Z OSTATNIEJ CHWILI
Sprawdź imprezy w Twojej okolicy.Czytaj nowy HOROSKOPZaginął kot, zgubiłeś psa, portal „Mieszkańca” bezpłatnie info o tym da!* www.facebook.com/gazetamieszkaniec * ilość informacji ograniczona; osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 22 810-64-12

Horoskop


HOROSKOP

Baran
Uniesie cię fala powodzenia! Będzie dobrze. Zrzucisz z siebie ograniczenia, pozbędziesz się zmartwień. Otworzą się prze tobą nowe perspektywy. Mogą one zarówno dotyczyć życia osobistego, jak i zawodowego. Zaplanuj, jak niebanalnie spędzić koniec karnawału z najbliższymi lub przyjaciółmi.
Byk
Masz szansę uwolnić się od czegoś, co cię ogranicza lub podcina skrzydła. Możesz otrzymać fantastyczną propozycję lub wspaniały prezent. Pojawią się możliwości, których istnienia nie przewidywałeś. Na koniec karnawału możesz mieć okazję do znakomitej zabawy na imprezie, dużym przyjęciu lub nawet balu.
Bliźnięta
Jeśli męczą cię jakieś problemy zawodowe, możesz wpaść na pomysł, jak je rozwiązać. Znajdziesz sposób, by pozbyć się kłopotów – udadzą się rozmowy z szefem, otrzymasz nęcącą propozycję, z której warto jak najprędzej skorzystać. Swoich spraw nie odkładaj na potem, bo możesz stracić nad nimi kontrolę.
Rak
Pochłoną cię drobne, ale uciążliwe sprawy. Od czasu do czasu może ci się dać we znaki brak znajomości jakichś szczegółów, np. nie będziesz wiedzieć, jak coś zrobić lub załatwić. Nie dane ci będzie pracować w zwykłym rytmie. Inni mogą cię popędzać, dysponować twoim czasem, którego i tak nie masz zbyt wiele. Dlatego postaraj się o większą asertywność w kontaktach z otoczeniem.
Lew
W najbliższym czasie sprzyjające okoliczności mogą ci pomóc nawiązać nowe kontakty zawodowe i odświeżyć stare znajomości, które mogą być przydatne dla twoich interesów. Powinny ci się udać ważne rozmowy biznesowe lub negocjacje. Możliwy udział w targach, konferencjach lub służbowych wyjazdach.
Panna
Nie zanosi się na poważne konflikty, ale tych mniejszych los ci nie oszczędzi. Mogą być dąsy lub niezadowolenie – ale tak naprawdę nie wiadomo z czego. Warto przeczekać ten niekorzystny okres i nie starać się o porozumienie na siłę. Wkrótce sytuacja powinna się poprawić. Uważaj podczas jazdy samochodem – na drogach ślisko i niebezpiecznie!
Waga
Za oknem zimowa aura, a w twoim sercu panuje wiosna! Będziesz w pogodnym nastroju, otwarty na kontakty z ludźmi, skory do rozmów i spotkań. Na pewno nie zabraknie okazji, by się pośmiać w gronie przyjaciół i bliskich znajomych. Takie optymistyczne nastawienie do ludzi i świata pomoże ci przebrnąć przez kilka problemów.
Skorpion
Wspaniale poradzisz sobie ze wszystkim, co wiąże się z praktyczną, materialną stroną bytu. Bez wysiłku połączysz obowiązki domowe z zawodowymi. W sprawach sercowych zacznie się czas podsumowań i rozmyślań o wzajemnych relacjach. Choć do drzwi zastuka codzienność, to nie osłabi wzajemnego uczucia.
Strzelec
To dobry czas na przeżycie ciekawej znajomości. Jest jeden warunek: nie możesz unikać ludzi i siedzieć w kącie, czekając na zjawienie się tej wymarzonej drugiej połowy. Bywaj na spotkaniach, gdzie błyskotliwa rozmowa, poczucie humoru i pociągający wygląd zapewnią ci stałą asystę. Niezapowiedziana wizyta dawno niewidzianego krewnego, zagwarantuje ci wzrost adrenaliny
Koziorożec
Spacery, lekkostrawna dieta i odrobina sportu zapewnią ci niezłe samopoczucie. To dobry czas na zmianę stylu, fryzury lub przemeblowanie mieszkania. Ale energii może ci nie wystarczyć na wszystko. Lepiej zwolnić tempo. Druga połowa lutego będzie obfitowała w kilka wydarzeń, które będą miały wpływ na twoje dalsze postępowanie.
Wodnik
Jeżeli uda ci się połączyć zmysł praktyczny z intuicją, to twoje pomysły, uważane wcześniej za zbyt fantastyczne lub nierealne, teraz mogą zostać docenione. W sprzyjających warunkach wiele z nich zdołasz zrealizować. Nie zapominaj o tym, że zawsze przydaje się odrobina popularności. Gdy będzie okazja, bywaj w towarzystwie.
Ryby
Pośpiech i niefrasobliwość mogą być teraz twoim wrogiem. Każdą podejmowaną decyzję dobrze przemyśl, żeby nie stwarzać sobie dodatkowych kłopotów, bo i tak możesz je mieć z powodu swoich wcześniejszych poczynań. Pocieszające jest to, że wkrótce problemy zaczną się same rozwiązywać.
  

Merlin

 

 

Newsletter Mieszkańca

Najnowsze artykuły

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 3 (701) ROK XXVIII
Następne wydanie 22.02.2018

Archiwum wydań od nr 1/2006

REKLAMA

Najczęściej czytane