Z OSTATNIEJ CHWILI

Horoskop


HOROSKOP

Baran
Powinieneś teraz nastawić się na pracę w zespole. Nagromadziło się sporo zajęć, czasu na ich wykonanie możesz mieć niewiele, mogą cię gonić zaległe terminy. Postaraj się nie wykazywać nerwowości w swoim postępowaniu, bo może się to przekładać na twoje kontakty w pracy, ale także w domu.

Byk
Wysoka poprzeczka, jaką sobie wyznaczyłeś będzie cię mobilizować do ciągłego działania. Ambicja i dokładność mogą sprawić, że cel, jaki sobie postawiłeś, możesz osiągnąć w ciągu najbliższych dni. Zadbaj tylko o swój żołądek i przy stole okaż więcej umiaru w jedzeniu i piciu.

Bliźnięta
W sprawach zawodowych może cię czekać „mały zawrót głowy” przez najbliższe tygodnie. Istnieje szansa, że będziesz mógł to sobie odbić na zakupach lub podczas szalonej eskapady. Powinieneś tylko uważać na struny głosowe, krzycz z radością, ale umiarkowanie. O dziwo, może się okazać, że potrafisz być duszą towarzystwa.

Rak
Szukasz nowych wrażeń i możliwe, że nadchodzące dni mogą w nie obfitować. Nie powinieneś się nudzić. Wokół ciebie będzie się kręcić wiele osób, których pomysły powinny zmotywować cię do wprowadzenia ich w czyn. Mogą się one na dłuższą metę okazać kopalnią kolejnych pomysłów.

Lew
Setki spraw do załatwienia i chwilowo nie widać ich końca. Dodatkowo ludzie z twojego otoczenia będą cię obarczać swoimi problemami. Będziesz miał ochotę uciec przed całym światem. Jest na to jeden sposób – idź na imprezę, do kina, na piwo lub spotkaj się z przyjaciółmi. To pozwoli oderwać ci się chwilowo od frustrującej rzeczywistości. Niebawem powinno się to zmienić.

Panna
Jeśli zamierzasz powiększyć swój kapitał, może to być odpowiednia pora. Niewykluczone, że dopisze ci szczęście. Jeśli tylko zachowasz cierpliwość, wszystko się jakoś ułoży. W ferworze zajęć daj odetchnąć swojemu organizmowi, który jesienią będzie potrzebował zwiększonej dawki witamin.

Waga
Przed tobą dobra passa w sprawach zawodowych, możesz się poczuć szczęśliwy i jesienne chłody nie będą się wydawały zbyt straszne przy porannym wstawaniu. Borykając się z problemami dnia codziennego – zadbaj o zdrowie. Nie wydawaj też pieniędzy tak hojną ręką. Twoja oszczędność powinna wziąć górę nad rozrzutnością. Tutaj przyda ci się więcej konsekwencji i samokrytycyzmu.

Skorpion
Pod koniec miesiąca możesz mieć sprzyjające warunki do załatwienia kilku ważnych spraw. Dni mogą być pełne nerwowej atmosfery, ale nie musisz jej podsycać, wystarczy tylko dobrze zorganizować swój czas, a wszystko powinno się udać. Aby utrzymać się w dobrej formie, zdrowo się odżywiaj i wysypiaj. Na razie zapomnij o nocnym imprezowaniu.

Strzelec
Po krótkiej zniżce formy powoli będziesz wracał do pełni sił. Nie rzucaj się jednak od razu na głęboką wodę i w miarę spokojnie wejdź w codzienny tryb swoich spraw. Nadchodzące dni zapowiadają się właśnie pracowicie, energia i dobra kondycja będą więc niezbędne, by podołać zwiększonym obowiązkom.

Koziorożec
Dynamizm i energia – to cechy, którymi będziesz obdarzony w najbliższym czasie. Na pewno nie zabraknie ci okazji, aby to wykorzystać. Pamiętaj tylko, aby mierzyć siły na zamiary. Dobre samopoczucie, pozytywne nastawienie i odrobina szczęścia – to wszystko czego ci będzie potrzeba, aby dać radę nowym wyzwaniom. Pamiętaj, że do odważnych świat należy!

Wodnik
Nie myśl teraz wyłącznie o rozrywkach, zajmij się sprawami, które odkładasz ciągle „na potem”. Zaległe sprzątanie lub wieczne odwoływanie wizyty u dentysty albo sprawy w urzędzie, o których myślisz, że „się same załatwią” na pewno cię frustrują, ale wystarczy tylko trochę chęci i wszystko pójdzie jak z płatka.

Ryby
W najbliższym czasie może cię czekać sporo atrakcji – mogą to być szalone dni – zawodowo i towarzysko. Resztą spraw nie powinieneś się martwić. Dochody i satysfakcja, jakie przynosi praca, mogą być gwarancją sukcesu, ale życie w zgodzie i dobre kontakty z bliskimi powinny być dla ciebie prawdziwym warunkiem szczęścia i dobrego samopoczucia.