W sobotę dwa przemarsze i koncert na PGE Narodowym

Dwa przemarsze zgłosili organizatorzy na sobotę 24 września. Koncert na Stadionie PGE Narodowym spowoduje zmiany w ruchu na Saskiej Kępie. 

W sobotę ulicami Warszawy przejdą dwa marsze. Będą zmiany w ruchu drogowym i kursowaniu komunikacji miejskiej. Pierwszy rozpocznie się o godz. 12.00 na Placu Zamkowym a uczestnicy przejdą Krakowskim Przedmieściem, Świętokrzyską i Marszałkowską na pl. Konstytucji. Zakończenie zgromadzenia ok. godz. 15.30.

Drugi przemarsz rozpocznie się o godz. 13.00 w al. J.Ch. Szucha a jego uczestnicy przejdą Alejami Ujazdowskimi, Nowym Światem, Krakowskim Przedmieściem, gen. M. Tokarzewskiego-Karaszewicza na pl. marsz. J. Piłsudskiego. Zakończenie zgromadzenia ok. godz. 19.00. 

W związku koncertem na Stadionie PGE Narodowym w sobotę 24 września od godziny 17.00 do 20.00 wyłączony z ruchu indywidualnego za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych będzie obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami: Al. J. Waszyngtona, Wał Miedzeszyński, Zwycięzców, Saska.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych zgromadzeniami publicznymi można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem http://www.infoulice.um.warszawa.pl/, http://www.facebook.com/infoulice. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie www.ztm.waw.pl.

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content