Bezpieczne strzelanie

Ruszają bezpłatne zajęcia „Bezpieczne strzelanie” dla pełnoletnich mieszkańców dzielnicy Praga Północ, na które zapraszają Rada i Zarząd Dzielnicy.

Jest to szansa dla tych osób, które chciałyby nauczyć się techniki strzeleckiej. Zajęcia będą się odbywać przez 6 tygodni do 25 października 2023 r. Ze zgłoszeniami trzeba się spieszyć ponieważ „Bezpieczne strzelanie” startuje już dzisiaj, tj. 18 września 2023 r.

W trakcie zajęć uczestnicy będą zgłębiać historię strzelectwa jako dyscypliny spotu, zasady bezpieczeństwa na strzelnicy. pierwszej pomocy przedmedycznej w sytuacjach związanych z użyciem broni palnej. Oczywiście nie zabraknie zajęć praktycznych z technik strzeleckich, strzelania z broni laserowej, pneumatycznej, a także z broni palnej (długiej).

Zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu – w poniedziałki oraz środy w godz. 18-21, na terenie strzelnicy Gunrange FSO przy ul. Jagiellońskiej 18 w hali B.

Szkolenie będzie trwać 6 godzin zegarowych, które będą podzielone na dwa spotkania.

Z uwagi na bezpieczeństwo uczestników zajęć „Bezpieczne strzelanie”, zajęcia będą prowadzone w grupach 10 osobowych. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują – zapisy pod nr: 604 240 195.

/om/
Źródło i foto: UD Praga Północ

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content