EDIT: Pani Katarzyna odnaleziona

Z OSTATNIEJ CHWILI: Pani Katarzyna została odnaleziona

 10 czerwca Katarzyna była z mężem i córką w galerii Młociny. Mąż zaginionej z córką wszedł do sklepu po obudowę do telefonu, w tym czasie pani Katarzyna z nieznanego powodu oddaliła się nie mówiąc nic nikomu. Nie odbierała telefonu, po jakimś czasie odebrała od mamy i powiedziała, że jedzie do domu. Niestety nie dotarła do niego a jej losy są nieznane – czytamy na Facebooku “Zaginieni przed laty” i podaje znaki szczególne zaginionej: tatuaże na prawej ręce, górna część przedramienia 4 róże jedna zachodząca na dłoń, dolne przedramię korona data ślubu 28.10.2005 r. i napis Irek z boku literki n na lewej ręce rękaw od barku, na szyi literki i trzy gwiazdki.

Wzrost 158 cm, oczy niebieskie, włosy blond za łopatki.

W dniu zaginięcia ubrana była w czarną bluzkę z krótkim rękawem, granatowe jeansy i czarne sandały.

Telefon zaginionej logował się kino Femina a potem autobus 520 tam została torebka z całą zawartością, którą kierowca oddał rodzinie.

“W domu czeka na panią Kasię kochający mąż i dwie cudowne córki w wieku 17 i 12 lat. Niesamowicie się zamartwiają. Rodzina Was Kochani bardzo potrzebuje, być może to dzięki Wam uda się odnaleźć zagonioną Katarzynę Kaczmarek.”

Jeśli macie jakiekolwiek informacje o losie Katarzyny Kaczmarek skontaktujcie się przez Facebooka z @zaginieniprzedlaty