Z OSTATNIEJ CHWILI
Sprawdź imprezy w Twojej okolicy.Czytaj nowy HOROSKOPZaginął kot, zgubiłeś psa, portal „Mieszkańca” bezpłatnie info o tym da!* www.facebook.com/gazetamieszkaniec * ilość informacji ograniczona; osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 22 810-64-12

Warszawska Olimpiada Młodzieży w zapasach

W dniu 23 kwietnia 2017 na obiektach Białołęckiego Ośrodka Sportu mieszczącego się w Warszawie przy ul. Strumykowej 21 odbędzie się Warszawska Olimpiada Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym.

Zawody zostaną rozegrane w czterech grupach wiekowych: junior, junior młodszy (kadet), młodzik oraz w grupie dzieci. W imprezie wezmą udział kluby zapaśnicze z terenu Warszawy oraz zaproszone ekipy z Mazowsza. Otwarcie zawodów planowane jest na godz. 10:00 i bezpośrednio po otwarciu rozpoczną się walki eliminacyjne. Zakończenie walk oraz dekoracja medalistów przewidziana jest na godz. ok. 16;00.

Impreza jest finansowana przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawa. Zawody są organizowane przez Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Zapaśniczy, UKS „Zapasy Gwardia” oraz UKS „Talent Białołęka”.

Wejście na imprezę jest bezpłatne.

Newsletter Mieszkańca

Najnowsze artykuły

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 6 (704) ROK XXVIII
Następne wydanie 12.04.2018

Archiwum wydań od nr 1/2006

REKLAMA

Najczęściej czytane