Z OSTATNIEJ CHWILI

Jaka będzie twoja okolica?

Ruszają spotkania dyskusyjne o pomysłach zgłoszonych do budżetu partycypacyjnego. W 18 dzielnicach odbędzie się ponad 100 spotkań, na których omówione zostanie ponad 2000 propozycji mieszkańców na zmiany w Warszawie.

Od 26 lutego do 18 marca 2018 r. w każdej dzielnicy odbędą się spotkania, na których zaprezentowane zostaną zgłoszone projekty. Spotkania są otwarte – wszyscy mieszkańcy mogą przyjść na spotkania, zadać pytania autorom zgłoszonych pomysłów oraz pracownikom urzędu, zgłosić uwagi, wyrazić swoje poparcie lub sprzeciw. Na podstawie zgłoszonych uwag, autorzy pomysłów, będą mogli dokonać zmian w swoich propozycjach.

Wszystkie zgłoszone pomysły można przejrzeć i skomentować na stronie twojbudzet.um.warszawa.pl

Zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniach i rozmowy o zgłoszonych pomysłach. To bardzo ważne, żeby ulepszyć zgłoszone propozycje tak, aby jak najlepiej odpowiadały na potrzeby mieszkańców.

BIAŁOŁĘKA

Dyskusje o pomysłach z Obszaru 1 (Tarchomin, Nowodwory, Kępa Tarchomińska)

  • 1 marca (czwartek), godz. 18:00-21:00 – SP 342, ul. Strumykowa 21a (sala 135)
    – rejon ulic: Strumykowa, Hanki Ordonówny, Odkryta, Światowida, Leśna Polanka, Aluzyjna, Przyrzecze
  • 3 marca (sobota), godz. 11:00-14:00, Urząd Dzielnicy Białołęka, ul. Modlińska 197 (sala konferencyjna)
    – rejon ulic: Milenijna, Ceramiczna, Pomorska, Botewa, Ćmielowska, Picassa, Porajów, Świderska, Trakt Nadwiślański
  • 4 marca (niedziela), godz. 11:00-14:00, SP 344, ul. Erazma z Zakroczymia 15 (aula)
    – rejon ulic: Książkowa, Erazma z Zakroczymia, Światowida, Talarowa, Mehoffera, Nowodworska

Dyskusje o pomysłach z Obszaru 2 (Choszczówka, Białołęka Dworska, Henryków, Dąbrówka Szlachecka, Szamocin)

  • 6 marca (wtorek), godz. 18:00-21:00, SP 257, ul. Podróżnicza 11 (stołówka)
    – rejon ulic: Wałuszewska, Bohaterów, Klasyków, Podróżnicza, Waligóry, Ciupagi, Polnych Kwiatów, Zyndrama z Maszkowic, Dynamiczna, Żywiczna, Palestera
  • 17 marca (sobota), godz. 15:00-18:00, SP 367, ul. Przytulna 3 (aula)
    – rejon ulic: Piwoniowa, Łazanowicka, Kiersnowskiego, Brzezińska, Jabłoni, Raciborska, Zawiślańska, Chlubna, Przytulna, Przylesie, Fletniowa, Mehoffera.

Dyskusje o pomysłach z Obszaru 3 (Kobiałka, Brzeziny, Grodzisk, Lewandów, Augustów)

  • 8 marca (czwartek), godz. 18:00-21:00, SP 356, ul. Głębocka 66 (stołówka)
    – rejon ulic: Głębocka, Magiczna, Skarbka z Gór, Berensona, Lewandów, Zaułek, Ostródzka, Kartograficzna.
  • 9 marca (piątek), godz. 18:00-21:00, SP 31, ul. Kobiałka 49 (aula)
    – rejon ulic: Ruskowy Bród, Kobiałka, Frachtowa, Ostródzka, Zdziarska, Kroczewska, Olesin, Mochtyńska, Mańkowska
  • 15 marca (czwartek), godz. 18:00-21:00, SP 231, ul. Juranda ze Spychowa 10, hol przy wejściu do klas 4-6
    – rejon ulic: Ostródzka, Juranda ze Spychowa, Toporczyków, Echa Leśne, Truskawkowa, Śliwkowa, Staropolska, Piasta Kołodzieja.

Dyskusje o pomysłach z Obszaru 4 (Annopol, Piekiełko, Żerań)

  • 14 marca (środa), godz. 18:00-21:00, SP 365, ul. Płużnicka 4 (sala widowiskowa)
    – rejon ulic: Elektronowa, Płochocińska, Myśliborska, Portowa, Marywilska, Kowalczyka, Krzyżówki, Szlachecka, Przykoszarowa

PRAGA-PÓŁNOC

Dyskusje o pomysłach dotyczących Ogrodu Jordanowskiego i terenów zieleni (część I)
7 marca (środa), godz. 17:00 – Urząd Dzielnicy, ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15, sala konferencyjna

Dyskusje o pomysłach infrastrukturalnych
8 marca (czwartek), godz. 17:00 – Urząd Dzielnicy, ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15, sala konferencyjna

Dyskusje o pomysłach dotyczących zieleni oraz kultury
12 marca (poniedziałek), godz. 17:00 – Urząd Dzielnicy, ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15, sala konferencyjna

Dyskusje o pomysłach dotyczących sportu, oświaty oraz bibliotek
14 marca (środa), godz. 17:00 – Urząd Dzielnicy, ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15, sala konferencyjna

PRAGA-POŁUDNIE

Dyskusje o pomysłach z obszarów: Grochów Centrum / Grochów Północny
27 lutego (wtorek), godz. 17:00 – Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty, ul. Grochowska 262 (sala konferencyjna I p.)

