Bezpłatne maseczki dla mieszkańców. Lista miejsc odbiorów w dzielnicach prawobrzeżnej Warszawy

Agencja Rezerw Materiałowych przekazała Warszawie  7 mln 142 tys. chirurgicznych maseczek ochronnych. Każdy z mieszkańców otrzyma po 4 maseczki, będzie można je odebrać od jutra (23 marca), od godzin porannych w 234 wskazanych lokalizacjach. Listę punktów w dzielnicach prawobrzeżnej Warszawy, gdzie od wtorku rozdawane będą maseczki, przedstawiamy poniżej.

Zdjęcie ilustracyjne

BIAŁOŁĘKA:

  1. Białołęcki Ośrodek Sportu, ul. Strumykowa 21 i Światowida 56

  2. SPZOZ, ul. Przykoszarowa 16, Milenijna 4, Majorki 53

  3. OPS i ZGN, ul. Marywilska 44 (budynek biurowy)

  4. OPS ul. Porajów 14

  5. Urząd Dzielnicy ul. Modlińska 197

  6. Placówki oświatowe:

  • SP nr 118, ul. Myśliborska 25

  • SP nr 355, ul. Ceramiczna 11

  • SP nr 342, ul. Strumykowa 21A

  • SP nr 356, ul. Głębocka 66

  • SP nr 361, ul. Ruskowy Bród 19

PRAGA-POŁUDNIE:

  1. ul. Grochowska 274 przed Urzędem Dzielnicy Praga Południe

  2. ul. Podskarbińska 2 Centrum Promocji Kultury, obok sklepu Biedronka

  3. ul. Międzynarodowa 68 obok sklepu Biedronka

  4. ul. Szaserów 128 obok Wojskowego Instytutu Medycznego

  5. Rondo Wiatraczna (ul. Wiatraczna 14) obok pętli autobusowej w

  6. ul. Meissnera 5 przed Biblioteką

  7. ul. Egipska 7 przed Biblioteką

  8. ul. Meksykańska róg ul. Francuskiej

  9. ul. Niekłańska 35a

  10. ul. Sulejkowska 45

  11. ul. Siennicka 44

PRAGA-PÓŁNOC:

  1. Administracja Obsługi Mieszkańców Nr 2, tel. 22 205 40 70, A. Mackiewicza 11

  2. Administracja Obsługi Mieszkańców Nr 3, tel. 22 205 40 60, ul. Tarchomińska 14

  3. Administracja Obsługi Mieszkańców Nr 4, tel. 22 205 40 80,  ul. Bródnowska 24

  4. Administracja Obsługi Mieszkańców Nr 5, tel. 22 205 40 50, ul. W. Burdzińskiego 7

  5. Filia Nr 1 OPS Praga-Północ, tel. 22 518 59 00, ul. Groszkowskiego 5

  6. Filia Nr 2 OPS Praga-Północ, tel. 22 518 91 20, ul. Brechta 15/31

  7. Administracja Osiedla Kijowska RSM, tel. 22 818 19 75, ul. Ząbkowska 42

  8.  Administracja Osiedla Jagiellońska RSM, tel. 22 518 90 13, ul. Targowa 80/82

  9. SZPZLO Warszawa Praga-Północ, tel. 22 619 19 13, ul. Jagiellońska 34:

  • PRZYCHODNIA INTERNISTYCZNO-SPECJALISTYCZNA UL. JAGIELLOŃSKA 34

  • PRZYCHODNIA RODZINNA UL. DĄBROWSZCZAKÓW 5A

  • PRZYCHODNIA RODZINNA UL. OTWOCKA 1

REMBERTÓW:

  1. Dom Kultury Rembertów, ul. Komandosów 8

  2. Dom Kultury Wygoda, ul. Koniecpolska 14

  3. Biblioteka Publiczna, ul. Gawędziarzy 8

  4. Przejście podziemne przy stacji kolejowej od strony Al. Gen. Chruściela

  5. Przejście podziemne przy stacji kolejowej od strony ul. Marsa

  6. Skatepark przy ul. Frontowej

  7. Boisko przy SP nr 254 ul. Niepołomicka 26

TARGÓWEK:

  1. ul. Ossowskiego/ul. Pratulińska (stacja metra Targówek Mieszkaniowy)

  2. ul. Trocka/ul. Pratulińska (stacja metra Trocka)

  3. ul. Rembielińska 20 (okolice Galerii Renova)

  4. ul. Matki Teresy z Kalkuty/ul. Bolesławicka (okolice sklepu Lidl)

  5. ul. Krasnobrodzka/ul. Turmoncka (okolice pętli autobusowej)

  6. ul. L. Kondratowicza 2 (Bazar przy Kondratowicza)

  7. ul. Radzymińska/ul. Młodzieńcza (okolice restauracji MC Donalds)

  8. ul. Kraśnicka 6 (okolica sklepu Biedronka)

  9. ul. Wierna (pętla autobusowa/Dworzec PKP Warszawa Zacisze Wilno)

  10. ul. Księcia Ziemowita 16 (przy Bibliotece Publicznej)

  11. ul. Łabiszyńska 20 (Ośrodek Sportu i Rekreacji)

  12. ul. Blokowa 3 (Ośrodek Sportu i Rekreacji)

  13. ul. Blokowa 1 (Dom Kultury Zacisze)

  14. ul. Wysockiego 11 (Dom Kultury Świt)

  15. ul. Kołowa 18 (Dom Kultury Świt)

  16. ul. Radzymińska 121 i 123 (Dom Kultury Świt)

  17. ul. Suwalska 13 (Ogród Jordanowski)

  18. Park Bródnowski (Ogród Jordanowski)

WAWER:

  1. ul. Walcownicza 4/6 (Kulturoteka)

  2. ul. Żegańska 2 c (Wawerski Ośrodek Wsparcia)

  3. ul. V Poprzeczna 22 (OSIR – pływalnia)

  4. ul. Starego Doktora 1 (OSIR – obiekt sportowy Syrenka)

WESOŁA:

  1. Biblioteka Publiczna, ul. 1 Praskiego Pułku WP 31

  2. Biblioteka Publiczna Filia Nr 1 Stara Miłosna, ul. Jana Pawła II 25

  3. Biblioteka Publiczna Filia Nr 2 Zielona, ul. Podleśna 38

  4. Ośrodek Kultury, ul. Starzyńskiego 21

  5. Ośrodek Działań Twórczych “Zielona”, ul. Wilanowska 3

  6. Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. 1 Praskiego Pułku 21

  7. Klub Kościuszkowca, Plac Wojska Polskiego 129

  8. Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Trakt Brzeski 28

  9. Urząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, ul. 1 Praskiego Pułku 33

 

/um/