Bądź piękna na wiosnę!

Wiosna, więc czas, kiedy każda z nas zaczyna przegląd szafy, kosmetyków i większą wagę przywiązywać do swojego wyglądu. To pora, kiedy nagle zauważamy w lustrze, że nasza skóra jest zmęczona po jesieni i zimie, a parę dodatkowych centymetrów w pasie raczej nie dodaje nam uroku. Do lata mamy jeszcze chwilę, więc drogie panie – do dzieła.

Od czego zacząć? Najlepiej od konsultacji ze specjalistą, który swoim okiem oceni, co najlepiej odświeży i poprawi nasz wygląd oraz (a może przede wszystkim) wpłynie na nasze samopoczucie.

Salon LaDoS przy ul. Berezyńskiej 26A ma dla was ofertę, jakiej nie znajdziecie w innych miejscach całej prawobrzeżnej Warszawy.

Jesteśmy alternatywą dla medycyny estetycznej. Dzięki sprzętowi wysokiej jakości nasze zabiegi potrafią naprawdę czynić cuda. Cellulit, zwiotczała skóra, obrzęki, zmarszczki, kilka „nadprogramowych” centymetrów – z tym wszystkim potrafimy sobie poradzić – mówi Agnieszka Grabowska, właścicielka salonu kosmetycznego na Saskiej Kępie.

Podkreśla też, że żadna z pań nie musi się znać ani na urządzeniach, ani na ich działaniu. Wszystko wyjaśnimy na miejscu.

Jeśli mamy problem, z którym chcemy się rozprawić, wystarczy przyjść do nas na bezpłatną konsultację. Doradzimy, jakie zabiegi będą najlepsze i najszybciej przyniosą oczekiwane efekty – dodaje i podkreśla, że istotne jest, aby zdać sobie sprawę z tego, że konkretne zmiany nie przychodzą natychmiast i nie możemy się nastawiać na to, że w cudowny sposób w ciągu miesiąca ubędzie nam 10 kilogramów czy pozbędziemy się od razu cellulitu i innych problemów. Najczęściej potrzebnych jest kilka zabiegów.

Przy odchudzaniu na pewno bardzo pomaga dieta, z którą też poradzimy sobie dzięki LaDoS. Sama właścicielka salonu jest specjalistką od diety Cambridge, a już niedługo w salonie będzie możliwość wizyty u psychodietetyka.

Co bardzo ważne, tutaj nie ma przypadkowych osób, które zajmują się urodą i estetyką naszego ciała. Wszystkie kosmetyczki mają 10-letnie doświadczenie, doskonale znają sprzęt, procedury i efekty, jakich możemy się dzięki nim spodziewać. Choć przeważnie klientkami salonu są panie, nie brakuje też mężczyzn, dla których przygotowano specjalną ofertę.

LaDoS to szeroka gama zabiegów na ciało i twarz. W salonie stosowane są najskuteczniejsze technologie: Termolifting Zaffiro, Exilis, Eat Skin Shock, TriLipo Maximus, Infini i wiele innych. Są też specjalistyczne i relaksacyjne masaże, lifting dłoni, a także manicure i pedicure. Długo można wyliczać urządzenia i zabiegi, dzięki którym możemy zadbać o swoje ciało w tym miejscu. Najlepiej zadzwonić i umówić się na bezpłatną konsultację.

Nasza damska część redakcji jest pod wrażeniem tego miejsca i możliwości jakie daje. Dlatego chcemy i Wam dać szansę na wiosenną przemianę. Już wkrótce rozpoczniemy cykl „Wiosenne metamorfozy”, w którym będzie do wygrania wybrany zabieg w salonie LaDoS.

Codziennie nowe promocje na FB SaskaLados

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content