Horoskop


HOROSKOP

Baran
Przed tobą sprzyjające dni na załatwienie kilku ważnych spraw. Chociaż możesz poczuć się trochę zmęczony skokami ciśnienia i zmiennością jesiennej aury, to pomyśl sobie, że jednak nie jest tak źle i warto się cieszyć tym, co niesie życie.
Byk
Ciągłe odkładanie wszystkiego na później może okazać się bardzo zgubne w skutkach. Spiętrzenie sprawach zawodowych ze sprawami prywatnymi może doprowadzić do niepotrzebnych zadrażnień. Opracuj właściwą strategię działania, a docenią to twoi bliscy i przyjaciele, którym będziesz mógł poświęcić więcej czasu.
Bliźnięta
Możliwość nowej pracy, większe szanse na awans, zmiana miejsca zamieszkania, spotkanie z nową osobą – to może cię spotkać w najbliższym czasie. Szykuje się sporo zmian, ale podchodź do tego z dystansem i nie zamartwiaj się, że nie dasz sobie rady. Ważne jest, abyś uwierzył w siebie.
Rak
Mogą nachodzić cię różne myśli i będziesz się wahał, jaką masz podjąć decyzję. Spróbuj poradzić się przyjaznej osoby, która będzie umiała spojrzeć na problem obiektywnie. Aby poprawić sobie nastrój, wybierz się na szalone zakupy lub z przyjaciółmi do kina.
Lew
W pracy możesz mieć więcej zajęć, ale przy twoim nastawieniu i chęci na pewno poradzisz sobie bez trudu. Natomiast w sprawach domowych odczuwasz pewne zniechęcenie. Można to przypisać zmiennej pogodzie i skokom ciśnienia. Na razie nabierz dystansu do kilku spraw i odpręż się.
Panna
Życzliwość otaczających cię ludzi będzie miała wpływ na to, co zrobisz. W pracy szykują się ciekawe propozycje, wzrosną twoje dochody i będziesz miał większą możliwość wpływania na swoje życie. Temperatura uczuć może wzrosnąć, mimo jesiennej aury.
Waga
W najbliższych dniach szykuje się sporo zamieszania, będziesz zapraszany i goszczony. W pracy możliwe wyjazdy. W sprawach pieniędzy – to okazji do ich wydawania ci nie zabraknie. W związku z tym trzeba będzie narzucić sobie większy reżim.
Skorpion
W najbliższym czasie zaprowadź ład w swoim życiu – poczynając od szuflady aż po uregulowanie spraw finansowych, urzędowych i osobistych. To będzie również dobry moment, aby np. ubezpieczyć się na życie. Potem możesz o tym zapomnieć w nawale obowiązków.
Strzelec
Przed tobą w miarę spokojny miesiąc – będziesz powoli realizować swoje plany. W pracy czekają cię nowe wyzwania. To będzie dobry czas na realizowanie zadań wymagających namysłu i konsekwencji.
Koziorożec
W najbliższym czasie będzie gorąco w twoim sercu i wyobraźni. Będziesz miał chwile rozterek i duchowych huśtawek. Przestań traktować życie zbyt poważnie i korzystaj z atrakcji. Wybieraj towarzystwo osób, które działają na ciebie pozytywnie.
Wodnik
Jeśli do tej pory ceniłeś wolność, teraz możesz docenić poczucie bezpieczeństwa płynące z zatrudnienia na etacie. Jeśli wydawałeś pieniądze na prawo i lewo, teraz zacznij oszczędzać, mając na uwadze jakiś ważny cel. Kieruj się zasadą „Lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu”.
Ryby
W twoim życiu mogą się zacząć zmiany na lepsze, sporo nowych znajomości i wynikające stąd konsekwencje będą pozytywnie wpływać na Twoje samopoczucie. Postaraj się nie robić żadnych zaległości i trzymać nad wszystkim kontrolę. Skup się na swoich sprawach, nie daj się wciągnąć w żadne personalne „gierki”.