Z OSTATNIEJ CHWILI
Sprawdź imprezy w Twojej okolicy.Czytaj nowy HOROSKOPZaginął kot, zgubiłeś psa, portal „Mieszkańca” bezpłatnie info o tym da!* www.facebook.com/gazetamieszkaniec * ilość informacji ograniczona; osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 22 810-64-12

Kreatywna Ząbkowska

W sobotę i niedzielę, 5 i 6 sierpnia, odbędzie się kreatywny weekend z Ząbkowską. Praska ulica wypełniona będzie warsztatami, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek.

Na gości festiwalu czeka ulica pełna różnorodnych warsztatów artystycznych, plastycznych, sportowych, naukowych, lepienia pierogów i florystycznych skierowanych zarówno do dzieci, jak i rodziców.

Na dobry początek weekendu, w sobotę, 5 sierpnia, organizatorzy zapraszają na śniadanie do czytelni przy ul. Brzeskiej. W przestrzeni ulicy Ząbkowskiej odbędą się targi sztuki i rzemiosła artystycznego, powstanie także trójwymiarowy obraz Magdaleny Hajnosz w konstrukcji przezroczystej klatki, w której artystka od wewnątrz stworzy przestrzenny obraz.

W niedzielę, 6 sierpnia, będzie można zwiedzić Muzeum Drukarstwa i obejrzeć aktualną ekspozycję, a także samemu wydrukować złożony z zabytkowych czcionek druk okolicznościowy. Tego dnia dla najmłodszych gości festiwalu wystawione zostanie przedstawienie teatralne na podstawie bajki „Jaś i Małgosia”. Zwieńczeniem weekendowych atrakcji będzie Skamiejkowy wieczór filmowy (ul. Ząbkowska 37).

Ponadto będzie można zrobić zakupy w ulicznych antykwariatach, czy wziąć udział w jodze śmiechu – zajęciach integrujących poprzez śmiech. um

Newsletter Mieszkańca

Najnowsze artykuły

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 5 (703) ROK XXVIII
Następne wydanie 22.03.2018

Archiwum wydań od nr 1/2006

REKLAMA

Najczęściej czytane