Uwaga na pogodę! Poniedziałek może być niebezpieczny!

Dla całego kraju na 30 września są ostrzeżenia przed silnym wiatrem. Sporo zamieszania w pogodzie przyniesie nam niż “Mortimer”, który przywędruje do nas znad Morza Północnego. Jak przestrzega “Pogoda w stolicy, jak i w okolicy” nad Warszawą dość silny wiatr okresowo pojawiać się będzie od rana, a wiatr ponad 70 km/h możliwy jest od południa do późnego wieczora. Najsilniejszy (80-90km/h) pojawi się wieczorem. Na południu Mazowsza miejscami powieje 100 km/h.

– Należy więc unikać parkowania pod drzewami, zabezpieczyć rzeczy pozostawione na zewnątrz i nie wychodzić z domu w czasie trwania wichury jeśli nie jest to konieczne. Wraz z niżem pojawią się dość intensywne, ale przelotne opady deszczu. Miejscami możliwe burze z gradem i silnym wiatrem. Temperatura nie przekroczy 16°C, po południu około 13°C. Ciśnienie wynosi teraz 1008 hPa, jutro 992 hPa, we wtorek znów 1007 hPa – informuje Krzysiek Piasecki z “Pogoda w stolicy, jak i w okolicy”.

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content