Z OSTATNIEJ CHWILI

Horoskop


HOROSKOP

BARAN 21.03-20.04
Najbliższe dni nie będą łatwe pod względem finansowym. Może ci zabraknąć gotówki, bo na czas nie zdołasz ściągnąć należności. W sprawach zawodowych nie będzie większych zmian. Natomiast w uczuciach mogą cię czekać nieprawdopodobne zbiegi okoliczności, które być może zaprowadzą cię na ślubny kobierzec lub zapoczątkują dłuższy związek.

BYK 21.04-21.05
Nie czekają cię większe trzęsienia ziemi, ale miłych chwil nie zabraknie. Twój partner może liczyć na czułość i wyrozumiałość, chociaż twoja wrodzona zazdrość może spowodować pewne niepotrzebne komplikacje. Spróbuj wyjść naprzeciw inicjatywom partnera, wówczas unikniecie większych zadrażnień. W pracy czeka cię większy wysiłek, ale opłaci się, gdyż zostaniesz doceniony.

BLIŹNIĘTA 22.05-21.06
Ciepła wiosna wyraźnie sprzyja twoim uczuciom. Możesz teraz przeżyć wspaniałe chwile w towarzystwie sympatycznej osoby, a jeśli masz stałego partnera, czeka was powrót gorących uczuć. Nie spodziewaj się w najbliższym czasie przypływu większej gotówki, ale wystarczy ci na małe szaleństwa. Marzą ci się błękitne wody oceanu i wylegiwanie się na tropikalnej plaży, ale Mazury też są urokliwe.

RAK 22.06-22.07
Musisz zmusić się do działania! Postaraj się wyjść z inicjatywą, i nie obawiaj się, że coś się nie uda. Do odważnych świat należy. Twoje nastawienie do spraw uczuciowych też wymaga korekty. Czeka cię teraz sporo zajęć w pracy, ale przed tobą miła perspektywa urlopu. Uważaj tylko na rodzinnych „terrorystów” i znajdź trochę czasu dla siebie.

LEW 23.07-22.08
Może czekać cię trudna i odpowiedzialna rozmowa, ale dzięki twojej wnikliwości zakończy się dla ciebie pomyślnie. Nie bądź też za bardzo kapryśny, bo twój partner może się zdenerwować i okaże się mało tolerancyjny wobec twoich żądań. Działaj bardziej dyplomatycznie, a powoli wszystko się ułoży. Przed tobą perspektywa wypoczynku.

PANNA 23.08-22.09
Możesz teraz przeżywać rozterki, które doprowadzą do zamieszania w twoich uczuciach. Będziesz też bardziej wymagający wobec swojego partnera, przedstawisz mu konkretne i racjonalne żądania. Może dojść między wami do spięć, więc wymagany będzie umiar i spora doza tolerancji. Jeśli zaplanowałeś teraz wypoczynek, masz szansę na niezapomniany, cudowny urlop.

WAGA 23.09-22.10
Nie poddawaj się za bardzo emocjom. Twoje zmienne nastroje mogą doprowadzić do pogorszenia stosunków z partnerem. Postaraj się o więcej luzu, a wszystko jakoś się ułoży. Uda ci się rozwiązać większość problemów, które cię trapiły. Finansowo różnie, ale będzie więcej tych lepszych chwil.

SKORPION 23.10-21.11
To będą dobre dni dla ciebie. Twoje zmysły będą teraz wyostrzone, a wzrok sokoli. Nie udawaj, że ci nie zależy na uczuciach, każdy ich potrzebuje. Więc do dzieła, ruszaj na poszukiwanie swojej bratniej duszy. Dopisze ci szczęście w finansach, więc nie będziesz miał powodów do narzekań. Zdrowie w normie, uważaj tylko na drodze.

STRZELEC 22.11-21.12
Bywasz niezdecydowany, a to powoduje, że umyka ci wiele spraw. Teraz los powinien potraktować cię łaskawie. Pomyśl też o sprawach domowych, które potrzebują twojego wsparcia i zainteresowania. Ważne są dobre chęci, a niekoniecznie finanse, ale jeśli nie musisz, nie zaciągaj pożyczek.

KOZIOROŻEC 22.12-20.01
Masz teraz możliwość kupienia tego, na czym ci zależy od dawna. Wykorzystaj też sprzyjające chwile na poprawienie relacji z partnerem. Trochę więcej wyrozumiałości i tolerancji z twojej strony przydałoby się na pewno. Pomyśl też o wspólnych planach wyjazdowych i zafunduj swojemu partnerowi pobyt w cudownym miejscu.

WODNIK 21.01-18.02
Nie będzie teraz łatwo pod względem finansowym. Musisz chwilowo zacisnąć pasa i przeczekać. Nie martw się, bo sobie poradzisz. Zdaj się na bliskie ci osoby, których wsparcie i rady podniosą cię na duchu. I zamiast się niepotrzebnie martwić, wybierz się na imprezę, która poprawi twoje samopoczucie.

RYBY 19.02-20.03
Gorące prawie letnie dni nie przeszkadzają ci w prowadzeniu bieżących spraw. Brakuje ci tylko do szczęścia basenu w przydomowym ogródku. Nie masz też specjalnej chęci do pracy, natomiast chętnie byś gdzieś wyjechał. Niestety, rzeczywistość bywa brutalna. Na wypoczynek musisz jeszcze trochę poczekać. Spróbuj zmusić się do wysiłku i przetrwać ten trudny czas.

Merlin