25-lecie „Mieszkańca” – Zakończenie konkursu

Blisko pół tysiąca Naszych Czytelników wzięło udział w konkursie, w którym wybierano okładkę 25-lecia! Konkurs wygrała II linia stołecznego Metra.

W tym tygodniu, w Redakcji „Mieszkańca” wręczaliśmy nagrody-upominki wylosowanym Czytelnikom, którzy brali udział w konkursie. Szczęściarzami okazali się pani Monika z Wawra oraz pan Andrzej z Wesołej. Oboje przyznali, że jeszcze w życiu nic nie wygrali w konkursach i to pierwsza taka nagroda. Trzecią wylosowaną Czytelniczką jest pani Urszula z Pragi-Południe (prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – upominki czekają w Redakcji).

Za okładkę 25-lecia nasi Czytelnicy uznali ubiegłoroczną „jedynkę” z 5. numeru „Mieszkańca”. Głównym motywem zwycięskiej okładki jest zdjęcie z uruchomienia II linii metra (dokładnie ze stacji Stadion Narodowy). Pobocznym wątkiem okładki jest zaś fotografia z rocznicowej inscenizacji Bitwy pod Olszynką Grochowską. Ta okładka znakomicie łączy to, co jest najważniejsze dla prawobrzeżnej Warszawy – oczekiwany rozwój i postęp oraz pielęgnowanie patriotycznych i narodowych tradycji. Na zwycięską „jedynkę” zagłosowało w naszym konkursie ponad 25% Czytelników internetowego portalu „Mieszkańca”.

Drugą pozycję w konkursie zajęła okładka obrazująca zawieszenie wiechy na Stadionie Narodowym (wspierana mniejszą relacją z finału WOŚP). Jest to okładka z pierwszego numeru z 2011 roku. Niby to tylko pięć lat temu, a tu nie dość, że już dawno jesteśmy po polsko-ukraińskim EURO 2012, to ponownie emocjonujemy się występami naszych piłkarskich orłów na kolejnym EURO we Francji…

Trzecią, wybraną przez Państwa okładką, jest ta z naszej inauguracji, z pierwszego wydania „Mieszkańca” sprzed 25 lat. Ten wybór Czytelników przyjęliśmy w Redakcji ze szczególnym wzruszeniem. Na „jedynce” z 1 kwietnia 1991 r. witaliśmy się z Państwem, przedstawialiśmy i życzyliśmy udanych Świąt Wielkanocnych. Tekst ilustrowany był świątecznymi dzwoneczkami i baziami (autorstwa Wiktorii Malińskiej).

Wszystkim Naszym Czytelnikom dziękujemy za udział w konkursie, a wylosowanym dodatkowo gratulujemy szczęścia! Nagrody i upominki ufundowała Spółka PL. 2012+ PGE Narodowy i nasza redakcja.

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content