteresowania, brakuje ci oklasków i pochwał. Przyda się więcej skromności, bo i tak jesteś najlepszy. Nie zapominaj o obowiązkach, a w pracy osiągniesz sporo sukcesów. Jeśli ze wszystkim sobie poradzisz, wyjedź na zasłużony urlop – może to być przedłużony majowy weekend.

STRZELEC
Ostatnio możesz czuć się nie najlepiej, mieć masę problemów i wrażenie, że sytuacja jest bez wyjścia. Spójrz na świat optymistycznie, wszystko się ułoży, musisz tylko sobie zaufać. W pracy czeka cię pasmo sukcesów, ale bądź czujny i nie przegap szansy na awans lub podwyżkę. Unikaj niesłownych osób, bo możesz zostać kozłem ofiarnym, jeśli dasz się wykorzystać.

KOZIOROŻEC
W najbliższym czasie będziesz musiał podjąć pewną ważną decyzję. Nie będzie łatwo, więc jeśli możesz, skorzystaj z pomocy i porady przyjaciół. Nie zawsze też udaje ci się odpowiednio wykorzystać czas na swoje sprawy. Pamiętaj więc, że czas to pieniądz, a przyjemności mogą poczekać. Tylko nie za długo, bo warto umilać sobie życie małymi radościami, wtedy jest znośniejsze…

WODNIK
Twoja praca zostanie zauważona i doceniona, to dobry moment, aby poprosić o podwyżkę. W życiu osobistym musisz uzbroić się w cierpliwość, nieporozumienia domowe skończą się już niebawem, a w twoich planach pojawi się wiele nowych interesujących propozycji, nad którymi powinieneś poważnie się zastanowić. Szczególnie teraz wskazana jest dyskrecja – uważaj co i do kogo mówisz…

RYBY
W najbliższym miesiącu los się do ciebie uśmiechnie. Jest to też dobry moment, aby wybrać się w podróż, pełną przygód i niespodzianek. Uważaj tylko na nowego znajomego, jego uprzejmość nie będzie bezinteresowna. Wsparcia i pomocy szukaj u przyjaciół, a miłość sama cię znajdzie.


Merlin

 

Newsletter Mieszkańca

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 8 (682) ROK XXVII
Następne wydanie 11.05.2017

Archiwum wydań od nr 1/2006

Najnowsze artykuły

REKLAMA

Najczęściej czytane