Horoskop


HOROSKOP

BARAN 21.03-20.04
W najbliższych dniach podniesie ci się adrenalina. Możesz otrzymać długo oczekiwaną wiadomość, której efektem może być wyjazd. Przygotuj się do niego dokładnie i dobrze wszystko zaplanuj. Twoja nieobecność w domu może spowodować frustrację najbliższych. Nie martw się, poradzą sobie bez ciebie, a tobie przyda się mały odpoczynek od codzienności. Po powrocie zostaniesz bardziej doceniony.

BYK 21.04-21.05 
Dobre dni na rozsądne i inteligentne działanie, które może przynieść wiele korzyści. W uczuciach nie wszystko ułoży się po twojej myśli. Nadmiar wymagań i egoizm mogą sprawić, że wystraszysz partnera. Ponadto nie trać wrażliwości na jego problemy. Sprawy zawodowe mogą się zmieniać z dnia na dzień z powodu nowych zaskakujących wiadomości.

BLIŹNIĘTA 22.05-21.06
Czujesz się wspaniale i ta sytuacja w sposób pozytywny odnosi się do twoich spraw. Ze wszystkimi trudnościami potrafisz sobie poradzić wspaniale. Otoczenie pogodnych ludzi doda ci optymizmu, teraz jest też dobry okres na zawieranie nowych znajomości. Wykorzystaj też wolny czas na załatwienie zaległych spraw i zafunduj sobie jakiś markowy ciuch. Od razu poprawi ci się nastrój.

RAK 22.06-22.07
Możesz cierpieć z powodu chwilowych niedoborów finansowych. Nie martw się, wszystko powoli się ułoży. Kłopoty w sprawach materialnych zrekompensuje ci ciepła, miła atmosfera domowego zacisza. Możesz liczyć na swoich bliskich i to jest twoim wielkim atutem. Teraz czeka cię szalone tempo w pracy, musisz uzbroić się w cierpliwość i wykazać sporą elastycznością w kontaktach ze współpracownikami.

LEW 23.07-22.08
Mimo rozlicznych obowiązków będziesz w dobrej formie i nastroju. Przeżywasz okres wzmożonej witalności i przypływu sił. Wykorzystaj więc pożytecznie te dni na załatwienie zaległych spraw. Twoja dobra passa w sprawach zawodowych i prywatnych nie będzie zagrożona przez długi czas. Poświęć więcej uwagi bliskiej ci osobie.

PANNA 23.08-22.09
W najbliższych dniach w sprawach zawodowych odczujesz przypływ obowiązków. Poradzisz sobie na pewno! Spotka cię satysfakcja, której się nie spodziewasz. Może ktoś wreszcie doceni twój zapał i poświęcenie? Czeka cię miłe, niespodziewane spotkanie, które może przerodzić się w coś… ciekawego. Samopoczucie będziesz mieć coraz lepsze.

WAGA 23.09-22.10
Niestety, nie będziesz w najlepszej formie. Poświęć więcej uwagi i czasu swojemu zdrowiu. Twoja energia może być troszkę przytłumiona i możesz wolniej reagować na niektóre wydarzenia. Natomiast będziesz mieć powody do zadowolenia w sferze uczuciowej. Bądź bardziej serdeczny dla swojego partnera. Możliwe, że czeka cię miła niespodzianka w sprawach finansowych.

SKORPION 23.10-21.11
Możesz odnosić teraz niesamowite sukcesy lub też ponosić porażki. Będziesz przeżywać wzloty i upadki. Te urozmaicenia czekają cię w najbliższych tygodniach. Jak długo będą trwały, zależy tylko od ciebie. Ponadto za bardzo zajmuje cię praca. Czy nie tracisz okazji do nawiązania ciekawych znajomości? Niepotrzebnie zawracasz sobie głowę przelotnymi flirtami, może czas na stabilne uczucie? Zastanów się, czy nie przeoczyłeś jakiejś ważnej okazji.

STRZELEC 22.11-21.12
Masz teraz sporo szczęścia w pracy, w uczuciach i finansach. To twoje dobre dni i wykorzystaj je najlepiej jak umiesz. Jak długo ci się będzie wiodło, zależy od twoich poczynań. Nie zmarnuj teraz kilku okazji do pomnożenia majątku. Sprawy uczuciowe wymagają też odpowiedniej oprawy i czasu. Pamiętaj, że „każdy jest kowalem swojego losu”. Nie zapominaj o swoim zdrowiu, które wymaga witaminowego wsparcia.

KOZIOROŻEC 22.12-19.01
Drogi Koziorożcu, sprzyjają ci wszystkie okoliczności i czas najwyższy pomyśleć o miłych sprawach. Samotni mają szansę na pewną, solidną i szczęśliwą miłość. Powinieneś teraz nastawić się na pozytywne myślenie i spróbować wyjść szczęściu naprzeciw. Dopisze ci fart w finansach. Wspaniałe samopoczucie będzie promieniować na całe twoje otoczenie.

WODNIK 20.01-18.02
Przed tobą udane dni. Masz wspaniałą okazję pokazać, na co cię stać. Twoja żywiołowość znajdzie ujście w szalonych zakupach z najbliższymi. Zapał i energia aż cię roznoszą, postaraj się więc spożytkować je także na świeżym powietrzu. Nie oczekuj jednak zbyt wiele w sprawach zawodowych. Uzbrój się w cierpliwość, a spotka cię nagroda.

RYBY 19.02-20.03
Nie będziesz mieć teraz zbyt dużego wpływu na to, co się dzieje. Chociaż w sprawach zawodowych odczujesz przypływ gotówki i zdobędziesz uznanie otoczenia, w uczuciach możesz się pogubić. Tutaj chwilowo szczęście nie jest ci pisane. Musisz się uzbroić w cierpliwość i pozytywne nastawienie, a wszystko dobrze się ułoży. Wakacyjny czas wykorzystaj nie tylko na wypoczynek, ale też częściowo poświęć go swoim najbliższym.


Merlin

 

Newsletter Mieszkańca

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 12 (686) ROK XXVII
Następne wydanie 6.07.2017

Archiwum wydań od nr 1/2006

Najnowsze artykuły

REKLAMA

Najczęściej czytane