Nowe centrum handlowe na Białołęce

Za rok Białołęka zyska nowe, niewielkie centrum handlowe. Inwestycja planowa jest przy skrzyżowaniu ulicy Modlińskiej z Kowalczyka.

Ponieważ mieszkańcy zastanawiali się od jakiegoś czasu, czy obiekt faktycznie powstanie, zapytaliśmy o to u samego źródła – inwestora, czyli firmy ADEPT 10 sp. z o.o.

Okazuje się, że chociaż po tym, jak inwestor zapowiedział swoje plany, zapadła zupełna cisza w temacie, wcześniejsze informacje są jak najbardziej aktualne.

Planowane rozpoczęcie prac budowalnych to II kwartał 2019, zaś planowane otwarcie obiektu – IV kwartał 2019 – poinformowała nas Dorota Piwowarczyk, specjalista ds. Marketingu firmy ADEPT.

Przypominamy, co w przyszłym roku ma powstać na Białołęce.

Wybudowany będzie wielofunkcyjny obiekt handlowo-usługowy typu convenient (dogodne i szybkie zakupy). Centrum Modlińska (tak się ma nazywać) będzie się składać z czterech obiektów dwukondygnacyjnych, tworzących jeden kompleks, o powierzchni handlowej 12 tys. m kw. Na parterze znajdą się sklepy oraz punkty gastronomiczne, a na pierwszym piętrze usługi. W obiekcie zaplanowano ponad 360 miejsc parkingowych zlokalizowanych przy budynku oraz na poziomie -1.

Wśród głównych najemców będą: market spożywczy, operator branży RTV AGD, drogeria, apteka, salon sportowy, salon obuwniczy, zoologiczny, księgarnia, sklepy z odzieżą i wyposażeniem wnętrz. Branżę gastronomiczną reprezentować będą kawiarnia, pizzeria, kebab i restauracja – informuje inwestor i dodaje, że w ofercie usługowej przewidziano też fitness, przychodnię, gabinety lekarskie oraz pomieszczenia biurowe.