Inauguracja bezpłatnego promu Wawer-Wilanów

3 czerwca o godz. 9.30 odbędzie się inauguracja bezpłatnego promu łączącego wawerski i wilanowski brzeg Wisły. Prom pieszo-rowerowy “Inna bajka” Fundacji Wisła Warszawie będzie kursował w sobotę i niedzielę 3 i 4 czerwca od 9.30 do 18 , a  także w weekendy od początku lipca do końca sierpnia. Prom mieści 12 osób. Jest możliwość zabrania ze sobą roweru. Zapisy na miejscu.

 

O równych godzinach prom będzie wyruszał w 20 minutowy, bezpłatny rejs edukacyjny w okolice Plaży Romantycznej, z przewodnikiem, który opowie uczestnikom o wawerskiej przyrodzie i ciekawostkach związanych z Wisłą – mówi zastępca burmistrza dzielnicy Wawer Leszek Baraniewski. W pozostałym czasie, w miarę zapotrzebowania, będzie kursował na trasie Wawer-Wilanów.  Kurs będzie trwał kilka minut.

Prom jest finansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy. 

Uwaga! Informujemy, że prom Wawer-Wilanów będzie bezpłatny, wszelkie jednostki, które będą pobierać od Państwa opłaty za kursy nie są związane z Urzędem Dzielnicy Wawer!

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content