10 lat Akademii A&E – pasja, profesjonalizm i doświadczenie

Po 10 latach działalności z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że Akademia A&E znajdująca się przy ul. Zwycięzców 35, to przyjazny gabinet. To miejsce, w którym każda osoba czuje się bezpiecznie ze względu na otoczenie i profesjonalny personel, który podkreśla, że na ten sukces składa się wiele czynników: pasja, miłość, wykształcenie i doświadczenie.


W Akademii A&E znajdziemy pomoc w rozwiązywaniu problemów stóp (odciski, modzele, pękające pięty, wrastające paznokcie, stopa cukrzycowa ) – po prostu tutaj możemy oddać się w w ręce najlepszych specjalistów z dziedziny podologii, ale też zadbamy o piękny wygląd i gładką skórę, bo w ofercie gabinetu są również usługi kosmetologiczne.

Personel w Akademii A&E to osoby z wyższym wykształceniem kosmetologiczno-podologicznym, który swoje pierwsze kroki stawiał w Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. To osoby, które charakteryzuje pasja i profesjonalizm, ciągłe dążenie to pogłębiania wiedzy i ogromny szacunek do swoich klientów, zarówno tych stałych jak i tych, którzy dopiero zawitają.

Co istotne, czas pandemii to egzamin, który tutaj został zdany celująco. Dzięki zdobytej wiedzy i permanentnemu dokształcaniu, gabinet funkcjonuje w obecnych warunkach na poziomie, który zapewnia swoim klientom i personelowi pełne bezpieczeństwo i komfort.

 

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W GABINECIE W OKRESIE PANDEMII:
• Ostry reżim sanitarny
• Personel używa jednorazowych środków ochrony osobistej (maseczki, przyłbice, fartuchy, ochraniacze na buty, rękawice)
• Dezynfekcja gabinetu po każdym kliencie
• Klienci umawiani są na konkretne godziny, tak aby był czas na przeprowadzenie dezynfekcji po zabiegu, zmianę środków ochrony osobistej, a przede wszystkim, aby klienci nie mieli ze sobą styczności
• Przeprowadzany jest wywiad epidemiologiczny
• W przypadku spóźnienia, Klient nie zostaje obsłużony, ponieważ stanowi to zagrożenie ewentualnego kontaktu z innym klientem
To najważniejsze zasady bezpieczeństwa obowiązujące w gabinecie.
Przestrzeganie zasad aseptyki i antyseptyki ma wpływ na jakość świadczonych usług. W takim gabinecie każdy może się czuć bezpiecznie.

 

Akademia A&E Kosmetologia i Podologia

Ul. Zwycięzców 35 03-929 Warszawa

tel: +48 518 553 887

 

  

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content