Wieczorem startuje akcja #SekcjaDezynfekcja

Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj na Białołęce startuje #SekcjaDezynfekcja. Organizacje proobronne współpracujące z Ministerstwem Obrony Narodowej nieodpłatnie odkażą sklepy i miejsca kultu religijnego oraz otwarte osiedla, które się zgłosiły do projektu.

Był pomysł dezynfekcji wszystkich przystanków, ratusza i Ośrodka Pomocy Społecznej. Organizatorzy wystąpili o zgodę na takie działania, ale nie otrzymali pozwolenia, okazało się, że w tym czasie Miasto przeprowadziło opryskiwanie wodą ozonowaną wielu ulic i przystanków na Białołęce – tłumaczą przedstawiciele Combat Alert.

Po działaniach na Białołęce, 28 wolontariuszy Combat Alert pojedzie dzisiaj na Bielany. Tam dezynfekcja zostanie przeprowadzona w budynku urzędu dzielnicy i Ośrodka Pomocy Społecznej. Zapowiada się kilka godzin ciężkiej pracy, bo odkażenie wszystkiego dokładnie wymaga sporego zaangażowania. Ale efekty są naprawdę dobre – powierzchnie zostają dokładnie oczyszczone. Do dezynfekcji używane są profesjonalne środki posiadające stosowne badania i atesty – Tylko tego typu działanie gwarantuje przeprowadzenie skutecznej dezynfekcji – podkreślają wolontariusze na dwie godziny przed akcją.

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content