Dyskusje o pomysłach z obszarów: Grochów Kinowa/Przyczółek Grochowski
1 marca (czwartek), godz. 17:00 – Zarząd Gospodarowania Nieruchomościami, ul. Walewska 4

Dyskusje o pomysłach z obszaru Grochów Południowy
5 marca (poniedziałek), godz. 17:00 – Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, ul. Majdańska 30/36

Dyskusje o pomysłach z obszaru Gocław
7 marca (środa), godz. 17:00 – Klub Kultury Seniora, ul. Pawlikowskiego 2

Dyskusje o pomysłach z obszaru ogólnodzielnicowego
10 marca (sobota), godz. 10:00 oraz 13:00 – Urząd Dzielnicy Praga-Południe, ul. Grochowska 274 (s.305 III p.)

Lista pomysłów omawianych na spotkaniach 10 marca

Dyskusje o pomysłach z obszaru Kamionek
13 marca (wtorek), godz. 17:00 – Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty, ul. Grochowska 262 (sala konferencyjna I p.)

Dyskusje o pomysłach z obszaru Saska Kępa
14 marca (środa), godz. 17:00 – Ognisko Pracy Pozaszkolnej, ul. Nobla 18/26

REMBERTÓW

Dyskusje o pomysłach z obszaru ogólnodzielnicowego
12 i 15 marca (poniedziałek i czwartek), godz. 18:00 – Urząd Dzielnicy Rembertów, al. Gen. A. Chruściela 28 (sala kolumnowa, I piętro)

TARGÓWEK

Dyskusje o pomysłach z obszaru ogólnodzielnicowego
27 i 28 lutego (wtorek i środa), godz. 17:00-20:00 – Urząd Dzielnicy Targówek, ul. Kondratowicza 20

Dyskusje o pomysłach z obszaru Targówek Mieszkaniowy
1 i 5 marca (czwartek i poniedziałek), godz. 17:00-19:00 – Teatr Rampa, ul. Kołowa 20

Dyskusje o pomysłach z obszaru Bródno
7 i 14 marca (środy), godz. 17:00-19:00 – Miejsce Aktywności Lokalnej Dom Kultury Świt, ul. Wysockiego 11

Dyskusje o pomysłach z obszaru Zacisze
8 marca (czwartek), godz. 18:00-20:00 – DK „Zacisze”, ul. Blokowa 1

Dyskusje o pomysłach z obszaru Targówek Fabryczny, Elsnerów, Utrata
13 marca (wtorek), godz. 17:00-19:00 – Miejsce Aktywności Lokalnej „Cafe Sąsiad”, ul. Ziemowita 16

Dyskusje o pomysłach z obszaru Bródno-Podgrodzie
15 marca (czwartek), godz. 17.00-18.30 – Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 65, ul. Krasnobrodzka 11

WAWER

Dyskusje o pomysłach z obszaru Las
27 lutego (wtorek), godz. 17:30 – Szkoła Podstawowa nr 128, ul. Kadetów 15

Dyskusje o pomysłach z obszaru Miedzeszyn oraz z obszaru Radość
1 marca (czwartek), godz. 17:30 – Biblioteka – MAL, ul. Agrestowa 1

Dyskusje o pomysłach z obszaru Marysin Wawerski Południowy oraz z obszaru Marysin Wawerski Północny
6 marca (wtorek), godz. 17:30 – Szkoła Podstawowa nr 195, ul. Króla Maciusia 5

Dyskusje o pomysłach z obszaru Międzylesie
7 marca (środa), godz. 17:30 – Urząd Dzielnicy Wawer, ul. Żegańska 1, sala konferencyjna

Dyskusje o pomysłach z obszaru Aleksandrów oraz z obszaru Falenica
8 marca (czwartek), godz. 17:30 – Szkoła Podstawowa nr 124, ul. Bartoszycka 45/47

Dyskusje o pomysłach z obszaru Wawer, obszaru Sadul oraz obszaru Zerzeń
9 marca (piątek), godz. 17:30 – Filia WCK Zastów, ul. Lucerny 14

Dyskusje o pomysłach z obszaru ogólnodzielnicowego
10 marca (sobota), godz. 11:00-13:00 – Urząd Dzielnicy Wawer, ul. Żegańska 1, sala konferencyjna – Pomysły dotyczące kultury

10 marca (sobota), godz. 13:00-15:00 – Urząd Dzielnicy Wawer, ul. Żegańska 1, sala konferencyjna – Pomysły inwestycyjne

10 marca (sobota), godz. 15:00-17:00 – Urząd Dzielnicy Wawer, ul. Żegańska 1, sala konferencyjna – Pomysły dotyczące bibliotek i sportu

Dyskusje o pomysłach z obszaru Nadwiśle
14 marca (środa), godz. 17:30 – MOS na Trakcie, ul. Trakt Lubelski 40

Dyskusje o pomysłach z obszaru Anin
15 marca (czwartek), godz. 17:30 – Filia WCK Anin, ul. Poprzeczna 13

WESOŁA

Dyskusje o pomysłach z obszaru ogólnodzielnicowego

  • 6 marca (wtorek), godz. 17:30 – Szkoła Podstawowa nr 171, ul. Armii Krajowej 39
  • 7 marca (środa), godz. 17:30 – Szkoła Podstawowa nr 171, ul. Armii Krajowej 39

um