Potrzebna pomoc dla rodziny z Wawra

 

12 maja doszło do pożaru budynku przy ul. Korkowej w Wawrze. Kiedy strażacy przyjechali na miejsce, pożar obejmował pierwsze piętro domu i dach. Akcja gaśnicza nie była łatwa, a skutki pożaru okazały się tragiczne. Ranne w nim zostały dzieci: 6-letni chłopiec i 8-letnia dziewczynka.

Dziewczynka ma ciężkie poparzenia zagrażające jej życiu. Leczona jest w szpitalu przy ul. Niekłańskiej. Mieszkańcy organizują pomoc dla dziecka.

Apelujemy do wszystkich o oddawanie krwi z dopiskiem „dla Julia Cupriak”. Walka tej dziewczynki będzie długa i ciężka pod każdym względem. Krzywda, która spotyka dzieci jest ciężka do wytłumaczenia… I w tym miejscu chciałbym prosić wszystkich o wsparcie dla naszej dzielnej małej mieszkanki. Jej walka to dopiero początek ciężkiej drogi przez którą musi przejść. Myślę, że razem pomożemy w walce z przeciwieństwami, jakim musi stawić czoła cała ich rodzina – pisze firma ASPEN CAR SPA na swoim Facebook-u i dodaje, że cały zysk z myjni, jaki zostanie uzyskany w niedzielę, 20 maja, będzie przeznaczony dla tej poszkodowanej w pożarze rodziny. – Wiemy, że będzie to kropla w morzu potrzeb, ale mam nadzieję, że każdy dołoży swoją cegiełkę.

W najbliższych dniach przy ul. Stepowej 5 będzie prowadzona zbiórka pieniędzy i rzeczy dla rodziny z Wawra. Na myjni stoi już mała puszka, do której każdy z nas może wrzucić chociaż symboliczne grosze.

Foto: warszawa-straz.pl

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content