3 kradzieże i ponad 45 gramów marihuany

Policja z Wawra aresztowała 34-letniego mężczyznę oskarżonego o dokonanie kradzieży i posiadanie nielegalnych substancji odurzających. Podczas zatrzymania policjanci zabezpieczyli ponad 45 gramów marihuany oraz różne przedmioty skradzione ze sklepów, w tym elektronarzędzia.

Skradziony sprzęt i narkotyki

Policji z Wawra udało się zdobyć informację o mężczyźnie, który najprawdopodobniej dopuścił się w ostatnich dniach kilku kradzieży. Niedługo po tym u 34-latka pojawili się funkcjonariusze. Po przeszukaniu mieszkania, policjanci odnaleźli skradzione przedmioty, w tym donice ze sklepu ogrodniczego oraz elektronarzędzia i taczki z marketu budowlanego.

W mieszkaniu mężczyzny policja znalazła nie tylko skradzione przedmioty. Rewizja ujawniła ponad 45 gramów suszonej marihuany schowanej w torebkach foliowych i kartonowych pudełkach, między innymi ma parapecie i pod telewizorem. Nie było to dla funkcjonariuszy zaskoczeniem, ponieważ zaraz po wejściu do lokalu wyczuli charakterystyczną woń tego narkotyku.

34-latek został zatrzymany. Na podstawie zgromadzonego przez śledczych komisariatu przy ulicy Mówczej materiału dowodowego usłyszał cztery zarzuty: trzy dotyczyły kradzieży, jeden posiadania środków odurzających.

Źródło: KRP VII 

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content