Z OSTATNIEJ CHWILI
Sprawdź imprezy w Twojej okolicy.Czytaj nowy HOROSKOPZaginął kot, zgubiłeś psa, portal „Mieszkańca” bezpłatnie info o tym da!* www.facebook.com/gazetamieszkaniec * ilość informacji ograniczona; osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 22 810-64-12

Horoskop


HOROSKOP

Baran
Możesz teraz czuć się nieco przytłoczony obowiązkami. Wszystko przez to, że nie pozwalasz innym angażować się w swoje sprawy. Okaż więcej zaufania współpracownikom, a na pewno znajdziesz czas na wypoczynek. W miłości warto okazać więcej zdecydowania! Mów otwarcie, co czujesz i nie bój się spontanicznych reakcji.

Byk
Pierwsza połowa grudnia przyniesie ci sporo twórczych pomysłów. Uda się wszystko, co zaplanujesz. Możliwa nieprzyjemna rozmowa z przełożonym lub kimś starszym. Warto przygotować mocne argumenty i poszukać wsparcia u przyjaciela. W finansach będzie lepiej dopiero za jakiś czas. Pamiętaj o spokojnym i racjonalnym działaniu.

Bliźnięta
Uważaj, bo twoje zapędy dyktatorskie mogą tylko narobić szkód. Choć intencje masz czyste, nie zawsze wychodzi dobrze. Posłuchaj rad partnera i zajmij się tylko tym, co dotyczy ciebie. W najbliższym czasie możesz otrzymać propozycję wyjazdu. Pamiętaj, że nie musisz się od razu zgadzać. Przemyśl dokładnie sprawę i podejmij na spokojnie decyzję.

Rak
Niestety, pomimo zbliżających się świąt, będziesz trzymać się za kieszeń. Nazbierało się kilka pilnych wydatków, których nie możesz już przekładać. W pracy będzie cię otaczać dobra atmosfera. Nareszcie przekonasz się, że możesz spokojnie współpracować z osobami, z którymi wydawało ci się to wcześniej niemożliwe. Weekendy mogą okazać się wyjątkowo aktywne. Warto znaleźć spokojną chwilę, by porozmawiać z partnerem.

Lew
Możliwe, że w ostatnim czasie dopadło cię zmęczenie, niemal depresja. Uciekaj szybko na weekendowy wyjazd i postaraj się, choć na chwilę, odciąć od telefonu komórkowego. Świeże powietrze poprawi nie tylko samopoczucie, ale przede wszystkim humor. Towarzystwo kogoś bliskiego na pewno pomoże ci się zrelaksować.

Panna
Dopiero przed świętami uda ci się załatwić od dawna odkładaną ważną sprawę. Wniesie ona sporo ożywienia do twojego życia zawodowego, ale może zabrać czas przeznaczony na odpoczynek. Nie rezygnuj jednak z szansy, bo będzie jedyna w swoim rodzaju. Unikaj plotkarskich spotkań, gdyż możesz skrzywdzić kogoś bliskiego. Pamiętaj, by najpierw pomyśleć, a dopiero potem mówić.

Waga
W grudniu – szczególnie przed 19 – uważaj. Pozornie dobre propozycje interesów przeanalizuj bardzo dokładnie. Ktoś bowiem może chcieć cię oszukać. Odczujesz przypływ energii, co zaowocuje większą aktywnością w pracy oraz poprawą układów rodzinnych. Nie rób jednak wszystkiego naraz, bo nie podołasz obowiązkom. W weekend odpocznij i naładuj akumulatory.

Skorpion
Nadchodzący czas może być bardzo aktywny. W pracy urwanie głowy, a wszystko musi być zrobione dobrze i w terminie. Będziesz musiał zabrać się ostro do roboty, bo inaczej zostaniesz w tyle za kolegami. Za to w domu spokojnie i bez problemów. Warto podtrzymać taką atmosferę, więc nie zapomnij o urodzinach najbliższej osoby.

Strzelec
Będziesz mieć ochotę na ucieczkę od problemów. Weź się jednak w garść, a zniechęcenie ustąpi. W kilka dni załatwisz wszystko, co najpilniejsze. Wystarczy tylko zrobić plan działania i ściśle się go trzymać. Popołudnia spędzaj z rodziną i ciesz się dobrymi relacjami między wami. Spotkaj się z najbliższymi przyjaciółmi, to może podziałać mobilizująco.

Koziorożec
Zaczynasz nabierać pewności siebie w interesach. To bardzo dobrze. Dobra passa w finansach skłoni cię do zainwestowania. Zrób to jednak rozsądnie i ostrożnie. W domu natomiast przestań być tyranem. Twój upór może doprowadzić do potężnej awantury, której możesz żałować. Unikaj ciężkich słów.

Wodnik
Dobrze zaplanuj nadchodzące dni. Szczęście będzie sprzyjać osobom przedsiębiorczym i zdecydowanym. Twoja praca przełoży się wreszcie na odpowiednie zyski. To na pewno poprawi ci humor. Pomimo że zaplanowałeś przedświąteczne porządki – niespodziewane zaproszenie na imprezę – zmieni ci harmonogram. Ale warto pójść i dobrze się bawić.

Ryby
Nareszcie spokojniej! A to dlatego, że pogodziłeś się z sytuacjami, na które zupełnie nie masz wpływu. Powinieneś jeszcze porozmawiać z partnerem i wyjaśnić wszystkie wątpliwości. W połowie miesiąca otrzymasz wiadomość, którą warto uczcić. Nie żałuj ani czasu, ani pieniędzy.

Merlin

 

 

 

 

 

 

Merlin

Newsletter Mieszkańca

Najnowsze artykuły

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 24 (698) ROK XXVII
Następne wydanie 11.01.2018

Archiwum wydań od nr 1/2006

REKLAMA

Najczęściej czytane