100 nowych metrów dla rehabilitacji!

Rehabilitacja przychodni BORAMED – już w nowym lokalu! To kilka kroków na piechotę, tuż obok dotychczasowej siedziby. Dojazd autobusami dokładnie ten sam, parking dla samochodów jest, numery telefonów rejestracji – bez zmian.

W nowej, około stumetrowej siedzibie, jest stanowisko rejestratorki dedykowane wyłącznie dla potrzeb rehabilitacji, gdzie miła i uprzejma pani pokieruje odpowiednio każdym pacjentem, doradzając wyspecjalizowanego zgodnie z jego potrzebami terapeutę i proponując wygodne godziny zabiegów.

Warto pamiętać o nieustających promocjach! Tu festiwal zniżek, prezentów, barwnych baloników dla najmłodszych trwa cały rok!

Jak tam trafić? Adres: ul. Fieldorfa 10, lok. 315, w pasażu handlowym (wejście na rogu budynku). Od razu widać w głębi nową placówkę. Nowy lokal dla rehabilitacji daje o wiele większe możliwości, niż w poprzedniej siedzibie. Znacznie zwiększy się też wyspecjalizowana oferta oraz liczba zatrudnionych rehabilitantów i osteopatów.

Nowa placówka mieści pięć gabinetów doskonale dostosowanych do potrzeb każdej terapii. Od kameralnych, z profesjonalnym stołem do masażu, po gabinety do zabiegów takich, jak elektroprądy, laser, solux, ultradźwięki czy krioterapia, a także przystosowanych do gimnastyki z przyrządami (lustra, drabinki itp.), po gabinet z ogromnym stołem z regulowaną wysokością, specjalnym do terapii dzieci (m.in. terapia zajęciowa i Bobath) zwłaszcza – najmłodszych, również niemowląt. W BORAMEDzie takie terapie nie odbywają się, jak to czasem bywa, na podłodze, która jest twarda i może powodować urazy. Obszerna toaleta jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, również – poruszających się na wózkach. Przewijak zapewni wygodę mamom z maleńkimi dziećmi.

Jest tu też gabinet, przystosowany do diagnostyki i terapii kobiet w każdym wieku, z typowymi dla pań dolegliwościami, ale też dla ciężarnych – BORAMED słynie z niezwykle skutecznej opieki i wsparcia przyszłych mam, przygotowując do jak najbardziej komfortowego porodu, a także zapewnia im, już po urodzeniu dziecka (także po cesarskim cięciu), bardzo szybki powrót do znakomitej formy i sprawności, przy okazji skutecznie walcząc z rozstępami. Przy tym gabinecie jest też specjalna, tylko dla tych pacjentek, niekrępująca łazienka.

Teraz jeszcze skuteczniej każdy pacjent może skorzystać z pomocy przy urazach, w stanach pooperacyjnych, we wszelkich dolegliwościach układu kostno-stawowego i czy w problemach neurologicznych. Tym zajmą się wysoko wykwalifikowani osteopaci, którzy mają ogromne doświadczenie i dowiedzioną skuteczność w leczeniu… migren!

W BORAMEDzie pojawiają się nowe osoby – niebawem przedstawimy Państwu, panią Weronikę Dziemianowicz, która dołączy do zespołu osteopatów czy panią Karolinę Kusik-Iwanowicz, która zajmuje się wyłącznie terapią dzieci. Dodam, że niebawem zasili zespół jeszcze jeden osteopata, kolejna specjalistka od terapii dzieci, a obok bardzo cenionej przez pacjentki pani Anny Mergner – nowa, również świetna specjalistka od terapii kobiet, pani Joanna Głogowska, która na co dzień pracuje z kobietami w jednym z warszawskich szpitali. Każdą z tych nowych osób przedstawimy Państwu na łamach kolejnych numerów „Mieszkańca”.

Gdy placówka się rozwija, a zainteresowanie pacjentów rośnie, niezbędne jest sprostanie nowym wyzwaniom. Stąd właśnie pomysł na nowy lokal, dedykowany wyłącznie dla szeroko rozumianej rehabilitacji i znakomicie do niej przystosowany, ale też, w związku z nowymi możliwościami, znaczące rozszerzenie zespołu. Tu nie trafiają przypadkowe osoby. BORAMED od początku stawiał na najwyższą jakość świadczonych usług, zaś ambicją placówki jest nie tylko to, by stale ten poziom utrzymywać, lecz zwłaszcza – by go podnosić. Jak widać, udaje się to znakomicie.

W trosce o pacjentów rehabilitacji BORAMED stale proponuje niezliczone zniżki, upusty, rabaty, które warto śledzić na stronie www.boramed.pl. Ale to nie wszystko!

Teraz, w styczniu, BORAMED ma kolejną, ciekawą propozycję: zaprasza na dni darmowych konsultacji 19 oraz 20 stycznia 2017 roku!

W czwartek będzie można skorzystać bez żadnych opłat z konsultacji u osteopaty pani Weroniki Dziemianowicz, a w piątek zapraszamy na również bezpłatne konsultacje niemowląt i dzieci u pani Karoliny Kusik-Iwanowicz.

Warto zapamiętać te daty i zawczasu się zapisać, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, a chętnych z pewnością nie zabraknie.

W celu umówienia gratisowej konsultacji zainteresowani powinni dokonać rezerwacji telefonicznie, dzwoniąc w godzinach pracy placówki na numer 22 250 15 77, lub osobiście, w dotychczasowej siedzibie BORAMEDu lub w nowym miejscu przy ul. Fieldorfa 10, lok. 315.

Warto skorzystać. Nie warto cierpieć i nadal żyć w przekonaniu, że „tak musi być”, a pigułki, proszki i tabletki to jedyny możliwy i dostępny ratunek. Zdziwicie się, ilu pacjentów odchodzi stąd, nawet już po kilku zabiegach, zdumionych i szczęśliwych, że ich problem, który latami przysparzał im cierpień, bólu lub krępującego wstydu, właśnie znikł! Bo BORAMED to nie tylko świetne miejsce, by znajdować pomoc w sprawach doraźnych – pourazowych, pooperacyjnych czy podobnych.

Myślisz, że jesteś ze swoim problemem sama lub sam? Nieprawda. Przekonaj się…

Zapraszamy serdecznie! (AS 2017)

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content