Białołęcki Turniej z Mistrzem o Puchar Niepodległości

W niedzielę 14 listopada 2021 roku odbędzie się Białołęcki Turniej z Mistrzem o Puchar Niepodległości w tenisie stołowym! Zawody będą rozgrywane w Białołęckim Ośrodku Sportu przy ul. Strumykowej 21. Uczestnictwo w turnieju jest bezpłatne.

Białołęcki turniej w tenisie stołowym

Organizatorem Białołęckiego Turnieju z Mistrzem o Puchar Niepodległości jest Fundacja Puntana – Hit The Ball.  Konkurs dofinansowany jest z budżetu Białołęki, a patronuje mu burmistrz dzielnicy Grzegorz Kuca. Cel niedzielnych zawodów to inicjowanie i stymulowanie aktywności fizycznej w społeczeństwie oraz promocja tenisa stołowego.

W niedzielnym turnieju tenisa stołowego mogą uczestniczyć zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Dlatego zawodnicy podzieleni zostali na 6 kategorii: młodzież do 12 lat, młodzież od 12 do 18 lat, kobiety, mężczyźni do 30 lat, mężczyźni ponad 30 lat oraz gry podwójne. Dla zwycięzców we wszystkich kategoriach organizator przygotował nagrody rzeczowe o łącznej wartości 3500 zł. 

Impreza rozpocznie się o godzinie 8.30 od treningu dla najmłodszych uczestników, czyli dla dzieci w wieku do 1 lat. Młodzi zawodnicy ćwiczyć będą pod okiem Mistrzyni Polski w tenisie stołowym w grze podwójnej, Klaudii Kusińskiej. Oficjalne otwarcie turnieju nastąpi jednak o godzinie 11.30, a rozpocznie go pokazowy mecz Mistrzów Polski.

Program Białołęckiego Turnieju o Puchar Niepodległości:

  • 8:30 – Trening dla młodzieży,
  • 9:30 – Rozpoczęcie kat. Młodzież do 12 lat,
  • 9:30 – Rozpoczęcie kat. Młodzież 12 – 18 lat,
  • 11:30 – Oficjalne otwarcie turnieju,
  • 11:40 – Mecz pokazowy Mistrzów Polski,
  • 12:00 – Rozpoczęcie kat. Gry podwójne,
  • 12:00 – Rozpoczęcie kat. Kobiety,
  • 15:00 – Rozpoczęcie kat. Mężczyźni do 30 lat,
  • 15:00 – Rozpoczęcie kat. Mężczyźni ponad 30 lat.

Zgłoszenia do Białołęckiego Turnieju z Mistrzem o Puchar Niepodległości

Jak wziąć udział w Białołęckim Turnieju z Mistrzem? Wysyłamy zgłoszenie mailowe na adres: koordynator@hittheball.pl, w którym podajemy imię i nazwisko, kategorię, w jakiej zamierzamy startować oraz numer telefonu. Zapisy trwają do 11 listopada 2021. Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Regulamin Białołęckiego Turnieju z Mistrzem o Puchar Niepodległości

Zasady bezpieczeństwa na Białołęckim Turnieju w tenisie stołowym

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju, w trakcie trwania Białołęckiego Turnieju z Mistrzem o Puchar Niepodległości obowiązywać będzie kilka zasad.

Przede wszystkim wszystkie osoby przebywające na terenie Białołęckiego Ośrodka Sportu zobowiązane będą do dezynfekcji rąk i dezynfekcji własnego sprzętu. Odpowiednie preparaty zostaną dostarczone przez organizatorów i umieszczone przy wejściu do hali. Goście i uczestnicy zobowiązani są również do powiadomienia personelu o wszelkich okolicznościach mających wpływ na bezpieczeństwo epidemiczne. Organizatorzy rekomendują ponadto, by wszyscy zawodnicy, którzy biorą udział w zawodach, przybyli już przebrani w strój sportowy.

Źródło: Urząd Dzielnicy Białołęka

Plakat: Urząd Dzielnicy Białołęka 

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content